Връзка, без интимни отншения

  • 14 598
  • 163
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 67
Тая тема направо не звучи реално. Освен да е гей, друго обяснение нямам.

Реална е за съжаление, не е гей със сигурност, просто се отключи някакъв проблем... Благодаря на хората който се отзоваха на проблема с адекватни изкази, а не просто той е гей, а ти си с ниска самооценка и т. н. Не е ниска самооценка,  а е обич, чувства, преживявания, който не мога да зачеркна с лека ръка. Все пак надеждата умира последна, в мен има надежда, че нещата ще се оправят и ще бъде пълноценна връзката ни.

# 46
  • Мнения: X
Прочетох коментар 1,не съм съгласна,че отказва секс защото нямат деца,или брак.
С децата интимния и любовния живот стават на заден план,защото децата са най - важното от всичко останало,а това на мъжете не им се нрави много.
 
Съншайн - На някой може да му омръзнеш на 2 - рата година,при друг на 6 - тата година,рядко може да срещнеш партньор който да не му омръзваш цял живот.
Сексуалния живот иска разнообразие,независимо на колко сте години.
Ако толкова се обичате може и да разрешите този проблем,а това се говори,споделят се и детайлите около връзката,проблемите и притесненията.
Никой не може да ти отсече с коментар,защото не ви познаваме реално.

# 47
  • Мнения: 193
Тая тема направо не звучи реално. Освен да е гей, друго обяснение нямам.

Реална е за съжаление, не е гей със сигурност, просто се отключи някакъв проблем... Благодаря на хората който се отзоваха на проблема с адекватни изкази, а не просто той е гей, а ти си с ниска самооценка и т. н. Не е ниска самооценка,  а е обич, чувства, преживявания, който не мога да зачеркна с лека ръка. Все пак надеждата умира последна, в мен има надежда, че нещата ще се оправят и ще бъде пълноценна връзката ни.

Сега се сетих, говорили ли сте за нестандартни неща, може пък да му харесват различни неща в леглото, ако пък е така може да решиш кои би допуснала и кои-не.

# 48
  • Мнения: 1 501
Съншайн защо не отидете на консултация с психолог като двойка? МИсля, че това много ще ви помогне да си запазите връзката.

# 49
  • Мнения: 4 141
Тая тема направо не звучи реално. Освен да е гей, друго обяснение нямам.

Реална е за съжаление, не е гей със сигурност, просто се отключи някакъв проблем... Благодаря на хората който се отзоваха на проблема с адекватни изкази, а не просто той е гей, а ти си с ниска самооценка и т. н. Не е ниска самооценка,  а е обич, чувства, преживявания, който не мога да зачеркна с лека ръка. Все пак надеждата умира последна, в мен има надежда, че нещата ще се оправят и ще бъде пълноценна връзката ни.

Не се сдържах прочитайки болднатото да се включа пак и да ти кажа, че тук грешиш. По едно много проста причина. Обичта започва първо от нас самите. Ако ти не можеш да обичаш себе си ( а ако се обичаш не би търпяла унижение, насилие и каквото и да е което да те кара да се чувстваш зле), та ако ти себе си не обичаш няма как да обичаш друг. Това е абсолютен закон без значение на теб как ти се струва или на някой, който си въобразява, че обича другия повече от себе си. Просто няма начин. Дори  и Исус е казал "Обичай ближния си КАТО себе си". Не е казар ВМЕСТО себе си. Както обичаш себе си , така ще обичаш и другия. И като гледам ти как се обичаш, представям си каква обич цари към другия....Не, със сигурност това не е обич. Главата си залагам под това.

# 50
  • Мнения: 67
Тая тема направо не звучи реално. Освен да е гей, друго обяснение нямам.

Реална е за съжаление, не е гей със сигурност, просто се отключи някакъв проблем... Благодаря на хората който се отзоваха на проблема с адекватни изкази, а не просто той е гей, а ти си с ниска самооценка и т. н. Не е ниска самооценка,  а е обич, чувства, преживявания, който не мога да зачеркна с лека ръка. Все пак надеждата умира последна, в мен има надежда, че нещата ще се оправят и ще бъде пълноценна връзката ни.

