Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 апр. 2019, 01:21 ч.

Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 28 тема

• 33 130
  • 591
  •   2
Отговори
# 510
Имам въпрос защо препоръчват да се пие 2 литра вода на ден  след поставяне на хиалуронова киселина в устните
Именно защото хеалурона задържа водата в организма, тоест голяма част от молекулата е течна и за да си свърши работата по ожлажняването и освежаването и е необходимо много повече вода, иначе действието и драстично намалява...
Това е все едно да ти подарят букет и да го сложиш във ваза без вода и да очакваш да оживее повече от няколко часа...
Хеалурона е като гъба за вода, няма как да очакваш свеж вид  и ходратация, ако не я мокриш достатъчно, иначе се свива ....

Благодаря !

# 511
Здравейте,
След 2 седмици ще си сложа за пръв път хиалурон в устните. ........ 8 часа да не съм в хоризонтално положение и без алкохол.
Това пък защо? Навеждането има отношение към ботокса, защо пък за филър?

Това не важи ли за ботокса?
Може и аз да съм се объркала, понеже и други въпроси за ботокс обсъждахме.
Извинявам се.
Нещо в главата ми е пълна каша. Дано всичко мине добре

# 512
Момичета, извинявам се, че пак, ама-"хеалурон, хиурон..."-ако не ви се пише хиалуронова киселина или пък ХК  става, тогава пишете филър! Извинете ме, сигурно за някои от вас не е важно.

# 513
  • Варна/София
Скрит текст:
Имайки предвид, че на първата снимка се е навела надолу и гушката изпъква повече, а на втората се е изпънала напред където се прибира....
Аз правих HiFu  (Дубло ес беше машината с която ми го правиха), точно за тези проблеми около брадичката и шията, показани ми бяха снимки при жени с пъти по-голям проблем и беше "уау", но при мен ефект никакъв, писала съм по-назад в темата, само уплътняване на кожата при пипане, все едно както когато си подпухнал нещо за около месец-два, и това, че около месец два като се погледнех от близо, виждах дупчици по кожата, все едно шевна машина е минала. За мен поне беше пълно разочарование и един куп пари на вятъра...
Аз също правих HiFu бузи и шия - ефект 0 и също така 1 торба пари на вятъра.
Значи и аз започвам да се разколебавам. Ще чета и за други методи.

# 514
На мен ми предстои да си сложа ботокс на назолабиалната гънка от едната страна,  че мускулът ми е по-силен и при усмивка ми оголва леко венеца и криви нагоре скулата и носа.  Ще сложим съвсем малко за изравняване на мимиката на двете страни.  Ще ви държа в течение за резултата.  Ще ме прави момичето, което ми прави устните..... Да видим какво ще сътворим. Стискайте ми палци!

# 515
Аз пък знам, че пиенето на вода не повлиява директно върху филъра.
И от мен един глас за Георгиевски - много съм доволна от него като професионализъм и отношение.

# 516
На мен ми предстои да си сложа ботокс на назолабиалната гънка от едната страна,  че мускулът ми е по-силен и при усмивка ми оголва леко венеца и криви нагоре скулата и носа.  Ще сложим съвсем малко за изравняване на мимиката на двете страни.  Ще ви държа в течение за резултата.  Ще ме прави момичето, което ми прави устните..... Да видим какво ще сътворим. Стискайте ми палци!
Лекар ли е момичето, което ще ти слага ботокс? Аз не бих рискувала за ботокс ако не е, филъра ще се разгради, ако има нещо, но с ботокса много поразии може да се направят...Ти си знаеш де 😘

# 517
Аз пък знам, че пиенето на вода не повлиява директно върху филъра.
И от мен един глас за Георгиевски - много съм доволна от него като професионализъм и отношение.
Какво си прави при него?
И на мен той ми е казвал, че в сегашните филъри водата не влияе и не трябва да се пие.

Аз да питам - стана месец и нещо от както сложих филър с пен. От миналата седмица усещам леко мравучкане (което не е постоянно, а се появява през определено време) само в една определена точка на долната устна. Чувствителност си имам, не е червено, синьо и т.н, само това мравучкане.
На някоя от вас случвало ли се е и дали е възможно да е от филъра?

# 518
След нулевите резултати от кремчето Атрофилин , продължавам да упорствам в опитите да уплътня кожата, този път със серум с Matrixyl :

https://www.timelessha.com/products/matrixyl-3000-serum-1-oz#ingredients

Дали някой е ползвал нещо подобно и има отзиви? Аз ще рапортувам след 2 месеца...

# 519
Лекар ли е момичето, което ще ти слага ботокс? Аз не бих рискувала за ботокс ако не е, филъра ще се разгради, ако има нещо, но с ботокса много поразии може да се направят...Ти си знаеш де 😘

Зъболекар, да! Имам й пълно доверие за корекции, свързани с усмивката. С филър няма да се парира мускула, аз нямам гънки, а искам да коригирам мимиката  на единия мускул. А и ще се сложи толкова малко, че няма да има опасност. Ще направя снимки преди и след Simple Smile)) Стискайте ми палци, в понеделник съм на процедура

# 520
  • Бургас
Малко си е за притеснение наистина...Зъболекар да слага ботокс..,но ти си знаеш най-добре.И все пак,няма ли добър естетичен дерматолог на когото да можеш да се довериш за тази процедура

# 521
  • София
След нулевите резултати от кремчето Атрофилин , продължавам да упорствам в опитите да уплътня кожата, този път със серум с Matrixyl :

Дали някой е ползвал нещо подобно и има отзиви? Аз ще рапортувам след 2 месеца...

Колко ти излезе с доставката?

# 522

Аз ползвам матрихил от доста време, купувам и този и на Ordinary. Харесва ми как си чувствам кожата, успокоява и хидратира, но някакво упльтняване не сьм забелязала

# 523
Здравейте! Може ли да ми кажете има ли проблем да слагаш ботокс в горещите летни дни?

# 524
  • в 1001-та нощ
Знам, че темата е за естетични корекции, а не за упражнения, но - погледнете в гугъл за йога за двойна брадичка. Освен упражнения има и съвети за хранене.Hug

Наскоро се замислих, че при фитнес - доста се активира и мускулатурата на шията, под брадичката.  Вероятно при мен това играе положителна роля за поддържане на тъканите стегнати, тонизирани, добър контур.

Общи условия

Активация на акаунт