Отдаване и наемане на имоти - какво се случва реално? ТЕМА 15

  • 37 781
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 775

Благодаря, то трябва и да помисли човек преди да пита...изобщо не се сетих, че в Гугъл има подобни неща...питах ви защото си спомням, че преди време се разпращаха на лични подобни договори, сега ще избера нещо от интернет...Казвате, че не е необходимо да се заверява при нотариус, така ли?

# 691
  • Мнения: 6 876
Не знам кой и защо реши, че приятелката е провинциалистка-готованка, която говори меко и само чака да заживее наготово в нечие жилище и да употребява момчето, което макар да е от същата провинция и си избрал използвачката-провинциалистка, сигурно има перфектна дикция и обноски на млад джентълмен.

# 692
  • Мнения: 19 485
Те жените използвачки, дето само им шарят очите не са само в прованса, и в София се намират, за успокоение на бъдещите свекърви го казвам. Но по-добре да се оставят нещата на "естествения подбор", отколкото свекървата или бъдещата такава да предприема някакви действия.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 902
Аз съм в потрес от тези изказвания,честно!
Свекървата може би очаква и вече законната снаха да плаща наем!?

# 694
  • София
  • Мнения: 5 952
Аз съм в потрес от тези изказвания,честно!
Свекървата може би очаква и вече законната снаха да плаща наем!?
Мен ако ме питате, и от моя опит, снахата винаги "плаща" ако живее в жилище на свекървата
И то, ако е в пари, е за предпочитане
Аз , ако това ми се наложи ще трябва по -добре да се гръмна Grinning
Ще си "платя" и още как... Grinning парите са малкия проблем

# 695
  • София
  • Мнения: 1 902
Аз съм в потрес от тези изказвания,честно!
Свекървата може би очаква и вече законната снаха да плаща наем!?
Мен ако ме питате, и от моя опит, снахата винаги "плаща" ако живее в жилище на свекървата
И то, ако е в пари, е за предпочитане
Аз , ако това ми се наложи ще трябва по -добре да се гръмна Grinning
Ще си "платя" и още как... Grinning парите са малкия проблем
Нещо не те разбрах..

# 696
  • Мнения: 19 485
Аз пък много добре разбрах

# 697
  • Мнения: 25 741
И аз разбрах добре, и споделям мненето.

# 698
  • Мнения: 230
А къде остана любовта?

# 699
  • София
  • Мнения: 1 902
Ще ми разясните ли?

# 700
  • Мнения: 19 485
Ако си чувала за заврян зет и неговите неволи, сега проектирай всичкото това към снахата в същото положение. Тоест ако родителите са идиоти, вменяващи чувството, че вовеки са им задължени, понеже са "осигурили апартамента", всякакви варианти на психо тормоз са възможни на тая тема

# 701
  • Мнения: 25 741
Ако си чувала за заврян зет и неговите неволи, сега проектирай всичкото това към снахата в същото положение. Тоест ако родителите са идиоти, вменяващи чувството, че вовеки са им задължени, понеже са "осигурили апартамента", всякакви варианти на психо тормоз са възможни на тая тема
Форума помни един диван,  тук една свекърва не одобри. Понеже им даде апартамент.  ooooh!

# 702
  • София
  • Мнения: 1 902
То ако родителите са идиоти,всичко е възможно и в двете посоки..
Аз съм свекърва вече година,на прекрасно девойче,живеят в мое жилище сами,не съм стъпила там,освен ако не съм поканена(което не е много често)Децата си имат свой живот и не бих искала да им преча по-никакъв повод,ако мога да помогна-помагам и до там.

# 703
  • София
  • Мнения: 5 952
Браво на Вас, дано девойчето дето казвате,  да разказва същото в анонимен форум ...
Има и читави и нормални хора, тук спор няма, .... нооо.... има.... и други, и все "помагат" , "съветват", "дуднат", с най- най- добри намерения , понякога  Grinning
Колкото може да ти помогне маминка, толкова може и да те съсипе и все водена от най-добри намерения...
да не се мъчи по квартири сина й.... нали стана дума, инак темата не е за тук... Thinking

# 704
  • София
  • Мнения: 1 902
Темата наистина не е за тук.Смятам,че съм здраво стъпил на земята човек,широкоскроен,който никога не би си позволил да се бърка в чужди взаимотношения и живот.

Общи условия

Активация на акаунт