🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 5, тема 3

  • 54 353
  • 947
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 14 830
Повтарянето на готови рецепти, не като да създадеш нещо свое. Убедена съм за побутването и съм се нагледала на такива неща. 
Ама то и за Лора може да се каже че имаше побутване. Имаше доста издънки и тя с кексчетата дето все правеше.
Даже доста повече нейното име се спрягаше с побутване
А физиономия та и когато чу че Радка печели говори много.

# 841
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Направо ми е мъчно за Силвена. Би толкова път от Дюбай, за да направи Радка победител. Мъкааааааа!

# 842
  • Мнения: 5 439
С радиото не се спори. Сезонът свърши. Има победител. Можем само да се доверим на журито, което за мен е авторитетно. Като шоу ме забавлява, а това , че и всеки от нас си има предпочитания- никого не интересува. Например Олег ми е бил студент и е добро момче. Радвах му се. Напусна достойно, дружи си с Рори и някои от другите, животът продължава и не виждам смисъл от тези внушения, които тук се правят за Радка. Нека е дори само защото е жена, или ромка, или от село...какво значение има? А и не бива така с лека ръка да набеждаваме хората в злоупотреби.

# 843
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сезонът свърши, но темата е отворена и всеки може да пише, разбира се.

# 844
  • Мнения: 2 106
Аз харесвам шеф Роу, тя беше атрактивно жури с цветисти коментари. Това не ми пречи да не харесвам определено поведение. Всеки има право на мнение.

# 845
  • Мнения: 3
Силвена Роу си е опекла хляба, жената е богата, успешна и талантлива. А вие си стойте вкъщи в Града и си избивайте комплексите.

 По-ясно  и точно  аз не бих могъл да го кажа! Поздравления!

# 846
  • Мнения: 5 439
На мен са ми любопитни пуканките на Николай- от кожички, от уши- обърках се- някой знае ли какво представляват?

# 847
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В интервюто с Николай, чийто линк публикувах днес, той казва, че работи при Божана. Ето за какъв клуб става въпрос:

ВЕЧЕРЯ ЗА НЕПОЗНАТИ: Кой, къде и защо посреща гости като у дома си?



https://nova.bg/news/view/2019/05/11/250067/%D0%B2%D0%B5%D1%87%D … 0%B0-%D1%81%D0%B8

# 848
  • Мнения: 2 106
Някои хора много се обиждат на село и град, не става въпрос за географски понятия, а за манталитет. Simple Smile
Може би има тренд - да победи една туркиня, после една циганка, другият сезон да очакваме арабин. Като в САЩ трябва да има етническо разнообразие. Simple Smile

# 849
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Въпросът беше, че изказването е грозно и просташко. Естествено, че не става въпрос за село/град.

Ама като се захапе някой, няма пускане.

Разбрахме.

Всеки има своята гледна точка.

# 850
  • Мнения: 14 830
Някои хора много се обиждат на село и град, не става въпрос за географски понятия, а за манталитет. Simple Smile
Може би има тренд - да победи една туркиня, после една циганка, другият сезон да очакваме арабин. Като в САЩ трябва да има етническо разнообразие. Simple Smile
Ами ако беше победил Рори или Емо който явно има смесена кръв.

# 851
  • софия
  • Мнения: 2 463
Нашите копират всичко от американците, дори коментарите. Така че не се чудете. Първите 2 сезона бяха копие. Самите състезаниея, задачите, реакциите на журито....И колкото си по-различен, толкова по-голям шанс имаш за победа, защото иначе обвинения за дескриминация и превилегии.

# 852
  • Мнения: 969
Нашите копират всичко от американците, дори коментарите. Така че не се чудете. Първите 2 сезона бяха копие. Самите състезаниея, задачите, реакциите на журито....И колкото си по-различен, толкова по-голям шанс имаш за победа, защото иначе обвинения за дескриминация и превилегии.

Николай, беше "много по-различен" с пуканките от свински уши. пък не победи Wink Лора и тя различната... с грис халва Dizzy Face, не й се получи и на нея Wink

# 853
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
Нашите копират всичко от американците, дори коментарите. Така че не се чудете. Първите 2 сезона бяха копие. Самите състезаниея, задачите, реакциите на журито....И колкото си по-различен, толкова по-голям шанс имаш за победа, защото иначе обвинения за дескриминация и превилегии.

Николай, беше "много по-различен" с пуканките от свински уши. пък не победи Wink Лора и тя различната... с грис халва Dizzy Face, не й се получи и на нея Wink
Тя говореше за друг вид разлики..

# 854
  • Мнения: 4 696
Master chef - всичко е нагласено!
Hell' s kitchen - всичко е нагласено!
Каквото и там друго риалити да има все е нагласено.
Коментарът ми е ироничен!

Общи условия

Активация на акаунт