Азиатска козметика и грим 10

  • 40 131
  • 745
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Harpalike, тази идея си я крада!
А преди/след? Серум, крем? Слънцезащитата е ясна.

# 181
  • Мнения: X
Маската на joseon и аз я забърсах вчера, от няколко ревюта разбрах, че сега ще дойде малко тежка. Как да процедирам с нея (комбинирана кожа)? Много тънък слой всеки ден или само 2-3 пъти седмично?
И аз съм от доволните от ХК (нали за хиалуронова киселина говорим, да не взема да объркам нещо?). Последно ползвах на scinic 95% и кожата ми я понесе много добре. Иначе и аз имах лепнене, но се оказа от предозиране на останалите продукти, като си оправих дозата и изчезна. Но други серуми не ползвах, карах на тоник, есенция и последно крем след нея.

# 182
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз я поръчах тази маска и също се чудех дали ще ми пасне (комбинирана, лятото мазна кожа). Вероятно ще пробвам с ползване поне през вечер и няма да успея да я изхабя - видях, че срокът на годност е до ноември - но здраве да е. Поне ще я пробвам, пълната цена не бих платила.

# 183
  • Мнения: 13 263
Аз я мажех като крем без никакво напластяване 1-2 пъти седмично. После мажех шия деколте и ръцете целите и доста бързо свърши като реших да я доизразходя по този начин.
За по суха кожа е, моята е нормална, като я поизпусна отива леко към суха.

# 184
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
С моята мазна кожа май ще си я пазя в хладилника за зимата .....Grinning


едит: Момичета, моля за препоръка на Мист? Simple Smile И кога я пръскате?
Второ въпросче - емулсията като какво се класира - есенция или трийтмънт? Или си е съвсем отделна категория продукт. Simple Smile

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 13:23 от sunattraction

# 185
  • София
  • Мнения: 4 305
Тайга, след вит. С серум (пестеливо) -》тоник с ферменти -》ХК -》центела бюфет -》 охлювен серум -》околоочен -》 слънцезащитен (той има роля и на грижа за кожата, че е богат). Това е рутината за по-топлите дни

# 186
  • Мнения: 947
Тайга, след вит. С серум (пестеливо) -》тоник с ферменти -》ХК -》центела бюфет -》 охлювен серум -》околоочен -》 слънцезащитен (той има роля и на грижа за кожата, че е богат). Това е рутината за по-топлите дни
Пропускаш кремът за лице и директно слагаш слънцезащита, така ли?
 Чудя се и аз за лятото как да я мъдря.. Снощи ми беше тегаво и топло. Изчистих си лицето с розова вода, после Some by me mirackle toner, после Pyunkang Yul essence toner около пет пъти Joy и накрая маската на Sulwhasoo. Добре ми беше. Без есенции, серуми и ампули, даже околоочен не исках да слагам. Нооо, тази маска е наистина уникална, та вероятно е от нея. Пак ще поръчвам от нея. И Меланото пак ми свършва. Иначе забърсах хот дийла от Джолсе, със суха кожа съм, та ще редувам там маски.
Като цяло нямам си определена рутина в крайна сметка. На момента решавам какво искам или от какво има нужда кожата. Неизменните неща са Меланото, Фито ниацина. Отскоро си пръскам на лицето розова вода и такава от лайка, и почиствам с тампон. Така няколко пъти. Ми мръсен ми е тампона, хем след двойното измиване. Изумена съм! Няма много отношение към азиатските продукти, но съм много доволна от хубавата и качествена флорална вода!

# 187
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Аз съм от тези, които харесват ХК и то чиста. Кожата светва. Да, непосредствено, не работи в дългосрочен план, но и това е нещо Simple Smile
Ако имам време слагам два пласта чистата ХК на Елизавека и между тях пръскам с флорална вода (много фина мъгла да стане). Ако не се прекалява с други серуми, лепкавостта преминава бързо, а хубавият резултат трае до края на деня Simple Smile
Крада и аз, няма да изхвърля скъп продукт, то поне да опитам нов подход! Мерси, че сподели, Harpalike! Hug

Тайга, ти изхвърляш продукт на датата след като е бил 6 мес отворен?!?

Агент, аз не мога да бъда лирична, но ако трябва ще изпратя в груб вариант ревюто си, а ти ще го превърнеш или в песен, или стих.Grinning
Grinning Grinning Grinning С огромно удоволствие, аз съм царица на лиричните отклонения и витиевати заключения!
PS Вчера 8 год ми син ме светна, че бил написал стихотворение! Аз зяпнах - било за зомбита в класната стая, които ревяли гръмогласно и се тръшкали за сладолед! Смях се цял ден. Ще ме наследи, маймунякът! Grinning Grinning Grinning

+1
Осмелявам се най-еретично да обявя съмненията си в бенефитите на ХК, положена на повърхността на кожата .
Catalano, тази теория толкова ми уйдисва, че я обявявам за официална, света и чиста като сълза истина. А сега да ида да намажа превзетата си ХК, щото аз съм по-прагматично-пестелива от холандски евреин! Grinning

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 15:40 от Agent Provocateur

# 188
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Не, имах предвид, че в самото описание на маската, която дружно поръчахме вчера, е посочено, че:
THE EXPIRY DATE of this product is NOV.2019

# 189
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
О, аз не се ръководя от това, по някой път плескам и такива с изтекъл срок на годност, пари съм дала за тях. Grinning И аз го видях иначе, те затова направо ти го подаряват. Grinning

Агент, има сделка! Grinning

# 190
  • София
  • Мнения: 4 305
Ice, да! Purito Centella слънцезащитен е достатъчно козметичен и грижовен, като втори крем ми идва много.

# 191
  • Мнения: 947
Ice, да! Purito Centella слънцезащитен е достатъчно козметичен и грижовен, като втори крем ми идва много.
А като защита от слънцето как е между другото? Отдавна съм му хвърлила око.

# 192
  • София
  • Мнения: 4 305
Задължително подновяване! Иначе се почернява с нея. По-добра е за зимата

# 193
  • Мнения: 1 975
А сега да ида да намажа превзетата си ХК, щото аз съм по-прагматично-пестелива от холандски евреин! Grinning
Ем ай таурус ор нот Trollface

...
PURITO - Comfy Water Sun Block е заредена в Yesstyle и намалена в момента.
п.п. Аз нямам проблем с PURITO - Centella Green Level Safe Sun, но и не прекарвам много време навън. Обичам този крем, наистина е грижа и лицето светва с него.
Утре сутринта, ако не забравя, ще снимам какво количество нанасям.

# 194
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Здравейте,
Искам да попитам дали някоя от вас има опит с тези почистващи продукти и ако да-положително или отрицателно е то?! Както и дали евентуално правят хубава пяна?


Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт