Малка точица си имам вече, през ДЕКЕМВРИ ще е мъничко човече!

  • 18 289
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 92
И аз се записвам в новата темичка. Безпроблемно бременеене на всички мамчета! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 697
Готово момичета, записани сте. Simple Smile
Dulce, с теб сме съгражданки Simple Smile

# 17
  • Мнения: 18
Не разбрах какво се случи с тема 1 и защо не мога да отговоря там?

# 18
  • Мнения: 3 788
Не разбрах какво се случи с тема 1 и защо не мога да отговоря там?

Достигна 50 страници и направиха тази, защото на 50 страници темите се заключват и се отварят нови.
Пиши тук Simple Smile

# 19
  • Мнения: 19
Готово момичета, записани сте. Simple Smile
Dulce, с теб сме съгражданки Simple Smile
Така е Simple Smile

# 20
  • Мнения: 18
Ясно, нова съм и явно не съм запозната достатъчно, извинявам за което! Та в другата тема преди час някъде се оплаках за зацапване, но нали в паниката не се замисляш много... Беше малка червена ивица съпроводено със бяло жълтеникаво течение! Живея във Франция и тук прегледите наистина са трудни да не коментирам че в момента за тях почти не съм бременна 9та седмица съм, тук се вчита от 12та.

# 21
  • Мнения: 3 788
Все пак няма ли спешен кабинет или контакт с АГ? Ако чакаш до следващия преглед, може и да не са много положителни нещата, съжалявам да го кажа, но в такива ситуации трябва да се действа светкавично, според мен.

# 22
  • Мнения: 35 961
промених заглавието на темата, но постовете се подреждат по хронологичен ред и не е възможно да бъдат разместени
по-скоро kikair може да копира информацията , събрана от *bear, в първия пост

# 23
  • Мнения: 936
Bear страхотна темичка си ни направила💚
Името на темичката ни е уникално страхотно💙🤩
Мен още ме е страх, пък и още не са ми определили дата за термин, нормално ли е, на вас кога ви го определиха?

# 24
  • Мнения: 58
Здравейте момичета,някой знае ли колко месеца назад се взима стаж за майчинство?

# 25
  • Мнения: 936
[video][/video]
Здравейте момичета,някой знае ли колко месеца назад се взима стаж за майчинство?
Имате право на парично обезщетение за бременност и раждане и за отглеждане на малко дете имате, ако:

сте осигурено лице за общо заболяване и майчинство
имате 12 месеца осигурителен стаж, като осигурена за този риск
към датата на раждане сте осигурена по трудово правоотношение

# 26
  • Мнения: 4 660
Страхотно заглавие *bear Hug
Чета ви от време на време понякога изпускам някои неща имам и малко бебе за гледане.

# 27
  • Мнения: 697
Йей, сложиха ни заглавието! Специални благодарности на нашата мама-поетеса Алекс, че ни го измисли! Simple Smile

Сладурче, на мен още на първия преглед ми определиха термина, но и по мои изчисления трябваше да е там някъде. Може би с близнаци се определя по различен начин и на по-късен етап, нямам идея и аз. 😄

Dulce, като се родят бебешоците и се стопли времето след зимата ще се намерим с теб да си правим компания за разходки! ❤

# 28
  • Мнения: 4 660
Този китайски календар се оказа верен при първата ми бременност имам момиче Joy

# 29
  • Мнения: 882
Заглавието е просто 🤗😊 без думи ме остави и се развълнувах . 💙

Общи условия

Активация на акаунт