Азиатска козметика и грим 10

  • 40 187
  • 745
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 164
И аз ползвам ELIZAVECCA Centella Asiatica 100% и съм много доволна и е точно такъв както го описва  🌻Y🌻
Сега ми пристигна и на Пурито с центела и ще ги сравня след време ,да видя кой от двата ще поръчам отново. Simple Smile

Аз забелязвам един проблем и ще се радвам на съвет отново .
Когато съм си вкъщи всичко е ок ,но когато изляза навън и ако си пипам лицето с мръсни ръце или дори само от мръсния въздух ,веднага се обривам и излизат тези като лишеи в зоната около устата ,там ми е проблебното място от преди.
Използвам и това Aromatica LIVELY Super Barrier Cica Panthenol Serum ,но се замислям за някакъв продукт  допълнително или след грима?.....или допълнителна хидратация по пътя с мист спрей?

# 136
  • Бургас
  • Мнения: 796
 ELIZAVECCA Centella Asiatica 100%  дали няма да мазнее на мазна кожа? Свършва ми есенцията на Пурито с центела и мислех пак да я поръчам, но вие сега така ми напомнихте за неизброимите продукти, които не съм пробвала....

# 137
  • София
  • Мнения: 154
Момичета, да попитам за околоочен крем, загледала съм
Mizon - snail repair eye cream
Mizon - collagen power eye cream
Benton - fermentation eye cream
Scinic - snail matrix eye cream

С тъмни кръгове съм, фини линии, нямам торбички или подпухналост

Също съм загледала сериите на
Mizon -  Snail repair intensive ampule и останалите неща от тази серия
Benton - Snail bee high content essence
Purito - Pure vitamin C
Бихте ли казали за какви проблеми се използват, за каква кожа, може ли сега да се използват?
 Търся за мен и за майка ми - аз смесен тип, мимически бръчки, тънка кожа. Майка е тънка кожа, загуба на плътност, бръчки, петна. Сега съм и взела крем и тоник на Secret key - syn ake anti wrinkle and whitening

Мисля и някое червило и шийт маски да взема. Харесала съм innisfrew skin clinic и the face shop - the solution mask sheet

# 138
  • Мнения: X
Тези двата нищо не правят ползвах ги едва изтърпях да ги изразходя.
Mizon - snail repair eye cream
Mizon - collagen power eye cream
Вземи си този
Benton - Snail bee high content essence
Също мога да ти препоръчам този /серум/Ползвам крема на Benton  и отгоре серума:
MEDI-PEEL - Mezzo Filla Eye Serum

# 139
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
МД почна, момичета, нападайте..Grin

# 140
  • Мнения: X
Не видях нищо кой знае какво за мен, но реших все пак да взема тези:

# 141
  • Мнения: 348
Оф беее... Пак скромно, де. Като видях винените падове на Neogen и скочих веднага, че нали бяха изчезнали. Никога не съм ги пробвала, но желанието за ексклузивност надделя Grinning Тези бяха, които се отмиваха, нали? Взех и розовата пудра за пъпки на Etude House и околоочен с орхидея на Innisfree, че моя свършва, а Мария тази серия я е хвалила. Абе, пак се олях...

# 142
  • Мнения: 429
С празна кошница си тръгвам аз... Cry
А толкова го чаках тоя мега дийл!

# 143
  • Мнения: X
Момичета, защо не ме таксува нещата ми чакат шипване, но не теглят пари от картата??? До сега такова чудо не ми се е случвало.

# 144
  • Мнения: 13 330
Пробвах няколко неща и ми изчезваха в миг от кошницата червилата и околоочната линия на Labiotte. За малко да се уредя с втора на страхотна цена, обаче не ме огря.

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
И аз си тръгнах с празна кошница за съжаление........

# 146
  • Мнения: 919
Аз препоръчвам да си вземете пастата за зъби. Аз съм си я купувала на нормална ценя (15 долара) и съм супер доволна. Зъбите ми са гладки и чисти. Много добре измива.

# 147
  • Мнения: 13 330
Коя е тази паста за за зъби.

# 148
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И моите неща изчезваха за миг. В крайна сметка поръчах само две, от които ни едно не ми трябваше наистина.



# 149
  • Мнения: X
Пачовете все са нужни, супер освежаващи са. Аз все още чакам да изтеглят парите.

Общи условия

Активация на акаунт