Не се сдържах прочитайки болднатото да се включа пак и да ти кажа, че тук грешиш. По едно много проста причина. Обичта започва първо от нас самите. Ако ти не можеш да обичаш себе си ( а ако се обичаш не би търпяла унижение, насилие и каквото и да е което да те кара да се чувстваш зле), та ако ти себе си не обичаш няма как да обичаш друг. Това е абсолютен закон без значение на теб как ти се струва или на някой, който си въобразява, че обича другия повече от себе си. Просто няма начин. Дори  и Исус е казал "Обичай ближния си КАТО себе си". Не е казар ВМЕСТО себе си. Както обичаш себе си , така ще обичаш и другия. И като гледам ти как се обичаш, представям си каква обич цари към другия....Не, със сигурност това не е обич. Главата си залагам под това.



хахаха , да добре, но това е твое мнение , ако пък ти се обичаш толкова ,не би заложила главата си така с лекота, пишеийки по тема ,която релано не познаваш хората и такива крайни изказвания са доста несериозни.

# 51
  • София
  • Мнения: 17 851
Много си е на място изказването, просто не ти изнася. На 30 си, не мислиш ли за деца, какво правиш с човек, който не те поглежда?

# 52
  • Мнения: 67
Много си е на място изказването, просто не ти изнася. На 30 си, не мислиш ли за деца, какво правиш с човек, който не те поглежда?

Явно сте хора, който не сте се сблъсквали с такъв тип проблеми и не Ви го пожелавам, но явно и не сте имали човек ди себе си, който да е във всичко до вас + това със същия този човек ние сме имали и сексуален живот , не е като никога да не ни е вървяло, но както и да е, усещам някакви нападки от ваша страна, което е излишно, това не е бойно поле за избиване на комплекси Wink
А относно това дали мисля за деца, не мисля, че има значение за вас.

# 53
  • Мнения: 4 141
Много си е на място изказването, просто не ти изнася. На 30 си, не мислиш ли за деца, какво правиш с човек, който не те поглежда?

Явно сте хора, който не сте се сблъсквали с такъв тип проблеми и не Ви го пожелавам, но явно и не сте имали човек ди себе си, който да е във всичко до вас + това със същия този човек ние сме имали и сексуален живот , не е като никога да не ни е вървяло, но както и да е, усещам някакви нападки от ваша страна, което е излишно, това не е бойно поле за избиване на комплекси Wink
А относно това дали мисля за деца, не мисля, че има значение за вас.

И тук бъркаш. За да се произнасям по въпроса, значи съм сесблъскавала с проблематиката фронтално...иначе не бих говорила. Второ - няма в мен дори и сянка от нападка, а точно обратното, желание да помогна. Но за пореден път се убеждавам, че това не е възможно и че човек сам трябва да си стигне до изводите. И ти ще стигнеш, когато му дойде времето Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 17 851
Разбира се, че няма. Попитах, за да отговориш на себе си. За 6г. трябваше да има развитие връзката ви, а не да се е скпала.
 

# 55
  • Мнения: 4 141
Отбранителната ти реакция е естествена и само доказва, че активно не искаш да видиш...

# 56
  • Варна
  • Мнения: 14 550
SUNSHINE_,аз те разбирам. Обичаш.
Имали сте връзка, чувства, интимност.
 Но не винаги те са сигурна константа. Искаш да реновираш отношенията ви, но дали мъжа иска същото ? Понякога любовта изчезва без мотив и всякакви опити да съживиш отминали емоции
водят до фалове. Ти го познаваш най-добре, комуникирайте и тактично поискай разяснение за ситуацията.
Жените обичаме да преекспонираме събития или да оправдаваме мъжките негативи . Но всяка връзка, емоции и отношения се развиват и променят, невидимо или неосъзнато.
На идиотозми, че любовта трае само 3г. и че всяка липса на сексуалност е гей намек гледай с насмешка и апатия.

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 21:56 от Viviana91

# 57
  • София
  • Мнения: 24 839

Явно сте хора, който не сте се сблъсквали с такъв тип проблеми и не Ви го пожелавам, но явно и не сте имали човек ди себе си, който да е във всичко до вас + това със същия този човек ние сме имали и сексуален живот , не е като никога да не ни е вървяло, но както и да е, усещам някакви нападки от ваша страна, което е излишно, това не е бойно поле за избиване на комплекси Wink
А относно това дали мисля за деца, не мисля, че има значение за вас.

Добре, ще ти кажа, какво искаш да чуеш:
Той ще се оправи от самосебе си и всичко ще бъде наред.

Утре ще се събудиш и всичко ще е  както преди.


Само че, не е така. И го знаеш.
Той трябва да ти го каже, че няма нищо общо със скандалите ти, а че те са следствие от липсата на секс.
Трябва да се съгласи да отидете на лекар.
Не на един- ако трябва, на доктор след доктор, докато се разбере какъв точно е проблема МУ.

Защото, той има проблем с ерекцията, а не ти с външността си или с характера си.
Защото, ти си безкрайно търпелива и обичаща, но и безкрайно наивна във вярата си, че си виновна за неговия проблем.
Че той прави всичко за теб, като идва и в болницата дори и че това е доказателство за обичта му.
Да, това е доказателство, че те чувства близка, но като сестра, като безполов приятел, не като жената, която си била за него в началото.
Която е желал наистина и затова ти си се чувствала истинска жена, за разлика от повече от година вече.

Ако той няма достатъчно обич към теб, за да признае проблема, да спре да те обвинява за него и да поиска помощ, то ти си на ход.
Трябва да го лишиш от илюзията, че е успял да те заблуди, че вината е в теб.
Трябва категорично да разбере, че не вина, а причината за липсата на секс е у него и че ти си готова да застанеш плътно до него и да се преборите.
И че, ако не приеме истината и помощта, то пътищата ви ще се разделят неминуемо.

Това е истината на база фактите, които си дала.
Ако искаш и можеш да извадиш нещо полезно, добре.
Ако не, здраве да е. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 67

Явно сте хора, който не сте се сблъсквали с такъв тип проблеми и не Ви го пожелавам, но явно и не сте имали човек ди себе си, който да е във всичко до вас + това със същия този човек ние сме имали и сексуален живот , не е като никога да не ни е вървяло, но както и да е, усещам някакви нападки от ваша страна, което е излишно, това не е бойно поле за избиване на комплекси Wink
А относно това дали мисля за деца, не мисля, че има значение за вас.

Добре, ще ти кажа, какво искаш да чуеш:
Той ще се оправи от самосебе си и всичко ще бъде наред.

Утре ще се събудиш и всичко ще е  както преди.


Само че, не е така. И го знаеш.
Той трябва да ти го каже, че няма нищо общо със скандалите ти, а че те са следствие от липсата на секс.
Трябва да се съгласи да отидете на лекар.
Не на един- ако трябва, на доктор след доктор, докато се разбере какъв точно е проблема МУ.

Защото, той има проблем с ерекцията, а не ти с външността си или с характера си.
Защото, ти си безкрайно търпелива и обичаща, но и безкрайно наивна във вярата си, че си виновна за неговия проблем.
Че той прави всичко за теб, като идва и в болницата дори и че това е доказателство за обичта му.
Да, това е доказателство, че те чувства близка, но като сестра, като безполов приятел, не като жената, която си била за него в началото.
Която е желал наистина и затова ти си се чувствала истинска жена, за разлика от повече от година вече.

Ако той няма достатъчно обич към теб, за да признае проблема, да спре да те обвинява за него и да поиска помощ, то ти си на ход.
Трябва да го лишиш от илюзията, че е успял да те заблуди, че вината е в теб.
Трябва категорично да разбере, че не вина, а причината за липсата на секс е у него и че ти си готова да застанеш плътно до него и да се преборите.
И че, ако не приеме истината и помощта, то пътищата ви ще се разделят неминуемо.

Това е истината на база фактите, които си дала.
Ако искаш и можеш да извадиш нещо полезно, добре.
Ако не, здраве да е. Simple Smile






Съгласна съм  всичко, което си написала -Благодаря за вниманието и ценните съвети Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 19 322
Ами надявайте се, но след 35 настава леш на яйцеклетки

Общи условия

Активация на акаунт