ОКТОМВРИйски мами 2019 - тема 4

  • 18 851
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 315
19с. и 1 ден, започнах 50кг/170см, сега вече съм 60 кг, бия ви всички 😁😁😁

# 76
  • Мнения: 236
19с. и 1 ден, започнах 50кг/170см, сега вече съм 60 кг, бия ви всички 😁😁😁
Сигурно си най-висока, аз съм 165 и корема ми е много голям, нищо не ми става.

# 77
  • Мнения: 139
Цитат
Аз около Коледно-Новогодишните празници и  Януарските качих 2-3 килца, и закръглих 60 кг и след това като щях да почвам диета, разбрах, че съм бременна. Освен това още от началото почнаха проблемите и само лежане.  Та вече съм стабилно 8-9 кг отгоре. Не ми се мисли до края как ще се търкалям. Напоследък хапвам много сладко, в началото не беше така. Но се опитвам да хапвам разнообразно - плодове, зеленчуци, ядки, повече течности. 18 г.с., 170 см.

# 78
  • Мнения: 1 472
Мале какви сте слабички всички..
Аз започнах от 56.600кг., а сега съм 59.200кг. в началото на 17г.с. съм, до преди 2 дни бях твърдо 2кг отгоре и за 2 дни 600гр. отгоре от къде се взеха не знам.....то е ясно де - от баничките и мекичките Simple Smile

# 79
  • Мнения: 315
На мен отдавна нищо не ми става. Взела съм си еластични рокли за лятото и даже вчера и направих сефтето на едната, че даже и клиновете, които си бях взела в началото взеха да ми стягат на корема... 😁

# 80
  • Мнения: 36
Здравейте, аз съм 16та седмица с близначета Simple Smile Започнах от 65кг. 176см. сега съм 69кг., като не се ограничавам от нищо , но аз по принцип съм много злояда.

# 81
  • Мнения: 293
Здравейте и от мен, аз съм в 18 г.с +3дни. Започнах с 66 кг и съм 176 см. височка, в момента съм 70кг. Не се ограничвам с нищо, много съм сладокусна 😁 , а тестените изделия и колата вече са ми първи приятели за мой голям ужас 😂 Scream

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 5 157
Бях 59 кг, сега в 17-та седмица съм 62. Но аз съм ниска, 158 см.

# 83
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен, аз съм в 15г.с.+6д. започнах 62кг. , а в момента съм 67кг. , от скоро започнах да се храня нормално , понеже много повръщах и не исках да виждам храна, сладко не ям ,защото го повръщам , а от тестени изделия получавам киселини.

# 84
  • Мнения: 226
Аз съм 61 вече в 17г.с.+2д., а бях 56, т.е +5кг...Disappointed Уж внимавам, не ям никакво сладко, освен плодове, но пък хапвам поне 3-4 плода дневно между храненията, както и ядки, а и сега закусвам, а преди първото ми ядене беше чак на обяд. През първите 3 месеца се налагаше да ям солети и крекери доста често заради гаденето. Надявам се да не продължа да качвам толкова скоростно, вече си имам доста бременен корем. Grin. Хубавото поне е, че всичко ми е в корема за сега, нямам бузи, крака, ръце, всичко си е същото, но коремът...( и гърдите естествено)Grinning
Да ви кажа за покупките миналият път изкупихме света и аз и родата (първо дете, внуче, племенник и тнт). Държах всичко да е ново, но накрая се оказа, че точно подарените неща от други майки ми свършиха най-много работа. Имах доста нови дрехи и обувки за новородено, които малкият никога не облече, тъй като му омаляха преди да им дойде реда. Този път ще приема на драго сърце всичко, което ми подарят, ще взема количката и столчето от племенника, креватче, завивки, чаршафчета си имаме от баткото. Ще спестя до колкото мога, защото при мен майчинството ще е около половината от това, което получавам сега и ще е малко тегаво с парите.
За количката- със сигурност бих предпочела качествена втора ръка, отколкото чисто нова тежка и тромава, която не се сгъва примерно или изкачването и слизането на стълби с нея е ад. Аз с първото имах 3! колички. Едната като се сетех, че трябва да излизам с нея и ми се отщяваше. Точно на обратното мнение съм за столчето за хранене. Дадохме 250лв за столче с много части, което заема много място и много трудно се мие и накрая ползвахме едно от Икеа за 40 лв, супер лекичко и се мие без проблем.
За ваничката- слахах я на кухненския плот, вместо да ми се подмята и стойка. после само я слагах над мивката и дърпах тапата. Така нямах нужда да чакам някой да ми я пълни и пренася.

# 85
  • Мнения: 62
18+4 и съм вече +5 кг. От тоя мой страхотен апетит очаквам страхотно ошишкване накрая Smile

# 86
  • Мнения: 35
Здравейте момичета, в 19г.с. и днес бях на консултация. Всичко е наред с нашето момче, само дето малко се притесних, че едното бъбрече е леко уголемено и ще го следим как върви. При някоя от вас имало ли е такъв случай? Отделно ще ходя и на ехокардиография след две седмици, за да се види сърцето.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Аз от 60-61 съм 62 в 15г.с+4дни.
Не ми се яде особено..но не съм и повръщала. Нормално изглеждам и не ми личи. Предния път към 5ти 6ти месец ми пролича. Но бях тогава 52кг. Сега дано стана 70 най много хах. Предния път станах 76кг.

# 88
  • Мнения: 32
19с. и 1 ден, започнах 50кг/170см, сега вече съм 60 кг, бия ви всички 😁😁😁
Изобщо не се притеснявай, предишната бременност качих 4-5 кг първия месец след теста (когато спрях цигарите), началото на 9 месец бях +11кг за цялата бременност и после ме срязаха... Та сега историята се повтаря - качих 4-5 още в началото,сега станаха 7, което не е гаранция колко ще са накрая.Имам позната,която до 6ти месец не й личеше бременността и после като почна едно качване,удари чертата на +33 кг в 9 месец.

# 89
  • Мнения: 173
Защо така за последните месеци е качила толкова много кг? И аз се плаша калко ще кача, при ръст 165 започнах 52кг, сега съм 56кг и си ги виждам къде са, в гърдите, корема и дупето. Личи ми, че съм се закръглила 🤯 Внимавам калво ям, правя йога, движа се много и пак...

Общи условия

Активация на акаунт