Връзка, без интимни отншения

  • 14 670
  • 163
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 136
Може и да се окаже непреодолима накрая. И все пак няма да ми е причината възрастта, ако ни се разпадне брака. Иначе редовно си ходя по почивки сама с приятелки. В това отношение съм безкомпромисна😁 Лошото е , че решенията, колкото и да са много нещо не ме влекат. Като изляза сама някъде и ми се лепнат някакви човекоподобни, бързо решавам, че живота без секс не е чак толкова лош 😅 Ни така, ни иначе. Поне да се оплача на някой, че сигурно съм втръснала на приятелките ми 😆

# 136
  • Мнения: 3 724
Blackblink, някои неща не се планират. Просто се случват. Всяко нещо има своите добри и лоши страни. Разликата е ясна, че никой не го приема също е ясно, но позитивите за мен са били в пъти повече от негативите:)

The Stranger- ходи миналата седмица при личния. Ще пробваме Циалис и ще видим. За сега не сме, защото самата аз лекувам някаква инфекция 🙄
В случая другия проблем е аз какво да взем за мен, че да ми дойде мерака 😂 То след толкова фалове става супер неловко- все едно не секс ще правим, ми някаква работа ще вършим🙈 На всичкото отгоре другата седмица заминавам сама на почивка и ще сме разделени 2 седмици....Чидесен тайминг за моята инфекция😂
При вас, жените мерака идва с яденето, т.е. колкото повече секс правите, толкова повече ви се иска. Сексуалната възбуда е силно заразителна, мъжа ти да започне някаква предигра и нещата може и да се получат ако е взел хапче поне час предварително.

Bianka - разликата в годините наистина е голяма, но не е причината в нея, щом досега са били добре. 

# 137
  • Мнения: 18 866
Разбира се, всеки съди по себе си. Аз съм на 45. Ако мъжът ми беше сега на 70....!?

# 138
  • Мнения: 3 724
Разбира се, всеки съди по себе си. Аз съм на 45. Ако мъжът ми беше сега на 70....!?
Някои мъже го могат и до по-късна възраст. Един мъж е започнал да остарява ако за първи път не може втори път,   
а се смята за остарял, ако за втори път не може първи път.

# 139
  • Мнения: 18 866
Въобще не визирах сексуални проблеми.

# 140
  • Мнения: 136

При вас, жените мерака идва с яденето, т.е. колкото повече секс правите, толкова повече ви се иска. Сексуалната възбуда е силно заразителна, мъжа ти да започне някаква предигра и нещата може и да се получат ако е взел хапче поне час предварително.

Bianka - разликата в годините наистина е голяма, но не е причината в нея, щом досега са били добре. 
[/quote]

The Stranger, ясно ми това с апетита, ама с тая челяд, неспане, с тая работа (бачка много) и съпътстващите проблеми....чак на мен не ми се занимава с тая работа повече от 10 минути 🙄Чувала съм, че Виаграта действа и на жени. Чудя се вече дали да не пробвам. Той поне се старае, аз съвсем развях белия байрак в последно време. Преди поне от време на време имахме някой скандал, та после секс за сдобряване , тръпка, туй онуй .... А сега вече толкова се разбираме, че и да се скараме не можем 😂 Да се чуди човек кое е за предпочитане

# 141
  • Мнения: 3 724
Bagira90,
Интимностите са дори по-хубави без скандали.
А това за 10-те минути изобщо няма да го коментирам. Ако нямам ПОНЕ 1 час свободен, никой не може да ме накара да правя секс. Понякога може и за 5 минути, но това секс ли е?
 
Един виц:
Скрит текст:
Момче и момиче отиват на хотел, момчето казва, че искат стая за 5 минути. Рецепционистката учудена:
 - Но това е невъзможно!
 - Повярвайте, възможно е - отговорило момичето.

