Какво ви е мнението за "закуската в леглото"?

  • 2 974
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
а аз си чета книжка, да си взема нещо мъничко и вкусничко за гризкане в леглото  Embarassed

Чипс Рафълс, черен, е точно за теб.  Peace Blush
Ааа, много трохи ще прави... Имах предвид по-скоро нещо като тъъъънко нарязано филенце  Blush

# 16
  • Мнения: 5 577
а аз си чета книжка, да си взема нещо мъничко и вкусничко за гризкане в леглото  Embarassed

Чипс Рафълс, черен, е точно за теб.  Peace Blush
Ааа, много трохи ще прави... Имах предвид по-скоро нещо като тъъъънко нарязано филенце  Blush

 Mr. Green Ама хич не ги разбираш нещата.

# 17
  • Мнения: 487
Не знам дали се брои за закуска, но обичам да се излежавам сутрин в леглото с  килограм ябълки и хубава книга Grinning
Синът ми явно се е заразил от мен, защото напоследък и той обича да гледа сутрин детско в леглото докато хапва нещо.
........... и знам, че не е правилно, ама ни е много хубаво Grinning

# 18
  • Мнения: 4 736
Не си падам по такива лигавщини. Нито съм носила, нито ще нося, нито искам да ми носят. Кревата е с друго предназначение Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 447
Кревата е с друго предназначение Mr. Green
Масата също би могла да бъде Blush

# 20
  • Мнения: 4 736
Кревата е с друго предназначение Mr. Green
Масата също би могла да бъде Blush
Ай стига де, ще ми причиниш среднощни терзания и няма сън да ме хване Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 2 858
носили са ми закуска в леглото на тия подноси с крачетата
аз ли ядох като прасе, малка ли ми беше табличката... ама станах по средата и си седнах на масата
инак ям във всякакво положение на всякакво место ама с тоя поднос тц! ся си седи заврян в един шкаф ...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Силно положително, но с този мъж никога не ми се е случвало Mr. Green Joy.

# 23
  • Мнения: 3 447
Кревата е с друго предназначение Mr. Green
Масата също би могла да бъде Blush
Ай стига де, ще ми причиниш среднощни терзания и няма сън да ме хване Wink
Защо бе, давам ти материал за размисъл за петъчна тема  Grinning

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 955
Не закусваме.

# 25
  • Мнения: 17 407
Не обичам да ям в леглото! Мъжът ми ми носи понякога- става ми хубаво, разбира се Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 3 447
а аз си чета книжка, да си взема нещо мъничко и вкусничко за гризкане в леглото  Embarassed

Чипс Рафълс, черен, е точно за теб.  Peace Blush
Ааа, много трохи ще прави... Имах предвид по-скоро нещо като тъъъънко нарязано филенце  Blush

 Mr. Green Ама хич не ги разбираш нещата.
Ммм, напротив  Naughty Чипс, бейк ролс и прочие хрущящи дреболийки са за дневно гризкане с книжка. За нощното похапване трябва да е нещо меко, нежно, безшумно, с едва загатнат намек за секс - освен филенцето, бисквитената торта също става, както и студено кремче в изпотена чаша Flutter Ще взема да пусна нова тема - Концепции и стилове в креватното похапване  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 46 526
Аз сутрин не мога да ям, гадно ми е  Sick
Но ми е приятно през почивните дни мъжът ми да ме буди с кафе и да си го пием на терасата, не в леглото  Naughty

# 28
  • Мнения: 35 971
не ме блазни идеята, предпочитам най-неромантично да мина през банята и да закусвам на масата Simple Smile
обаче бебето закусва, обядва, вечеря, а също и хапва между основните хранения в леглото  breastfeeding

# 29
  • Мнения: 6 417
Бе не е лошо да ти сервира някой закуска в леглото, ама не носяяяяяят Joy Всъщност само веднъж ми се е случвало.

Общи условия

Активация на акаунт