Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 394
  • 754
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 781
Моята коса е до кръста, много гъста, за пълно нанасяне ми трябваха две.

# 466
  • Мнения: 1 788
blondyberry Би ли споделила гланцът лепне ли много? Харесах 1 цвят по снимки, търся гланц с плътен цвят без частици и по възможност не супер лепкав.

# 467
  • Мнения: 2 781
Crystal, на мен не ми лепне. В сравнение дори с гланц на Victoria's Secret, този ми харесва повече. Цветовете са доста плътни, пробвах почти всички на ръката си. Може би, още малко нюд нюанси няма да са излишни. В момента е 4,49лв.

# 468
  • Мнения: 1 447
oesi, стоят до шампоаните и маските. Моята е къса, малко над раменете е, една ми стигна. Ако е по-дълга, може би ще трябват две.

# 469
  • София
  • Мнения: 386
Минах набързо през ДМ и си взех някои неща. Имам въпрос към момичетата с руса коса, които са ползвали маските на Балеа. Имаше два вида и се чудех коя да избера, та има ли някаква съществена разлика между двете? Взех тази с кератин и Шардоне. Май са спрели любимия ми сух шампоан с кокос на Балеа и взех един за руса коса пак на същата марка. Някой ползвал ли е четките на ебелин? Взех една за контуриране. Харесва ми косъма, изглежда стабилна, утре ще я видим в действие. Купих и хидратираща маска за лице отново на Балеа. Дано ми повлияе добре на кожата, малко ме е страх дали ще се спогодя с нея заради алое верата.

# 470
  • Мнения: X
Вчера си взех брошурите на Лили, отбелязах си какво от промоциите искам да купя и сама си ги издирвах нещата в магазина. Не знаят нищичко къде им стои и дежурният отговор е "ми сигурно е свършило, да". Свършило друг път, промоцията е от скоро, всичко си намерих!
И накрая пробвах новото течно червило (или е гланц, не знам какво е) на Голдън Роуз, хареса ми много един нюд цвят, мааалко лепка, но стои много приятно и отнесена не го взех, защото търсех гъбките за лице, които "май били свършили". Сега ме е яд като го видях хубаво вкъщи, защото не знам кога пак ще стигна до Лили.
Не мога да го намеря в интернет поне да знам кой номер съм си харесала, ако ходи някоя приятелка да заръчам да ми го купи, намалено е в Лили в момента.

# 471
  • Мнения: 5 081
Вчера си взех брошурите на Лили, отбелязах си какво от промоциите искам да купя и сама си ги издирвах нещата в магазина. Не знаят нищичко къде им стои и дежурният отговор е "ми сигурно е свършило, да". Свършило друг път, промоцията е от скоро, всичко си намерих!
И накрая пробвах новото течно червило (или е гланц, не знам какво е) на Голдън Роуз, хареса ми много един нюд цвят, мааалко лепка, но стои много приятно и отнесена не го взех, защото търсех гъбките за лице, които "май били свършили". Сега ме е яд като го видях хубаво вкъщи, защото не знам кога пак ще стигна до Лили.
Не мога да го намеря в интернет поне да знам кой номер съм си харесала, ако ходи някоя приятелка да заръчам да ми го купи, намалено е в Лили в момента.

Днес отнесох 03 номер, страхотен бежов нюд, с леко розов подтон, но много леко се забелязва розовото.

# 472
  • Мнения: X
Може би е същото така като гледам на устните, беше трето или четвърто от ляво на дясно както са подредени, преди едно тъмно керемидено, което стоеше някъде по средата на цветовете. Има ли ги някъде в интернет? В сайта на Голдън Роуз ги няма.

# 473
  • Мнения: 1 349
И аз взех 01 на голдън роуз вчера. Много ми харесва, плътен цвят, не лепне много, блясъка изчезва, но цвета остава.

# 474
  • Мнения: 5 081
Някъде има ли ги заредени вече новите червила на есенс this is me

# 475
  • Мнения: X
Намерих ги, мисля че е четвъртото на лявата ръка от китката на горе, номер 04, но може и 03 да е било. Но не, точно като на устните от картинката е, а то е 04 със сигурност. Поизтри се вече, но най-много на него ми прилича.
http://miraonline.bg/index.php?route=product/product&product_id=5139

# 476
  • Мнения: 5 081
Намерих ги, мисля че е четвъртото на лявата ръка от китката на горе, номер 04, но може и 03 да е било. Но не, точно като на устните от картинката е, а то е 04 със сигурност. Поизтри се вече, но най-много на него ми прилича.
http://miraonline.bg/index.php?route=product/product&product_id=5139

04 беше тъмно лилаво нюдено.

# 477
  • Мнения: X
Ми не е лилаво, точно цвета на устните на третата картинка е. 03 е землист нюд, а това има розов подтон, в смисъл не розово като твърде розово, а нюанс. Ох, ама и аз как го обяснявам, дано се разбира.

# 478
  • Мнения: 1 852
Някъде има ли ги заредени вече новите червила на есенс this is me
В ДМ на ул.Съборна. Днес взех два цвята и са страхотни, пигментирани са и цената е направо смешна. Утре ще пробвам на устни.

# 479
  • Мнения: X
Да спомена и едно червило на Ревлон, което купих вчера, малко е скъпичко, пък и не разбрах червило ли е, гланц ли е, но ми харесва.
Ето това е https://www.revlon.com/lips/lip-tint/revlon-kiss-cushion-lip-tin … shade=berry%20lit
То пък май същия цвят като тована Голдън Роуз
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт