Парфюмни размисли и страсти - 226

  • 65 797
  • 727
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 396
Също и на мен - намирам това пошло.

# 331
  • Мнения: 1 246
Благодаря за предложенията  Simple Smile

# 332
  • София
  • Мнения: 4 304
Тук явно все добри момичета сме се събрали Simple Smile. Идея нямам как миришат субстанциите от върха на Рамщайновата пирамида, но ми е любопитно какво се е получило финално.
Nasomatto също обичат закачките от този тип, но това не ми пречи China White да е един от любимите ми пролетни парфюми.

# 333
  • Мнения: 31 157
Силно любя няколко парфюма с марихуана и кокаин, но никога не съм помирисвала дори, нито едно от двете и не желая и да го правя, та не знам дали и какво точно се усеща в парфюмите. Марихуаната на Килиън е върха! Heart Eyes

# 334
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Някой може ли да даде отзив за този парфюм....Отдавна й се чудя на тая Джудит Лайбер, Лейбер, Либер, или каквато е там.Grin

# 335
  • Мнения: 35 961
За всички, които страдат в последно време от новоизлезлите парфюми, че били бехарактерни водички без никаква трайност, новият
Kokain на Rammstein
е вече на пазара!

Пирамида:
връхни ноти: Хероин, Кокаин
Сърдечни ноти: Бензин, пачули
Базови ноти: Овъглено дърво, Кожа, Огън


Това трябва да се тества само ако си  облечен с кожено яке и кожен панталон и си яхнал мотор. Иначе не вярвам да му се разкрие красотата. Добре е и да няма истински огън наоколо, че изглежда и лесно запалимо.  Обаче ме сърбят ръцете да бастисам едни 20 евро.

изобщо не се интересувам на какво мирише, искам го!
всъщност очаквам да ми хареса Grinning

# 336
  • Мнения: 794
Здравейте, имам странно питане, което е по-далеч от сайтовете, но пък темата е подходяща, защото тези, които я следят са запознати. Много трудно си харесвам парфюм. Почти никога не го улучвам или ми хересва за момента и след това направо ми става лошо от него. Тези, които съм харесвала, най-често съм виждала от приятелки или пък ми е правило впечатление и съм питала. Сега имаше намаление и в Douglas, и в dm, ама нищо не успях да харесам
и реших да се допитам.
Препоръчайте ми парфюм. Да, знам, че всеки вкус е различен, но поне някаква насока.
Не обичам прекалено тежки или пък прекалено сладникави, а някои стават и много неприятни след известно време като си се напръскал. Нещо подобно на j'adore, не същия, но ориентировъчно или пък Angel от зодиакалните, който отговаря на зодия телец.

Извинявайте, знам, че е малко нелепо питането ми, но пък може да получа полезни насоки. Благодаря ви предварително.

# 337
  • София
  • Мнения: 101
ralliee

Tiziana Terenzi - Kirke
Sospiro - Erba Pura

Последна редакция: ср, 29 май 2019, 18:16 от bubanka

# 338
  • София
  • Мнения: 38 475
Искам Рамщайн!
Дали ще го пуснат в ДМ?🤣

Последна редакция: ср, 29 май 2019, 19:48 от Free Agent

# 339
  • Мнения: 5 219
зодиакалните, който отговаря на зодия телец


Извинявай, но това сериозно ли? Не се заяждам, питам. Иначе и аз съм Телец, но не бих си взела парфюм само защото според хороскопа бил подходящ.

# 340
  • Мнения: 794
зодиакалните, който отговаря на зодия телец


Извинявай, но това сериозно ли? Не се заяждам, питам. Иначе и аз съм Телец, но не бих си взела парфюм само защото според хороскопа бил подходящ.

Не, аз не съм телец. Съквартирантката ми го ползва и ми хареса. Дадох го като пример.

# 341
  • Мнения: 5 219
Добре, сега разбирам. Аз лично не познавам Ейнджъл, затова не мога и да предложа нещо подобно на него, но съм сигурна, че по-опитните в тази тема ще ти дадат добри насоки.

# 342
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Какво пък ще рече Ейнджъл от зодиакалните, аз това не го схванах?😃 Нали става въпрос за Ейнджъл на Мюглер?
Тези, които си дала за пример, доколкото аз съм запозната, не са леки, не са и за всеки вкус. Жадор на мен лично ми е твърде пораснал, не е за мен, макар че други парфюми, които харесвам, също могат да влезнат в тази категория.
Бих ти препоръчала Boucheron - Quatre - лесно носим според мен, не е сладък, хубав флорален, незадушлив и ненатрапващ се, младолик. Simple Smile
Виж и Issey Miyake - L'Eau D'Issey Absolue, радост в бутилка, много звънлив и свеж аромат. Simple Smile

# 343
  • Мнения: 467
Rallie, пробвай червения Си на Армани. Не души, не се натрапва. Но и не трае особено дълго.
И този мисля, че е много приятен и ненатрапчив :
https://www.fragrantica.com/perfume/Jil-Sander/Sunlight-48819.html

И на мен много парфюми ми създават дисккомфорт, дори да ги харесвам на друг или от бутилката. Просто трябва да се пробват на кожа и да гопоносиш няколко часа поне преди да решиш. Тествай повече, ще намериш своите любимци.
А Ейнджъл не е за хора със слаби сърца и носове 🤣
В събота причиних зло на приятелката, която дойде с мен до магазина за парфюми. Минахме през щандовете на Том Форд и Maison Francis Kurkdjian  и се напръсках едната ръка с Тобако ванилия, другата с Grand Soir. И двете ми харесаха много, но са ужасно силни и тежки, на момичето му стана некомфортно и ме разхожда после няколко часа из града да се проветря 😳 Бих си ги купила и двата, вторият само за специални вечери, по възможност на 4 очи... Името много му подхожда. С такъв парфюм много любовни увертюри не трябват. 😏 Независимо дали го носи мъжът, жената или най-добре накрая по равно и двамата. Размечтах се.

В другия край на диапазона са препоръчания вече A La Rose(благодаря!) и Amyris от MFK. Нежни, прекрасни, лесни за всеки ден и всеки повод, изискани като скъпа бяла мека риза която никога не се мачка.
 

# 344
  • Мнения: 1 127
Вероятно съквартирантката ползва имитация на "Ейнджъл" на ZagZodiac. Рали, попитай и в темата за имитации.

Иначе аз предлагам La fille de Berlin, La jardin de monsieur Li, She wood като лесно носими и добре приети от околните.

Общи условия

Активация на акаунт