Азиатска козметика и грим 10

  • 40 099
  • 745
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Поръчах и аз от The history of Whoo Intensive Wrinkle Concentrate 1ml x 30pcs, също така и други продукти от същия продавач.

# 106
  • Мнения: 1 795
Теди, да знаеш, че The History of Whoo Jinyulhyang Jinyul балансър и емулсия имат доста странен аромат.

Елария, съществуват само два вида физически филтри - цинков оксид и титаниев диоксид, и обикновено се използват в комбинация. Предполагам и в Purito ще е така.

# 107
  • София
  • Мнения: 532
Скрит текст:
Знае ли се с какви слънц. филтри ще е? Сегашният им за мен е отличен като текстура и усещане, но определено е недостатъчно предпазващ, след цял ден на открито в градски условия и подновяване на два-три часа, се зачервих сериозно. Сега взех A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++, много хвален за мазна кожа, но при мен омазнява яко още след зва часа. Може и да е заради алкохола в състава му, уж нямам реакции към него, но е възможно да пресушава и като отговор кожата да произвежда повече себум. Мислех пак да поръчам дълготрайния на innisfree, но ако пускат Purito скоро може да изчакам.
Аз бих казала, че A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++ е за суха кожа. Може би имате предвид A’Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA+++, който е за мазна?
А щом е с физически фитри, означава, че е с цинков оксид и титаниев диоксид. Видях, че Виола ме изпревари Simple Smile

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 792
Да, има предвид този за мазна кожа A’Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA+++, копирала съм името на другия, купих и двата, (на шията и деколтето мажа продукти за суха кожа) и не харесвам този който е за мазна кожа. Другия е ок.
От скоро чета за слън. филтри и още ми е трудно да се ориентирам бързо, но като че ли повечето имат и други освен физ. филтри. Когато на един крем пише, че е с физ. защита означава, че съдържа само цинков оксид и титаниев диоксид ли? Те пък май не са подходящи за мазна кожа, уф много сложно. 

# 109
  • Мнения: 1 795
Когато пише физ.филтър, минерален филтър и тн са само тези двата. Подходящи са за мазна кожа, защото имат изсушаващо действие.

# 110
  • София
  • Мнения: 4 296
Виола е права. Това са двата основни физични филтъра, обикновено се комбинират. Леко я изсушават, така че се нанасят върху добре хидратирана кожа. Азиатците, за разлика от европейците, могат да направят хубави продукти с физични филтри - пак има леко белване при нанасяне, но има умело добавени хидратиращи благинки, които правят крема лек и приятен за употреба. Новият на Пурито обещава да е хидратиращ, така че ми е любопитно как са се справили. Ще го изчакам търпеливо все пак, защото имам други решения за месец-два.

Има варианти, в които могат да се комбинират физични и химични филтри. Физичните могат да стабилизират химичните, а химичните правят продукта по-приятен за употреба (без белеене, бързо попиване). 

# 111
  • Мнения: X
http://jolse.com/product/hot-deal-hope-girl-jamong-cleansing-balm-75g/19840/

какво мислите за марката? Май не съм ги срещала

# 112
  • Мнения: 348
Джолсе са пуснали страхотна кутия този път, бих си я взела ако не беше краят на месеца и нямах сто събития, които изискват подаръци Simple Smile Освен това по-спешен ми е крема за шия на Medi-Peel и другия месец вече трябва да стрелям и за него.

Да рапортувам най-сетне за спрея на JMS, изчаквах да го разнося хубаво и тогава да дам отзиви. Ами, момичета, всичко е вярно. Абсолютно никакъв филм върху лицето, попива мигновено. Предпазва добре, миналата неделя изкарах цял ден навън и подновявах с него лицето + деколте и ръце. Също така при нанасяне охлажда приятно за кратко. Абе, взимайте!

По отношение на бифида ампулата на Isntree, не виждам все още някакви големи резултати. На мен показател ми е една нова гневна бръчка, която все се надявам да загладя и върна назад. От друга страна, наистина е хидратираща, както казва и Мария Серт. Не мога да говоря за успокояващите и своиства, защото в момента съм в някакъв взрив и постоянно ми излизат нови подкожни пъпки:worried: Надявах се тя да помогне, но може би има нещо вътрешно и мазилцата не са от полза.

С удоволствие бих взела новата слънцезащита на Пурито, дано да е по-хидратираща от Etude House въпреки физичните филтри.



 

# 113
  • Мнения: 1 795
Valandin,  би ли дала линк към търговеца на JMS спрея.Blush
Как се нанася върху грим?

# 114
  • София
  • Мнения: 105
Пробвах Black Pearl O2 Bubble Mask - много се забавлявах,първоначално черно горчи,после изведнъж става бяла пяна и пукат балончета. За действие не мога да кажа,защото имам една частна само,но бих си взела пълен размер

# 115
  • Мнения: 1 270
Момичета, има до - 50 % на Secret key в Jolse. Има ли нещо, което си заслужава или ще чакаме Mega deals?

# 116
  • Мнения: 348
Valandin,  би ли дала линк към търговеца на JMS спрея.Blush
Как се нанася върху грим?

Eто го: https://www.ebay.com/usr/fantatltd?_trksid=p2047675.l2559

Нанася се безпроблемно, няма свличане, размазване, омазняване. Отбелязвам все пак, че в момента съм с Double Wear на EL, който буквално залепва като лепило на лицето. Но си говорят добре двата продукта и вярвам, че спрея ще бъде също толкова безпроблемен и с други фдт.

Момичета, някоя от вас ползвала ли е алгомаските на Dr. Jart? През седмицата спешно тичах при козметичката ми заради взрива от пъпки, който споменах в предишния пост, тя ми нанесе маска на една френска марка и ми се отрази доста добре, та бих се възползвала и в домашни условия.  За тези говоря:

# 117
  • Мнения: 429
Момичета, има до - 50 % на Secret key в Jolse. Има ли нещо, което си заслужава или ще чакаме Mega deals?

Ами аз поне не виждам нещо да се откроява, пък и тука ключовото е до 50%. Та аз съм пас, а и отнесох Джолсе кутията и ще си кротувам до мега дийла Sunglasses

Ето ми и впечатленията от втората шийт маска на Merbliss
Скрит текст:
Повече ми допадна от другата, за която споделих по-назад в коментарите. По-поносимо е ароматизирана (за мен). Шийта е с добро качество, прилепва добре; есенцията е адски слузеста, чак лиги се точат, като я пипне човек, но изобщо не ми беше неприятна (а съм прилично гнуслива). Не бих я ползвала сутрин, но във вечерната грижа ми се отрази добре. Кожата става бляскаво-лъскава, усетих я "нахранена" и приятна на допир. Не обърнах внимание дали е лепкава - после нанасям още куп мазила и няма значение за мен.

# 118
  • Мнения: 13 240
Кутията беше много готина този път.  Изкушава ме слънцезащитата на Thank you farmer, някакви мнения за нея има ли или за бранда въобще.

# 119
  • Мнения: 5 500
В йесстайл са пуснали кушъна на Хера на супер цена
https://www.yesstyle.com/en/hera-uv-mist-cushion-ultra-moisture- … ml/pid.1068194787

Общи условия

Активация на акаунт