ДНЕВНИКЪТ - тема 98 - Да отслабнем всички заедно!

  • 31 877
  • 763
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 7 748
аз го забравям, сещам се докато правя планк, то е такава скука, че от зор да ми минава времето, го гълтам нагоре
ще се пробвам, знам че работи

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 20:46 от Herzen

# 331
  • Мнения: X
На мен ми забраниха планка заради раменете. Свикнах с вакуума и го предпочитам сега.
beki8 палеото е НВВМХ, но малко по свободно.Има повече разрешени плодове, сладък картоф,като процент мазнините са по-малко и е разрешено малко мед/кленов сироп/агаве/меласа.
Набляга се на зеленчуците. Изключват се напълно зърнени,бобови,млечни и всякакви преработени храни.
В някои варианти се допускат млечни под формата на твърди сирена и по възможност от дребен добитък:овце и кози.
Това е в общи линии,но трябва да има повече в съответната тема.

# 332
  • Мнения: 4 595
Добре, за храната от вторник, че понеделник е лунен фаст, а за вакуумките може и от тази вечер (или трябва само сутрин?)

# 333
  • Мнения: X
Вакуума по всяко време,но не на пълен стомах (то няма и да стане или ще върнеш всичко)
Виж тук за палеото на френски
http://paleo-regime.fr/
Аз не смятам нищо,но по памет при палеото беше 40%протеин,40%мазнини и 20%въглехидрати.
Не е режим минус 5 кила за 3 дни,а си е нормален завършек ВМНВХ.
Да,утре фаст.
И внимателно с вакуума.
Няколко пъти на ден,по няколко вакуума и задържане колкото можете без насилване. Постепенно се увеличава. Аз не съм го добре написала,но идеята е накрая да може 5 пъти на ден да се правят по 20 вакуума със задържане 20 секунди, естествено не е задължително да се достигне това. Всеки по силите си и физическата си подготовка.

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 21:42 от Анонимен

# 334
  • Мнения: 5 508
Като ученичка съм го правила това с вакуума. Сега ако не забравям бих пробвала пак. На мен точно тази зона ми е проблемна и без това Simple Smile

# 335
  • София
  • Мнения: 11 613
И аз ще се включа с вакуума, както и утре лунна, но може би ще ям плодове малко, че и днес бях на малко плодове. Тренкровката ми идва нахорни в такива дни като днешния, а и утре ще тренирам вечерта.

# 336
  • Мнения: 274
Седемнайсети ден на вода. Тегло - 70.7 кг, кръвно - 100 / 71, пулс - 77, кръвна захар - 3.4. Днес ми е удивително свежо и бодро. Въпреки че състоянието ми е далеч от нормалната жизненост и енергичност, разбира се. Усещането е като при катерене на връх изведнъж да се озовеш във високопланинска долина и чисти рекички и зелена трева, където да си отдъхнеш, преди да продължиш изкачването Simple Smile Дано и утре съм така, че ми предстои да ходя в една фирма и да пускам новите касови апарати, отговарящи на малоумната разпоредба 18Н. Ще ме вземат и върнат с кола, разбира се, но пак ще е зор...

Промяната в теглото в последните дни определено радва Simple Smile Може би организмът ми някакси е разбрал, че докато не стане 70 кила, храна няма да види, затова бърза да сваля Grinning Или причината е, че вчера и оня ден бях толкова отпаднал, че дори електролитна напитка не ми се пиеше. И тялото просто се дехидратира, за да запази нормалната концентрация на сол в кръвта. И днес не ми се пие такава, между другото.

До такава степен съм се убедил вече, че не трябва да ям, че влияе дори на сънищата ми. По някое време сънувах, че отхапвам парче кашкавал. След което обаче се сещам, че гладувам, и го изплювам Simple Smile На времето, като отказвах месото, имах подобни сънища - че отхапвам някаква мръвка, след което се събуждах като от кошмар, изпълнен с омерзение. И като се успокоя, че е било само сън, пак заспивах спокойно...

Оф бира та бира, дето погледна все бира се спряга. 😀 ми не обичам бира.
И аз се чудя какво й харесват на тая "пикня", ама на, всеки втори май лочи бири като за последно... Simple Smile, включително и мъжа ми. Аз съм по виното, съчетано със сиренА, Ох, лелее... как вървят! Simple Smile
Напълно споделям мнението ти Simple Smile Но можеше да се изразиш по-деликатно. Например в стила на Тери Пратчет, който пише: "Мнозина твърдяха, че в Анкх-Морпорк всичко е за продан с изключение на бирата и жените, които само се вземат под наем за кратко." Grinning

# 337
  • Мнения: X
Като ученичка съм го правила това с вакуума. Сега ако не забравям бих пробвала пак. На мен точно тази зона ми е проблемна и без това Simple Smile
Давам си сметка колко много и полезни неща сме учили по физическо в училище.
В парка,където ходя да тренирам са мислили,че съм била учител по спорт. Останаха изумени,като казах,че при нас тези неща се учат в училище. Май не ми повярваха.

# 338
  • Мнения: 4 595
Ния, аз в дните за тренировка не правя фаст. С ниско кръвно съм и специално ме предупредиха преди тренировка да съм изяла поне един банан. Като казах, че не ям банани,  ми ги замениха с краставици. През почивните дни съм с едно хранене на ден към 15 ч и нямам проблеми с тренировките (фитнес с тежести, ако има значение).
V12, аз така бях с цигарите - толкова на живо ги сънувах, че се будих с усещане за гадния дъх в пресъхнала уста Confused

# 339
  • Мнения: 274
Ето още на руски
https://youtu.be/yPYKfLQJQAQ
И аз го правя отдавна, но няколко "глътвания" на корема за 5-6 секунди си е нищо работа.
На мен ми е най-лесно с опрени на коленете ръце и легнала (сутрин в леглото го правя преди да стана).
Трябвало да правя много повече и с повече задържане.
Между другото (извинявам се за off-topic-а), не знам дали знаете, но това е една от най-ефективните техники за забавяне на еякулацията при мъжете Wink Това упражнение изтегля жизнената енергия ци от слабините към белите дробове, които води до намаляване на общата възбуда и повишаване на издържливостта. Не трябва да се прекалява, 2-3 такива вдишвания с корема са достатъчни, защото иначе намалява и ерекцията.

# 340
  • Мнения: 4 595
V12, сега остава да накараме и мъжете да го практикуват Stuck Out Tongue Winking Eye Само се притеснявам, че в момента в който го спомена, секс няма да видя поне седмица и ще имам кръвно обиден партньор (толкова сте чувствителни на тази тема) Joy

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 09:39 от beki8

# 341
  • Мнения: 5 262
So Lucky* Аз чак сега прочетох че сте във Варна. Страхотен град.

Аз вчера направих голямо движение. Първо цяла сутрин разнасях на децата стативите из едни блата и тръстики да снимат птици. После подреждах багаж, че четвъртъка не се работи и ще направим кратко пътуване за 4 дена. Гласувах и вечерта скокнахме до близкото езеро , където може да се гребе с лодка и направихме 1 час с нашата 4 местна надуваема лодка. Та и гребах ... Но пък и след обяда си похапвах през цялото време по нещо.

# 342
  • Мнения: 5 508
Давам си сметка колко много и полезни неща сме учили по физическо в училище.
В парка,където ходя да тренирам са мислили,че съм била учител по спорт. Останаха изумени,като казах,че при нас тези неща се учат в училище. Май не ми повярваха.
По мое време хич не беше на ниво физическото, но аз съм завършила 12 клас преди 9 години. На други предмети се наблягаше и в основното, и в средното, но пък вакуума го бях видяла в нета и съм го пробвала известно време Simple Smile

Днес на водичка. Този път ще опитам да изкарам до утре. На работа съм и много зависи от това как ще мине деня, но поне желание имам Simple Smile

# 343
  • Мнения: 25 767
So Lucky* Аз чак сега прочетох че сте във Варна. Страхотен град.


Варна морето, сините вълни... Heart Eyes
Бяхме и в морската градина и по крайбрежната и няма да ви казвам как вкусно мирише на пържени картофки със сирене, пържени рибки и други морски благинки. Обаче режим, какво да се прави.
Аз спорта си го правя с моето наскоро проходило момиче. Ни вакуум ми трябва, ни пушове, но пленкс... hahaha

Упсешен фаст, момичета! bouquet

# 344
  • Мнения: 823
Леле ,благородно ти завиждам .Ако имах тук плаж ,фастовете просто щяха да са ми чудни .След море винаги се връщам 2,3 кг на долу.Ама само на електролитни напитки го карам при вас ,че тия жеги Grinning

Общи условия

Активация на акаунт