Азиатска козметика и грим 10

  • 40 125
  • 745
  •   1
Отговори
# 255
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Точно си мислех, че това не е маркетингов трик и се бях засилила, а ти ми направи подсечка.😄 Ще се придържам към не толкова известните тогава и плецкането.😃

# 256
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Не е 100% трик, защото Ацтекската лечебна глина си е една проста хума, а както всички знаем от пра-пра-прабите ни насам хумата е хубаво нещо за нашата кожа и красота Grinning Но в Риана не те превръща Wink

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Да, за хумата съм наясно, даже майка ми се е постарала да ми напълни една кутия за обувки с някаква глина от някакъв дядо, много лечебна била. Още не съм я пробвала де, че изисква усилията и да я начупя и натроша.. Някой ден.....😄
Под трик, имах предвид, че я представят като някаква “уау” глина, та си мислех, че може би е смесица с някакви други извънземни сили, затова я рекламират толкова.😁
Абе, както винаги, наивността ми се проявява като почна да мисля за покупки..😃

# 258
  • Мнения: 1 975
Въобще съм се докарала, първо измивам с боровинки, после тайните на сахара, трюфелите, чуdесата на whoo, липсва ми нещо ...
Веднага ми хрумва какво ти липсва - resurrection plant Joy Ето в описанието на този продукт.

..Много искам тонерът със зелен чай на марката, но не ми се чака 21 дни.

# 259
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Под трик, имах предвид, че я представят като някаква “уау” глина, та си мислех, че може би е смесица с някакви други извънземни сили, затова я рекламират толкова.😁
Абе, както винаги, наивността ми се проявява като почна да мисля за покупки..😃
   
100% чиста хума - аз, разбира се, много държах да проверя екзотичната хума по-хубава ли е от БГ хумата (това още преди 11-13 год, бях млад и наивен имигрант)

# 260
  • Мнения: 947
Да ви се отчета. Мернах в Джолсе SOME BY MI True Cica Mineral 100 Calming Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml и нали съм в търсене на хубава физична защита реших да пробвам. Ще видя как е и ще ви кажа. Също бях ви питала за Tiam Vita b3 source серум като заместник на Nacific Phyto Niacin essence, ама явно никой не е пробвал още. Та ще ви кажа как е. И най-после си поръчах и аз тестери на The history of Whoo intensive wrinkle concetrate. За него вие знаете как е. Grinning

# 261
  • София
  • Мнения: 9 464
Влизам тук по молба на Ния, да дам отзив веднага за Pore Fection Misha BB 30SPF Party

Бях забравила какъв кеф е да пропусна тоналната стъпка след основната грижа.
Наплесках го директно върху кафееното масло, което ми е стъпка едно всяка сутрин. Party
Нищо друго не сложих под него и сега се чудя, а не трябваше ли? newsm78
Най-съм доволна от това, че цвят 02, се сля идеално с тена ми! За мен е правен тоя крем, значи! Mr. Green
Прикрива пори, но не до степен на изчезване, там са си но по-приглушени и прибрани някак си. Сега, следобед, след близо 10 часа разнасяне на крема усещам недостиг на хидратация, ама така е -като не му сложих хубава подложка. Wink

# 262
  • Мнения: 12 296
Също бях ви питала за Tiam Vita b3 source серум като заместник на Nacific Phyto Niacin essence, ама явно никой не е пробвал още.

Не съм използвала и двата продукта, ползвала съм Isntree - C-Niacin Toning Ampoule, която е с 2% процента ниацинамид в сравнение с 5% на Nacific. Но извън корейската грижа си правя същата комбинация от ниацинамид 10% и арбутин 2%, каквато има в Tiam Vita b3 source, и мисля, че това е едно от най-сполучливите неща, които съм използвала срещу пигментация и за изравняване на тона. Само с ниацинамид не забелязах почти никакъв ефект.

# 263
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Също бях ви питала за Tiam Vita b3 source серум като заместник на Nacific Phyto Niacin essence, ама явно никой не е пробвал още.
Не съм използвала и двата продукта, ползвала съм Isntree - C-Niacin Toning Ampoule, която е с 2% процента ниацинамид в сравнение с 5% на Nacific. Но извън корейската грижа си правя същата комбинация от ниацинамид 10% и арбутин 2%, каквато има в Tiam Vita b3 source, и мисля, че това е едно от най-сполучливите неща, които съм използвала срещу пигментация и за изравняване на тона. Само с ниацинамид не забелязах почти никакъв ефект.
Благодаря за споделеното!

# 264
  • Мнения: 947
Оооо, супер Vapor, много ти благодаря! Ще видим де, самият Тиам как се е представил с комбинацията.
Агентче, скачай. Намален е сега. Joy

# 265
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Агентче, скачай. Намален е сега. Joy

Simple Smile)) На Амазон е $19 и стотинки - ако поръчам ще ми го доставят утре!
На Ибей е $13 - от Южна КОрея доставките ми идват за около седмица обикновено!

Кажете къде го дават за $6, че да си дам зор да си извадя картата Simple Smile)))

PS Майтапът настрана, ама мисля да го купувам късен Октомври. Ако го вземеа сега ще го отворя на минутата - кел файда!

# 266
  • Мнения: 9 190
Привет.
Извинявам се,че нахултвам в темата,но имам въпрос.
Ще трябва да направя поръчка от B Yessstyle и това ме озадачи "възстановяват митнически такси под формата на кредит." Какво трябва да означава?
И още един въпрос Hug Някой ползвал ли е тоника и серума на It's Skin със зелен чай?

# 267
  • Мнения: 947

PS Майтапът настрана, ама мисля да го купувам късен Октомври. Ако го вземеа сега ще го отворя на минутата - кел файда!
Защо? Не искаш да го ползваш лятото или имаш друго с ниацинамид? Той нали може да се ползва целогодишно?

# 268
  • Мнения: 13 260
Catalano,  вкара ме в мисли с тоз липсващ елемент:sunglasses:

Под формата на кредит -слагат ти ги в профила и може да пазаруваш с тях в сайта, а не ти ги връщат като пари.

# 269
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
PS Майтапът настрана, ама мисля да го купувам късен Октомври. Ако го вземеа сега ще го отворя на минутата - кел файда!
Защо? Не искаш да го ползваш лятото или имаш друго с ниацинамид? Той нали може да се ползва целогодишно?
Да, имам отворен Simple Smile
А и не обичам  да "избелвам" през лятото.

Общи условия

Активация на акаунт