Какво ви е мнението за "закуската в леглото"?

  • 2 991
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 260
Абе романтиката е налице, ама после, трохи в леглото Sick Laughing
Сериозно, рядко се случва, защото в 99% от времето сутрин в 7 ме буди дъщеричката, за да си иска НЕЙНАТА закуска Mr. Green Понякога като спи в другата стая при баба си, мъжа ми се прежалва и носи кафенце и закуска. И то защото му заявих, че не обичам да правя секс преди да съм си изпила кафето. Blush

# 61
Това ми е най-любимото нещо. За мен закуската е много важен момент от деня и ако не ми хареса закуската или пък някой ме подразни докато закусвам и полсе цял ден съм кисела. А една хубава закусчица в леглото много ме разнежва.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
Аз повече харесвам вечеря в леглото (нищо, че после ме мързи да стана да си мия пак зъбите). През зимата често ме поглезват така, лятото ритуала го няма, не знам защо Thinking Имам си и специален пдонос, подарък от сватбата персонално на мъжа ми от мои приятелки Laughing

# 63
  • Мнения: 7 914
Обожавам закуската в леглото и аз и мъжа ми... доста често си я правим...ама от както съм на диета  Weary ....

# 64
  • Мнения: 4 358
Ми аз не закусвам... прецакана съм  Laughing

# 65
  • Мнения: 1 761

 Много често с мъжа ми си правим закуска в леглото-зависи кой пръв се е събудил.Харесва ни и на двамата,особено,когато не трябва да се бърза за работа.
Аз предпочитам да се храня вкъщи сутрин, иначе ми става лошо.През деня ям много по-малко.Мъжът ми не закусваше преди да заживеем заедно,но сега му харесва и се чувства много по-добре.Не е задължително закуската да е мазна и тежка-парче кекс,плод,мюсли,сандвич,чаша кафе,мляко или чай са за нас началото на още един хубав ден заедно.Изобщо не ми се струва нито лигаво, нито филмирано романтично-предпочитам да ме събуди аромата на кафе,а не цигара с мирис на запален контейнер.

# 66
  • Мнения: 1 680
Носила съм и са ми носили. Ами не е удобно, крепиш ги чашите да не се обърнат, падат трохи... не съм фен.

# 67
  • Мнения: 6 155
Не закусвам. Закуска не ми носят и аз не нося. Леглото е за спане, а не за ядене  Naughty

# 68
  • Мнения: 1 753
Ми кофти ми се струва да ям/пия нещо преди да съм си измила зъбите...  Sick

# 69
  • Мнения: 429


Сутрин мъжът ми прави кафе и ми го носи в леглото. И аз съм правила, но много по-рядко, защото той става преди мен.  За мен удоволствието "закуска в леглото" е друго: цял ден къщата да е на мое разположение, телевизора и музика също. На леглото се нареждат храни, питиета, списания, две-три книги, компютъра, 10-на dvd-та ... и това е!

# 70
  • Мнения: 5 476
еххх....че хубаво!  Flutter

# 71
  • Мнения: 42
От десет години това е наша традиция. Всички наши приятели ни се чудят на акъла, защото после леглото се тупа от - до, но така си свикнахме - нездравословно знам, но е най-хубавата част от деня. Който стане пръв прави кафе и задължително имам нещо сладичко. Преди да се роди детето правих кексчета, тортички, но сега няма време и сме минали сами на бисквитки. Имаме си малка масичка до леглото и през седмицата половин час си пием кафето с биксвитки в леглото и си говорим, а в събота и неделя поне два часа се мърдосваме. Детето и то си слага столчето до масичката и по пижама си хапва закуската и си гледа телевизора или си говори с нас.  Hug

# 72
  • Мнения: 282
Носят ми я,но не всеки ден.Приятно е!

Общи условия

Активация на акаунт