Връзка, без интимни отншения

  • 14 516
  • 163
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 67
Ами надявайте се, но след 35 настава леш на яйцеклетки

По принцип няма правило всеки да стане родител Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 17 775
Нямаме деца(искаме да имаме)
Или пързаляш, или си в отрицание значи.
Вероятно второто. Вътрешно много добре съзнаваш, че мунчо освен импотентен ти скапва шанаовете с всеки изминал ден.

# 62
  • Мнения: 67
Нямаме деца(искаме да имаме)
Или пързаляш, или си в отрицание значи.
Вероятно второто. Вътрешно много добре съзнаваш, че мунчо освен импотентен ти скапва шанаовете с всеки изминал ден.


не съм в отриацание, просто на такива отговори така отвръщам , от такива "хора" като теб и още 1-2 ,съжалих че пуснах тема изобщо.



# 63
  • Мнения: 193
Тук често се случва човек търсещ помощ да съжали, че го е направил. Две-три безработни домакини без никакъв личен живот и сблъсък с real life са една голяма капка катран в кацата с мед, защото никой не може да ги надговори. Но винаги има смислени и полезни отговори, просто отсей плявата.

# 64
  • Мнения: 9 711
Sunshine_, има ли причина да се отключи нещо, както казваш ти? Споменаваш, че и преди сексът е бил... да речем не особено задоволителен, но преди година е станал мираж. Не очаквам, разбира се детайли, които да дават повод за излишни коментари, а да потърсиш за себе си някакъв отговор. Не бих се присъединила към съветите тип ''за какво ти е тоя льольо кат' дори не може да те изч*k@''., но проблемът ням да се реши сам и вероятно няма да се реши бес помощ от специалист.

# 65
  • Мнения: 67
Sunshine_, има ли причина да се отключи нещо, както казваш ти? Споменаваш, че и преди сексът е бил... да речем не особено задоволителен, но преди година е станал мираж. Не очаквам, разбира се детайли, които да дават повод за излишни коментари, а да потърсиш за себе си някакъв отговор. Не бих се присъединила към съветите тип ''за какво ти е тоя льольо кат' дори не може да те изч*k@''., но проблемът ням да се реши сам и вероятно няма да се реши бес помощ от специалист.


Така е , за съжаление времето си минава , но нищо не се променя. Аз нямам обяснение каква е причината довела го това състояние,  може би психическа или връзката ни е  изчерпана , но и двамата се насилваме към нещо което няма как да се възроди отново , но и не опитваме от страх ,че няма да се получи . Но всичко приключва , рано или късно ,няма как да е все така , просто чакам нещата да се случат  и така .

# 66
  • София
  • Мнения: 19 249
Тук често се случва човек търсещ помощ да съжали, че го е направил. Две-три безработни домакини без никакъв личен живот и сблъсък с real life са една голяма капка катран в кацата с мед, защото никой не може да ги надговори. Но винаги има смислени и полезни отговори, просто отсей плявата.
Да бе, въобще никой няма никакъв опит с риъл лайфа.
Тя сама си казва че стои и чака... нещата да се случат. Повтаря го няколко пъти. Ами нека чака, до 70-80 има време

# 67
  • Мнения: 193
Що се буташ ся между тия две-три зорлем Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 19 249
Не обичам да съм от един или друг лагер, пиша по конкретния казус.

# 69
  • София
  • Мнения: 176
просто чакам нещата да се случат  и така .

Страхът ти от това да останеш сама явно е по-силен от желанието ти да си щастлива. Поработи в тази насока Wink

# 70
  • Мнения: 2 220
Здравей, авторке, разбирам те идеално и ситуацията, в която се намираш. Без съмнение е доста неприятно за теб. За да си решите проблема, първо мъжът ти трябва да го признае като такъв и да е готов да се лекува, ако има нужда. Според мен не е гей, а е нещо на психическа основа. Моят съвет е да отиде на ендокринолог, да си пусне едни хормони. Ако там всичко е наред, да потърси къде другаде е проблема. Искрено ти пожелавам да разрешите този проблем. Успех!

