Какво ви е мнението за "закуската в леглото"?

  • 2 986
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 390
не ме привлича идеята- с тия таблички и прочее- като на лежащо болна Crazy.
Виж, нещо за похапване в кревата -това е друга работа Peace

Peace
Обичам да ям нощем в леглото, докато гледам телевизия, или докато чета.
А сутрин... сутрините за мен не съществуват, защото спя до обяд.
Обичам като се събудя, да си взема душ и да се метна пред пс-то с кафето и цигарите.

# 46
  • Мнения: 3 491
Не обичам да ям в леглото, може би е някакъв първобитен предразсъдък от поверията на баба ми, че ако имаш трохи в леглото, ще сънуваш змии. Опитах я закуската в леглото за първи път като раждах из тукашните болници, но не ме изкуши достатъчно, че да си я искам и у дома.

# 47
  • Мнения: 1 393
Не обичам и не ям в леглото с изключение на понякога в неделя, когато ми се доядат бъркани яйца с гъби, аспержи и разни други зеленчуци и мнооогооо кетчуп отстрани, които мъжът ми приготвя великолепно и поднася именно в леглото заедно с кафе с мляко и портокалов сок. Това, заедно с дебелия неделен вестник ми е любимо- но както казах не всяка неделя, само от време на време.

Едно от малките удоволствия в живота... Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 39 833
Не обичам да закусвам сутрин. Носили са ми кафе. Приятно е Simple Smile

# 49
  • Мнения: 8 917
Носили са ми, но яденето в леглото не ме кефи особено. Rolling Eyes
 Виж да ме чакат закуската и кафето на масата, като стана, е друга работа.  Mr. Green
newsm10
Става и само кафе в леглото Mr. Green Но закуска Sick - не мога да хапвам рано сутрин Stop

# 50
  • Мнения: 5 577
Е как така не закусвате, аз пак питам?

Ето, аз вече съм зверски гладна - ей сега една филиика с пастетец и кашкавал, ох майкоуу - кеф.  Sunglasses

Ами нали закуската е най-здравословна, не е ли така?
Нали за диети казват да се закусва обилно, а да се вечеря малко, или съм в грешка?

# 51
  • Мнения: 3 405
Гласувам с двете ръце с "да". Искам закуска и нес кафе 3 в 1 в леглото. Да има препечена филийка с масло, домат и сок от ананас Grinning

# 52
  • Мнения: 5 577
Искам закуска и нес кафе 3 в 1 в леглото.

 Laughing Искаш трима в леглото, правилно ли разбрах?  Flutter

# 53
  • Мнения: 3 405
Ми то от вчера имам предложение да ям тюрлюгювеч по африкански заедно с ЙоЙото  Mr. Green( виж темата на Мюриель за мисълта), сервиран върху голите тела на чернокожи красавци Mr. Green
Сигурно затова си мисля за три в едно, хи-хи smile3508

# 54
  • Мнения: 5 577
Осем сутринта е, а почнахме с глупостите  hahaha

Ей сега ще пусна една стойностна тема.  Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не съм носила, не са ми носили закуска в леглото, но аз предпочитам да стана, да се измия, да се оправя и тогава да седна и да пия кафе и евентуално да закуся.

# 56
  • Мнения: 755
Сигурно си има своето очарование... обаче аз за себе си не го откривам! Rolling Eyes Иначе имам стаж в тази насока , ама не ми се видя привлекателно... Wink

# 57
  • Мнения: 1 384
Носили са ми, но яденето в леглото не ме кефи особено. Rolling Eyes
 Виж да ме чакат закуската и кафето на масата, като стана, е друга работа.  Mr. Green
newsm10
Става и само кафе в леглото Mr. Green Но закуска Sick - не мога да хапвам рано сутрин Stop
newsm10 newsm10 newsm10  food010

# 58
  • Мнения: 407
Всяка сутрин закусвам или в леглото или пред компютъра.Дори и да няма кой да ми приготви закуската аз си я правя и си лягам докато си хапна.

# 59
  • Мнения: 5 647
Носили са ми, но и аз не съм привърженичка на този тип закуска. Плюс това не мога да ям преди да съм се измила  Sick

Общи условия

Активация на акаунт