Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 14

  • 57 734
  • 742
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 256
Бързо да мине ❤ и дано резултата е две чертички 💋

# 391
  • Мнения: 922
Момичета моля да подпишете и потвърдите с емайла си петицията за отмяна на забраната за АРТ процедури . Споделете я и на ваши близки и приятели !
https://www.peticiq.com/21042020

# 392
  • Мнения: 475
Здравейте, някой сменял ли е репродуктивен специалист в една и съща клиника, дали е възможно?

# 393
  • Мнения: 34
Има ли някоя дама в започнала процедура и предстоящи манипулции идната седмица? Болницата все още работи с повишени мерки (обявени на сайта), но аз имам планиран ЗЕТ за четвъртък и се притеснявам дали в крайна сметка ще се състои. Ситуацията се мени за минути... Ако имате други новини, моля споделяйте.

аз съм в стимулация 7- ми ден

# 394
  • София
  • Мнения: 626
Здравейте, някой сменял ли е репродуктивен специалист в една и съща клиника, дали е възможно?
Да, сменяла съм точно в Щерев. Няма никакъв проблем.

# 395
  • Мнения: 1 221
Здравейте, подготвям общо апел за отмяна на наредбата за стопиране на АРТ процедури. Ако Вие също не подкрепяте тази наредба, бихте ли посетили тази тема и участвали в общото писмо
https://www.bg-mamma.com/?topic=1209134.new#new

# 396
  • Мнения: 522
Има ли някоя дама в започнала процедура и предстоящи манипулции идната седмица? Болницата все още работи с повишени мерки (обявени на сайта), но аз имам планиран ЗЕТ за четвъртък и се притеснявам дали в крайна сметка ще се състои. Ситуацията се мени за минути... Ако имате други новини, моля споделяйте.

аз съм в стимулация 7- ми ден

Това е много странно, защото аз като питах още края на миналия месец и ми казаха, че клиниката не започва нови процедури до отмяна на ИП.
Явно има някаква избирателност, което хич не говори добре за клиниката!

# 397
  • Мнения: 922
Момичета разрешиха процедурите ! Късмет ❤🍀

# 398
  • Мнения: 1 442
Как pipi ??? може ли линк?

# 399
  • Мнения: 922
Ето
https://nova.bg/news/view/2020/04/26/286197/възобновяват-инвитро-процедурите/
Казаха го по нова тв преди малко ❤

# 400
  • Мнения: 34
Има ли някоя дама в започнала процедура и предстоящи манипулции идната седмица? Болницата все още работи с повишени мерки (обявени на сайта), но аз имам планиран ЗЕТ за четвъртък и се притеснявам дали в крайна сметка ще се състои. Ситуацията се мени за минути... Ако имате други новини, моля споделяйте.

аз съм в стимулация 7- ми ден

Това е много странно, защото аз като питах още края на миналия месец и ми казаха, че клиниката не започва нови процедури до отмяна на ИП.
Явно има някаква избирателност, което хич не говори добре за клиниката!

Аз съм на 43 с ИЯР, сигурно затова

# 401
  • Мнения: 522
simbad, успех! Дано всичко мине леко и да има успешен финал!

# 402
  • Мнения: 1 289
Момичета, да попитам. За започване на стимулация как се процедира, ако на 2-ри или 3-ти ден от МЦ лекарят ви не е на смяна? Или е събота, неделя и т.н... Обаждане на регистратура ще задвижи ли нещата? Миналия месец улучих час, но ми отказаха старт, надявам се този месец да тръгнат нещата.

# 403
  • Мнения: 2 523
Кукумицина, преди моята процедура миналата година, обсъдихме с АГ кога се очаква Ц и се разбрахме ако не е на смяна, да питам за определен лекар, а АГ имаше задачата да предупреди този лекар да ме очаква. Така стана че си бях при моя лекар, но общо взето би трябвало винаги да има кой да ти направи преглед.

# 404
  • Мнения: 1 289
JessitoBG, благодаря! Аз предишния път само това не се сетих да питам. Не се знаеше въобще дали ще има процедури.

Общи условия

Активация на акаунт