# 71
  • София
  • Мнения: 169
Темата е на месец, ама гледам няма никакво развитие, та викам да я подхвана пак.
Аз имам един въпрос.
Преди, когато сте правили секс, колко начесто е било?
Питам, защото колко и странно да прозвучи на някои от четящите тук, има мъже, които сексът не им е приоритет, независимо колко е добър. Дали това са липса на някякви хормони, идея си нямам.
Мъжът ми е един от тези мъже.
Заедно сме от 14 години. Отначало правихме много секс, но нормално - келеши на по 20 години, които тепърва откриват секса във връзка. Още тогава обаче ми стана ясно, че сексът с него не е задължителен всеки ден. Просто си е такъв. След като заживяхме заедно, имаше един период в който не правихме секс 6 месеца. Нямахме проблеми, ама абсолютно никакви. Не е и от мъжете, които да си хванат любовница и да си траят за това. Говорили сме с него на тази тема - ами просто на човека не му се прави секс.
След 10 години заедно се омъжихме. Сексът си остана същия - 1-2 пъти в месеца. Случвало се е много рядко 3 пъти в седмицата, но това е някакво голямо изключение.
Поради ред други причини се разделихме за 9 месеца и първото, което направи е да ме "нападне", защото много му се правеше секс....
12 месеца обаче е много време.
Питаш ли го дали маструбира? Няма как иначе... Ако маструбира и му става, значи проблемът е че прави секс с теб, а не че не може да го дигне по принцип.
Ако се е пробвал да маструбира и не е успял, то или взима спортни добавки и ти не знаеш за тях и заради това не му става или всичко е в главата. И в двата случая има разрешение, стига да има желание да се оправи.
Дай му ултиматум, защото това е психически тормоз за теб. Изпадала съм в подобна ситуация и то за по-малко време от твоето и бях пред нервна криза.
Това са чувства, това са хормони и колкото да маструбираш, не е същото.
Уважавай себе си преди всичко. Ти си жена, която трябва да бъде силна и пред която животът е пред нея. Ако седиш и не правиш нищо, то нищо няма да се промени, защото явно на него така му е удобно.
Изумявам се как можеш да седиш и да не си предприела досега някакви стъпки, било то дори и в негативен(според теб) план.

# 72
  • Мнения: 67
Здравей fede , темата е вече стара , но проблема още на лице за съжаление. Нищо не се променя , говорим често за това, но действия няма. Питала съм го ,казва , че се самозадоволява - няма как иначе и че, тогава стават нещата. На въпроса защо не ме желае мен отговаря - винаги съм те искал ,но от скандалите ми се загуби желанието за секс .

# 73
  • София
  • Мнения: 169
Здравей fede , темата е вече стара , но проблема още на лице за съжаление. Нищо не се променя , говорим често за това, но действия няма. Питала съм го ,казва , че се самозадоволява - няма как иначе и че, тогава стават нещата. На въпроса защо не ме желае мен отговаря - винаги съм те искал ,но от скандалите ми се загуби желанието за секс .

Ама айде стига глупости!
То по тази логика секс никога няма да правите.
В една връзка винаги има караници. Не всички е цветя и рози.
Как пък 5 години не сте имали скандали и изведнъж те се появиха и на него изведнъж не му става...
Момиче, имай самоуважение и колкото и да те боли - бягай!
Мъже има. Отначало ще те боли много, но после ще свикнеш. И не се втурвай веднага в нова връзка, за да запълниш празнината, защото това е грешка, която аз направих. Трябва ти време, за да осъзнаеш какво се е случило.
Разбирам, че си свикнала с него, но повярвай ми, това вече не е любов, а привързаност и страх да бъдеш сама.
Ако той истински те обича няма да те пусне да си отидеш. Дори и да го направи, ще те потърси отново.
Хващай си живота в ръце и не тъпчи на едно място.

# 74
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Щом го вдига на ръчна, проблемът е, че не му се прави секс с теб. Няма какво да го умуваш повече. Това не е никаква връзка.

Общи условия

Активация на акаунт