🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 5, тема 3

  • 54 378
  • 947
  •   1
Отговори
# 930
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Гледах интервюто на Силвена по Бтв и сега се питам откъде да намеря семена за броколи Simple Smile

Много ми се иска да има по два сезона на година - един обикновен, и един с деца, или с известни. Изобщо обичам предаванията с готвене.

# 931
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
И аз обичам готварски предавания, но категорично не искам такива с известни. Писнало ми е от тях, въртят ги във всички възможни риалитита. Предпочитам с обикновени хорица.

# 932
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Chef Силвена Роу: Новият MasterChef ще бъде още по-вкусен, вълнуващ и страстен


Тя пристигна в България от Дубай за снимките на новия сезон


https://masterchef.btv.bg/video/extra-video/chef-silvena-rou-nov … N7gNMDvCoppF4fjjY

Гледах интервюто на Силвена по Бтв и сега се питам откъде да намеря семена за броколи Simple Smile

http://gardenshop.pro/%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B0-1/%D1 … D0%BE%D0%BB%D0%B8

Има и още: https://www.google.com/search?q=%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D … rome&ie=UTF-8

# 933
  • Мнения: X
Не искам с известни.

Мн съм разочарована вс път кой е победителя, винаги имам др фаворит.
Ама ще гледам пак.

# 934
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Е, не цяло предаване, защото надали нашите известни могат да си позволят такова дълго предаване. По-скоро нещо кратко, но зрелищно Simple Smile Но наистина на мен "Перфектната вечеря" бе в пъти по-добро предаване от копието му "Черешката на тортата", където в момента са само известни и те в повечето случаи се излагат.

# 935
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Честно казано ми втръсна и писна от ВИП-ове по предаванията. Супер си беше Перфектната вечервя, Биг Брадър и тн...
Ще убият чара на предаването, ако вземат да вкарат известни личности. Нямам търпение да започне! 😆

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 15:17 от Pupitka

# 936
# 937
  • Испания
  • Мнения: 37 503

chefsilvena

#delicious #honey #caramel #brownie sandwiches #sugarfree #dairyfree #vegan #vegans #vegansofig #uae #uaehealthmovement #uaefitnessmovement #masterchef @masterchefbg #plantbased #omniastyle #thehealthychef - Some I do in honey 🍯 Медът има дългогодишна репутация на съдържащите лекарствени свойства
Готвенето на мед до 40 градуса по Целзий причинява отрицателна химическа промяна
Когато се готви, медът става еквивалентен на лепилото, произвеждайки токсини
Медът има дългогодишна репутация, че съдържа лекарствени свойства и прави невероятен заместител на захарта и изкуствените подсладители. Счита се за традиционна суперхрана, която се състои от различни пробиотици, ензими и аминокиселини, които се използват в полза на здравето по много начини. Медът в неговата сурова форма е полезен ресурс за постигане на светеща кожа и поддържане на здрава. Има мощни антимикробни свойства, които го правят полезен като естествен антибиотик. Докато суровата форма на мед може да бъде отличен източник на добро здраве и кожа, нагрятият или варен мед може също да бъде вреден и да изложи здравето ви на риск. Според Националния център по биотехнология (NCBI) загряването на мед е противопоказано, тъй като предизвиква неблагоприятни ефекти. Готвенето му влошава качеството и губи своите основни ензими и хранителни вещества. Загрятият мед всъщност може да доведе до гнойни ефекти в организма и може да бъде фатален в същото време. Готвенето на мед до 40 градуса по Целзий причинява негативна химическа промяна, която го прави горчив вкус. Топлината унищожава полезните качества на меда и купувайки преработен мед, който вече се нагрява при определена температура, вие само го влошавате. Според Аюрведа, когато се готви, медът става еквивалентен на лепилото.

# 938
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Записвам се да ви следя, да не изпусна началото на новия сезон.
След два пропуснати такива се връщам към формата.

# 939
  • София
  • Мнения: 8 111
Силвена е отслабнала. Но като гледам в Инстаграм, доста често е и на фитнес, бяга по плажа. Въпреки, че миналата година като каза, че не изглежда добре, шеф Михалчев ѝ каза, че си е много добре. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 940
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Оф, Силвена един куп глупости е написала за меда. Всъщност, така де, доста истина, но между нея... - истина е, че е полезен, когато е суров, но когато е в печива, просто се губи полезното и си става просто захар. Ама лепило(какво ли имат предвид под лепило? Всичко може да е лепило и какво лепи това лепило, един господ знае) , фатален, не знам си кво си, айде измишльотини. Иначе, наистина е отслабнала и изглежда много добре. Нещо в жълтурите пише, че вдигала скандали на участниците в новия МШ, вярно или не, струва ми се, че ще е доста забавно. Joy

# 941
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На Коледа Силвена ще гостува на Антон Хекимян.

# 942
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Chef Силвена Роу: Не яжте от скука
Много е важно да се яде с мярка, защото храната не трябва да те прави дебел, а да ти дава сила и енергия


https://masterchef.btv.bg/video/extra-video/chef-silvena-rou-ne- … X9LfLd27MYPsV6Cdk

# 943
  • Испания
  • Мнения: 37 503


MasterChef България
 
Рори от #MASTERCHEFBG участва в класацията на LadyZone.bg "Топ 10 на секси мъжете в България през 2019 г." . Ако искаш да го подкрепиш, може да гласуваш на този линк 👇

https://ladyzone.bg/zdrave/intimno/top-10-na-seksi-mazhete-v-bal … z-2019-g.html?p=2

# 944
  • София
  • Мнения: 485
Знае ли се кога ще започне новия сезон ?

Общи условия

Активация на акаунт