Астрология - 15 тема

  • 30 523
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 133
Искам да споделя нещо, което ме вълнува доста последните няколко години... и то е дали трябва да се взимат пари за Астрология. Бях на мнение, че е грешно и неприемливо, но го променям... защото по-умни хора са казали друго:

Тези дни ми хареса картината на един художник. Цените на картини, рисувани от ръката на този художник, оригинални, са от близо 1000 нагоре. Защо го пиша това. Сега.
За мен работата на истинският астролог, в голямата си част е творчески процес, защото анализира света около нас, а той притежава много богата палитра и представлява също творчески процес. Истинският астролог е своего рода художник, защото рисува картина, с палитрата, която предлага момента. Съответно цената на това, което той предлага, е висока. Репродукциите, принтираните платна, т.е. всеки  астролог, който работи по-готови шаблони, са съответно на по-достъпни цени.


Ще е готино ако астролозите могат да рисуват картини по поръчка спрямо наталната карта, цветове, форми, места и краски според самия човек. Това ще е уникална услуга с много клиенти! - "натална картина"

# 136
  • SF
  • Мнения: 21 344
Е, аз мога. Кой иска да му рисувам?

# 137
  • При децата ми
  • Мнения: 6 114
Е, аз мога. Кой иска да му рисувам?
Аз. 🙂🙂

# 138
  • Мнения: 575
Здравейте , момичета , търся онлайн обучение за Ректификация..някой  ако знае нещо , моля да сподели Simple Smile

# 139
  • Мнения: 3 280
Това е едно от последните нива, след като сте усвоили всички предходни. И е модул за много напреднали.
За отделен курс по ректификация не съм чувала, обикновено е част от цялостно обучение.

# 140
  • Мнения: 1 291
Чичко Гугъл казва, че предлагат и за хора с основни познания подобен курс, които да научат тънкостите на ректификацията.

# 141
  • Мнения: 3 280
Представям си какво ще направи човек с основни познания.
Не е проблем да се научат методите. Но при ректификация са нужни доста напреднали познания, за да можеш да оцениш кой фактор в хороскопа как може да сработи, ако бъде задействан по предиктивни техники.

# 142
  • Мнения: 202
Интересно, колко процента от професионалистите, са запознати с тънкостите на ректификацията?
Съмнявам се, да е голям процента Simple Smile

# 143
  • Мнения: 1 291
Всеки може да се нарече професионален астролог. Друг е въпроса, колко имат астрологична компетентност на професионално ниво.
Базови познания и тънкости, ако трябва да използвам някакво сравнение, са като магаре и космос.
Така че, който иска да учи ректификация, да знае че зад нея стои целият натрупан опит и знания, изградена концепция по въпроса на астролога. Дали този, който му я преподава или му я прави. Каквито са те - такава е и ректификацията.

Последна редакция: нд, 30 юни 2019, 21:38 от starinthenightsky

# 144
  • Мнения: 202
Като казвам професионален астролог имам предвид човек, който получава заплащане за услугата, която извършва.

# 145
  • Мнения: 3 280
Интересно, колко процента от професионалистите, са запознати с тънкостите на ректификацията?
Съмнявам се, да е голям процента Simple Smile

Не са чак толкова много астролозите у нас, които могат да направят прецизна ректификация.
А да нагласиш до секунди по едно събитие с един аспект по примарни дирекции си е чиста проба спекулация.
Там е работата, че трудно може да се определи коя е най-точната ректификация. Човек като се консултира с различни астролози, може да се сдобие с няколко варианта на ректификация. Кой от тях ще сработи най-точно – зависи от качествата на астролога като интерпретатор, не само като ректификатор. Има случаи, когато прогнози по часове, прецизирани до минута, не сработват. Тук вече нещата опират до неверен прочит.

# 146
  • Мнения: 202
Благодаря за отговора. Потвърждава мнението ми, че има доста много "интерпретатори" във вашите среди.

# 147
  • Мнения: 7 760
Сотис, ти по какво ректифицираш?

# 148
  • Мнения: 3 280
Сотис, ти по какво ректифицираш?

Събитийна и обстоятелствена проверка.
По западни техники и после за по-голяма прецизност с ведически дробни карти.

# 149
  • Мнения: 7 760
Събитийната - ясна, обстоятелствена - не Simple Smile
Сега ще пускам гугъл, що е то дробна карта
Благодаря ти 🌺

Общи условия

Активация на акаунт