Азиатска козметика и грим 10

  • 40 195
  • 745
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 338
Добро намаление в Jolse - до 70% на определени, 50% на IUNIK.
Като цяло виждам промяна в сайта - има time deal.

Последна редакция: ср, 19 юни 2019, 12:28 от raduni

# 376
  • Мнения: 348
Ах, тези Джолсеее! В новия Time Deal има Thundra Chaga крема намален с 20 долара. Защо са такива хитреци, как ми дърпат дебитната карта от ръцете направо Close

# 377
  • Мнения: X
От jolse това, като  tеа tree е за дъщеря ми доста добре й се отразява чаеното дърво, имаше пъпчици и за отрицателно време се изчистиха.

# 378
  • Мнения: X
Тоест вече няма да има hot deal, така ли? Ще бъде като в stylekorean с time deal? Не знам защо, но ми се струва, че намаленията май са по-малки в сравнение с hot deal.

# 379
  • Мнения: 13 337
Има  хот дийл, но и други промоции постоянно, няма отдих за картите.

Последна редакция: ср, 19 юни 2019, 15:51 от zari65

# 380
  • Мнения: 338
Никакъв отдих. Jolse все повече ми харесва с тази промяна и всеки ден има нещо ново и интересно.
Приятелка иска да й поръчам крем със серамиди, НО нямам записки за препоръчвани. Малко помощ .....Simple Smile

# 381
  • София
  • Мнения: 532
Маските на JAYJUN са намалени в Джолсе. Поръчах JAYJUN Purple Fragrance Mask - отдавна й се каня - и един Mask Sheet Trial Kit (Wrinkle Care).
За крем със серамиди съм хвърлила око на серията на Dr.Jart+, но не са много бюджетни. Liah Yoo препоръчва постоянно Mamonde Moisture Ceramide Light Cream. Гледам, че и COSRX имат Honey Ceramide Full Moisture Cream.

# 382
  • Мнения: 13 337
В темата съм срещала добри отзиви за крема със серамиди на CORSX, не знам дали ще излязат с форумната търсачка.

# 383
  • Мнения: 1 795
Приятелка иска да й поръчам крем със серамиди, НО нямам записки за препоръчвани. Малко помощ .....Simple Smile
Ето предложения:
Pyunkang Yul Intensive Repair Cream
Pyunkang Yul  ATO Blue Label Cream
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream
MAMONDE Ceramid Light Cream

# 384
  • Мнения: 3 632
https://jolse.com/product/jolse-box-9/20229/
Много често почнаха да пускат кутии, а за тази даже не видях реклама.


https://jolse.com/product/cosrx-salicylic-acid-daily-gentle-cleanser-150ml/11418/
https://jolse.com/product/cosrx-low-ph-good-morning-gel-cleanser-150ml/6250/

Кое от двете измивни е по-добро за младеж с акне и автоимунно заболяване (диабет)? Май салициловото.
Скрит текст:
Беше на дерматолог, имам чувството, че стрелят в тъмното - измиване с Acne Out Oxy Wash на Биотрейд, активния крем от същата серия, LRP Effaclar Duo+ и Avene Cleanance Hydra локално по различно време.
Изчетох и последните две теми за акнето, Effaclar-а май е с най-добри отзиви.

Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 09:31 от The ant is...

# 385
  • Мнения: 516
Момичета ,за колко време ви идват поръчките от yesstyle?

# 386
  • Мнения: 13 337
Различно от 10 дена до месец и половина, има неща с бавна доставка, от момента на шипване около 10 дни плюс минус 2-3.

# 387
  • Мнения: 1 795
Цитат на: The ant is...
Кое от двете измивни е по-добро за младеж с акне и автоимунно заболяване (диабет)? Май салициловото.
[spoiler
Беше на дерматолог, имам чувството, че стрелят в тъмното - измиване с Acne Out Oxy Wash на Биотрейд, активния крем от същата серия, LRP Effaclar Duo+ и Avene Cleanance Hydra локално по различно време.
Изчетох и последните две теми за акнето, Effaclar-а май е с най-добри отзиви.[/spoiler]
И двете измивни са добри. Effaclar , като всички западни продукти за акне, са агресивни и само ще му влошат акнето. Щом е с автоимунно заболяване лечението трябва да е комплексно. Предполагам, че храната се контролира, но трябва да се вземат и добавки за поддържане на имунитета. Колкото до козметиката- приоритет на почистване и заздравяване/засилване на кожнатa бариера заради диабета. Вземете му някой ат геловете плюс от почистващите тампони на Cosrx, задължително продукт с центела за локално третиране на възпаленията, вместо крем може лосиона с охлюв на benton (ака се съгласи са се маже), задължително слънцезащита.

# 388
  • София
  • Мнения: 1 936
JOLSE възстановяват ли митнически?

# 389
  • Мнения: 3 632
Виола, благодаря.
Тъкмо се чудех дали да не редактирам поста, защото думите "автоимунно" и "диабет" ви възпряха да давате съвети. Споменах ги заради по-трудното зарастване на раните и нежеланието на лекаря да изпише антибиотици.
Храната се контролира, включи някакви добавки, макар че засилването на имунитета е двуостър нож при диабетиците.
Cosrx имат сериозно намаление до 23-ти. Обречен е да се маже, но мисля, че очаква магически резултати за 2 седмици, а това няма как да стане.
Продукт с центела - тоник или крем? Защото имам https://www.ebay.com/p/Missha-Near-Skin-Madecanol-Cream-50ml/848854986

Общи условия

Активация на акаунт