Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 14

  • 57 866
  • 742
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 863
Много съжалявам Sad И аз миналата година по това време имах бременност с кухо яйце, а на няколко прегледа никой не видяе нещо не е наред Sad Разбрах след месец и половина " фантазии" и на рождения си ден разбрах,че съм с мисед и то чаааак в 12 г.с. Sad Много добре те разбирам и благодаря,че ме подсещаш така да се каже .. Аз мисля да отида в края на месеца при д-р Коновалова  , за да видим има ли ембрион, сърдечна дейност ..

# 376
  • Мнения: 2 523
Съжалявам че си минала през това. Стискам палци всичко да е наред и след няколко месеца да гушкаш един малък розов бебешор Blue Heart

# 377
  • Мнения: 1 278
Има ли някоя дама в започнала процедура и предстоящи манипулции идната седмица? Болницата все още работи с повишени мерки (обявени на сайта), но аз имам планиран ЗЕТ за четвъртък и се притеснявам дали в крайна сметка ще се състои. Ситуацията се мени за минути... Ако имате други новини, моля споделяйте.

Последна редакция: нд, 15 мар 2020, 11:04 от Малага

# 378
  • Мнения: 35
Има ли някоя дама в започнала процедура и предстоящи манипулции идната седмица? Болницата все още работи с повишени мерки (обявени на сайта), но аз имам планиран ЗЕТ за четвъртък и се притеснявам дали в крайна сметка ще се състои. Ситуацията се мени за минути... Ако имате други новини, моля споделяйте.


Аз бях не преглед вчера, с предстояща пункция тази седмица, моя лекар каза че продължават вече започнали процедури, но не стартират нови.
Лошо впечатление обаче ми напарвиха доста пациенти които не спазват изискването да не водим придружители... което е изключително несериозно. ММ беше също на изследвания, но веднага след като мина ред, излезе да ме чака в колата.

# 379
  • Мнения: 189
Същото беше и при първата грипна епидемия- хвм имаше съобщение да не се водят нито деца, нито други придружители. Бях в 38 седмица - не лиже да не отиде човек.... деца и татковци-закачалки за якета колкото искаш!
Има ли някоя дама в започнала процедура и предстоящи манипулции идната седмица? Болницата все още работи с повишени мерки (обявени на сайта), но аз имам планиран ЗЕТ за четвъртък и се притеснявам дали в крайна сметка ще се състои. Ситуацията се мени за минути... Ако имате други новини, моля споделяйте.


Аз бях не преглед вчера, с предстояща пункция тази седмица, моя лекар каза че продължават вече започнали процедури, но не стартират нови.
Лошо впечатление обаче ми напарвиха доста пациенти които не спазват изискването да не водим придружители... което е изключително несериозно. ММ беше също на изследвания, но веднага след като мина ред, излезе да ме чака в колата.

# 380
  • Мнения: 138
Привет, бях на преглед днес. Регистратурата е затворена с прегради, прибрали са устройствата за ЕГН регистрация. В лабораторията се влиза по един човек, в аптеката също. Около 10.00 започнаха да молят придружителите да си ходят. Като цяло се опитват, ама българина трудно разбира от дума... Сложили са машинки с дезинфектанти, целия персонал е с маски. За съжаление пред лабораторията  си бяхме 20ина човека, няма как.

# 381
  • Мнения: 127
Здравейте, знаете ли дали правят ЗЕТ предвид извънредното положение? Днес видях, че възобновяват женски консултации, имунизации и планов прием. Предполагам, че и процедурите ще възобновят, ако изобщо са спирани, че видях различни коментари.

# 382
  • Мнения: 1 278
Аз правих ЗЕТ на 19 март, доколкото знам се правят процедури и сега.

# 383
  • Мнения: 922
Здравейте момичета утре ми предстой взимане на клетки за ко култивиране и локална лезия (то май с взимането на клетките се случва и това надраскване ) . До колкото разбрах в като трансфера така ми каза докторката и че нямам нужда от пълна упойка . Спомням си ,че на трансферите ти бият инжекция и ти дават свещичка да си сложиш . Та се чудех ако някоя от вас е минавала през тези процедура без упойка да сподели опит белезнено ли е ? Много съм се притеснила Sad

# 384
  • Мнения: 256
Има лека болка при надраскването, но се търпи. Има и един ембрионолог с вас, който преценява дали е взет достатъчно материал. Мисля, че имах малко кръв и на следващият ден и това беше, хубаво е да си с ежедневна превръзка.
Успех ❤

# 385
  • Мнения: 922
Има лека болка при надраскването, но се търпи. Има и един ембрионолог с вас, който преценява дали е взет достатъчно материал. Мисля, че имах малко кръв и на следващият ден и това беше, хубаво е да си с ежедневна превръзка.
Успех ❤
Lili аз до колкото разбрах понеже ще взимат тези клетки то реално така правят и в същото време надраскването . Надявам се да не ме бъркат 100 пъти ако е малко матеряла от първия път 😣. А сложиха ли ви инжекция и дадоха ли ви да си поставите свещичка ? Аз даже се чудех дали да не си сложа една от нас още Профениф , аз преди ЦС си бях сложила и не усетих нищо .

# 386
  • Мнения: 256
Нещо не ми дадоха за обезболяване. Един път се вкарва катетира и се "надрасква".

# 387
  • Мнения: 922
Lili значи и на вас са взимали клетки за ко култивиране или само надраскването ?

# 388
  • Мнения: 256
Клетките се вземат с надраскването. Да, взимали са ми.

# 389
  • Мнения: 922
Сега разбрах , благодаря че споделихте опита ! Дано бързо мине утре и ще пита за болкоуспокояващо за всеки случай . Голямо шубе съм значи 😣😣😣❤🤗

Общи условия

Активация на акаунт