# 142
  • Мнения: 3 510
Bagira90, не ме разбирай погрешно. Аз не ви съдя, а и хорското мнение ви е най-малкият проблем. Като цяло човешките взаимоотношения са си сложни, а вие самите сте си добавили още една екстра, така да го кажем, защото все пак разминаването между поколенията не е незначителен факт. След още 10 години ще го усетите още по-усезаемо.

# 143
  • Мнения: 3 724
Bagira90, не ме разбирай погрешно. Аз не ви съдя, а и хорското мнение ви е най-малкият проблем. Като цяло човешките взаимоотношения са си сложни, а вие самите сте си добавили още една екстра, така да го кажем, защото все пак разминаването между поколенията не е незначителен факт. След още 10 години ще го усетите още по-усезаемо.
Позволи ми да не се съглася с теб, защото ако сега имат разминавания, след 10 години ще се тушират.

# 144
  • Мнения: 3 510
Позволи ми да не се съглася с теб, защото ако сега имат разминавания, след 10 години ще се тушират.
И как по-точно ще се тушират при положение, че тя ще бъде на 40, а той на 65, когато най-вероятно и хапчета няма да му помагат? Да не говорим за битовизмите. Точно тогава разликата във възрастта ще си проличи още повече.

# 145
  • Мнения: 136
Bagira90, не ме разбирай погрешно. Аз не ви съдя, а и хорското мнение ви е най-малкият проблем. Като цяло човешките взаимоотношения са си сложни, а вие самите сте си добавили още една екстра, така да го кажем, защото все пак разминаването между поколенията не е незначителен факт. След още 10 години ще го усетите още по-усезаемо.

Ако трябва да съм честна всичко започна от моя страна с ясната нагласа, че едва ли ще продължи. Даже в този момент тогава имах нужда точно от нещо мимолетно. И той беше идеален за това. Не е българин, по - възрастен е, тогава ми обясняваше, че се разделя с жена си, но и за миг не му бях повярвала. Мислех си: “ Малко забавление, какво може да се обърка 😁”  Просто Акъла ми не би побрал тогава, че ще се изнеса от Бг с него, ще се оженим, ще имаме свое дете и след 6 години ще си пишем по форумите на тая тема 😁
А и по принцип оидеята, да прекарам живота си с един мъж винаги ми е била чужда, така че не съм и мислила какво ще е след 20 години. Ама ето, че всичко се променя с времето. Сега ще си сърбаме попарата явно

# 146
  • Мнения: 3 510
Няма нужда да си сърбате попарата. В крайна сметка, ако нещата не се получават, няма да сте първите, нито последните, които са се разделили. Няма нищо фатално в това. За втори път го казвам в тази тема, но наистина по-добре ужасен край, отколкото ужас безкрай. Все пак нищо не губите, ако пробвате и да се оправите.

# 147
  • Мнения: 3 724
Няма нужда да си сърбате попарата. В крайна сметка, ако нещата не се получават, няма да сте първите, нито последните, които са се разделили. Няма нищо фатално в това. За втори път го казвам в тази тема, но наистина по-добре ужасен край, отколкото ужас безкрай. Все пак нищо не губите, ако пробвате и да се оправите.
Какъв ужас без край? Хората се разбират, единствено секса им куца. Жената почти се е примирила с липсата му, а вие вече съвети за раздяла давате.

# 148
  • Мнения: 2 361
  Дано се нагодят без да се примиряват, но най-важното е, че се разбират, без това няма смисъл от всичко друго.

# 149
  • Мнения: 136
Еее, определено сме много далече от ужас без край Simple Smile За сега раздялата не е опция. Имаме голям напредък от мрачните месеци на бременността и след това, така че няма да се отказваме. Просто съм от по- емоционалните хора и понякога ми избиват бушоните и имам навика да се концентрирам в лошото. Ама когато се успокоя и помисля трезво виждам какво мога да загубя заради едното е**** и определено не си струва. Така че за момента се опитвам да реша проблемите, не да бия отбой:) Не че е лесно, ама той май никъде не е...

Общи условия

Активация на акаунт