Азиатска козметика и грим 10

  • 40 141
  • 745
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 13 275
Аз съм имала осчетоводяване в банката на другия ден, така че споко, ако ти е отразена поръчката в джолсе.

# 151
  • София
  • Мнения: 154
Аз отнесох една [MD] MERBLISS Wedding Dress Ruby Ultra Vitalizing Micro-Fiber Mask, както и [MD] TONYMOLY Intense Care Gold 24K Snail Hydro Gel Mask  и за красота едно [MD] LABIOTTE Chateau Wine Lip Tint Velvet 6g Simple Smile

# 152
  • Мнения: 670
Момичета, да споделя първи впечатления за последните получени продукти.  SON & PARK Beauty Water , захласнах се от многото положителни отзиви за този тонер в influenster и изключих да проверя състава на тонера преди да го поръчам, а и от лакомия взех сет 340+60 мл. Като консистенция е воднист, с приятен ненатрапчив аромат, усещам рози. Първоначално след нанасяне е хидратиращ, кожата става еластична и мека, но след 15-20 мин. усещам кожата си суха и болезнена, все едно лицето ми е изгоряло от слънцето. Като плюс мога да посоча, че попива бързо и следващите продукти се поемат по-добре. Не ми харесва, че алкохола е на пета позиция в състава и съдържа 5-6 вида парабени. Едва ли ще повторя тази покупка при положение, че има тонери с много по-добри съставки. В момента ползвам и D'ALBA PIEDMONT Peptide No-Sebum Balancing Toner , който е супер хидратиращ и балансиращ и като състав го определям в пъти по-добър продукт.
Innisfree NO-SEBUM Blur Powder добре матира,оцветена е,  не прикрива порите по-добре  в сравнение с  [INNISFREE] No-Sebum Mineral Powder.
Пристигна ми  и CNP Laboratory Idebenone Capsule Treatment Serum в комплект с концентрата за бръчки. Имам много започнати продукти и не съм го отворила още, а нямам търпение да го пробвам.
Благодаря на VeryZen за препоръките Flowers Hibiscus





# 153
# 154
  • Мнения: 338
Wish Formula Fermented Hydra Essential Toner - отзиви? Поръчах го на МД, защото много искам да включа ферменти, но ако не е добър по-добре да го откажа. Този на Purito по-добър ли е?

В cosdna различни състави, а на сайта на Wish Formula е това:
Pentaerythritol, Pentaerythritol, Glycerin, Dipropylene Glycol, Propanediol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Beta-Glucan, Panthenol, Balsam Flower Extract, Hydroxyethyl cellulose, allantoin, adenosine, hydrogenated polydecene, dimethicone, hydroxyethylacrylate / sodium acryloyldimethyltaurate, hydroxypropylmethylcellulose, hydroxyethylcellulose, 25, diisocyanate / vinyl dimethicone crosspolymer, laureth-23, sodium polyacrylate, trideceth-6, phage-60 hydrogenated castor oil, Licoryl, caprylyl glycols, pentyleneglycol, ethylhexyl glycerin, clophenethine, Bergamot oil     

# 155
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Идвам да се отчета за тея блотерните листчета дето бях поръчала със зелен чай. Лепнах 3 на лицето и като ги махнах, все едно бях избърсала намазнен с олио тиган. А лицето матирано, как става, не знам, но съм много, много доволна и ще взема да си напоръчам кашон.Smiley

# 156
  • Мнения: X
Идвам да се отчета за тея блотерните листчета дето бях поръчала със зелен чай. Лепнах 3 на лицето и като ги махнах, все едно бях избърсала намазнен с олио тиган. А лицето матирано, как става, не знам, но съм много, много доволна и ще взема да си напоръчам кашон.Smiley
Имам една пакетче с листчета подарък от джолсе, не го ползвам защото нямам омазняване, ако искаш ще ти го подаря.

# 157
  • София
  • Мнения: 4 306
Тези листчета от оризова хартия са спасение за влажни и топли климати. Така че си ги пазете за лятната ваканция на морето Simple Smile

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Благодаря за предложението, T.E.D.I, но някак не ми е удобно, пази ги, може да ти потрябват. Simple SmileFlowers Rose

# 159
  • Бостън
  • Мнения: 13 494
Тези матиращи листчета, азиатски/корейски или просто плебейски/ американски/китайски са най-чудесното нещо на света за смесена и мазна кожа. Дори проста оризова хартия попива, но моите са и поръсени с изключително фина пудра и се кълна в тях.
PS когато сте закъсали посред лято без тях и без пудра и без най-фенси матиращият спрей от Сефора и без екзотичният си матиращ къшън ( и такъв имам Wink ) търсете най-долнопробната еднопластова тоалетна хартия наоколо - онази еднопластовата, която не е мека и няма власинки - не се търка лицето, просто се притиска към кожата, както и листчетата!

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 17:24 от Agent Provocateur

# 160
  • Мнения: 73
Тези матиращи листчета, азиатски/корейски или просто плебейски/ американски/китайски са най-чудесното нещо на света за смесена и мазна кожа. Дори проста оризова хартия попива, но моите са и поръсени с изключително фина пудра и се кълна в тях.
PS когато сте закъсали посред лято без тях и без пудра и без най-фенси матиращият спрей от Сефора и без екзотичният си матиращ къшън ( и такъв имам Wink ) търсете най-долнопробната еднопластова тоалетна хартия наоколо - онази еднопластовата, която не е мека и няма власинки - не се търка лицето, просто се притиска към кожата, както и листчетата!

Agent Provocateur , би ли споделила кои са твоите листчета, в които се кълнеш? Blush

# 161
  • Мнения: 348
Аз съм подкарала второ пакетче от тези на Джолсе. Използвам по две на ден горе-долу и след тях не ми трябва пудра, хубаво ми попиват.

# 162
  • Бостън
  • Мнения: 13 494
Снимах ги...
Но от 10 различни поне 8 са хубави, не се вторачвайте в конкретна марка, цената им също има значение, защото някои са забавно скъпи за хартия... аз много харесвам Boscia, но не винаги съм на кеф да извадя $10+ за пакетче.
https://www.allure.com/gallery/best-blotting-papers-for-oily-skin


# 163
  • Мнения: 73
Благодаря ти много, Agent! Hug

# 164
  • Мнения: X
Здравейте, благодаря за новата тема, отдавна не съм писала.
Влизам с отзиви за ексфолиращите падове на Son&Park и за Vitamin Synergy Serum на Iunik
Падовете - харесват ми, но не виждам или усещам разлика спрямо червените на Cosrx. Отново са богато напоени, отново по тях остава лека чернилка, не дразнят кожата, не я зачервяват. Само дето не могат да се делят наполовина и така бройката от 50 падове излиза доста неикономична, спрямо 140 броя на cosrx. Това ми е единствената забележка.
Серумът - много хубав, кожата ми буквално засиява след него. Отначало се седи доста мазен, но това отминава след като попие. Съвсем леко, едва ли не халюцинационно пощипване при нанасяне, предполагам от витамин C-то в състава, което отшумява почти веднага. Има лек, ненатрапчив мирис на...витамин C, който не ми пречи. Доволна съм.
Иначе от мега дийла, забързах поредния комплект маски на JM, този път с прополис, чудя се на серума на Iunik със зелен чай, може и него да взема.

Общи условия

Активация на акаунт