Дългото чакане след трансфер - Тема 75

  • 42 092
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 80
Здравейте, момичета. Някой знае ли кръвният тест трябва ли да се прави сутрин или може през целият ден.
Въпроса ми е следобяд ако го пусна дали ще е валиден?

# 706
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета. Някой знае ли кръвният тест трябва ли да се прави сутрин или може през целият ден.
Въпроса ми е следобяд ако го пусна дали ще е валиден?
Няма значение по кое време ще се направи, кръвния винаги е точен.

# 707
  • София
  • Мнения: 799
Имаме съмнение за хидросалпингс в останалата тръба.Лекарят ми иска ноември да я махнем.Но ми се иска да направя ЦС преди да се реша.И четвъртият последен въпрос е,имам 3 замръзени ембриона,които се чудя дали да трансферирам със самофинансиране?Не знам колко е финансовата част.Освен това не знам дали ще се размразят и с какво качество са
След като имате съмнения за хидросалпингс, аз не бих трансферирала ембриони преди да се премахне тръбата или да се потвърди/отхвърли съмнението. Защото при хидросалпингс течността, която е в останалата тръба, ще убие ембриона и няма шанс да се развие. Така че рискувате да си изгърмите патроните (ембрионите) напразно.

Що се отнася до самофинансирането, мога да ти кажа в моята клиника колко струва, за да се ориентираш горе-долу:
    - размразяване на ембрион - 250 лв.
    - ембриотрансфер - 370 лв.
    - изследване на прогестерон - 21 лв.
Ако решите да направите предимплантационна диагностика на ембрионите преди трансфер, струва 490 лв. на ембрион. Успех.

# 708
  • Мнения: 19

Телефонът е объркан, коректният е 02/8953146

# 709
  • Мнения: 15
Здравейте,момичета.Предварително се извинявам за дългия пост,но просто още не мога да се оттърся от случващото се.На 20.06 ми беше кръвния тест-резултат 7, 11.Последният ми Хориомон5000 беше на 13.06.Първият ми въпрос е дали е имало имплантация или е от хориомона?Вторият е колко време се чака за одобрение от.ЦАР?Третият е дали да направя втора цветна снимка при друг лекар?Аз съм с двустранна тубарна непроходимост.Миналата година загубих едната тръба в последствие от естествена извънматочна бременност.Имаме съмнение за хидросалпингс в останалата тръба.Лекарят ми иска ноември да я махнем.Но ми се иска да направя ЦС преди да се реша.И четвъртият последен въпрос е,имам 3 замръзени ембриона,които се чудя дали да трансферирам със самофинансиране?Не знам колко е финансовата част.Освен това не знам дали ще се размразят и с какво качество са

Аз бях диагностицирана с две запушени тръби и без да се замисля се доверих на док и ги махнахме за да работим на чисто и сигурно както се казва. Не знам все още какъв е резултата, рано ми е за кръвен тест. За сравнение приятелка вече 10 години не може да забременее инвитро, защото първо се пробвали с две запушени тръби и както ти казаха по- горе, токсините убиват ембриона. После махат едната тръба и отново опитват и отново не става и сега ако я попитам ми споделя, че хиляди пъти съжелява, че просто не ги е махнала когато е трябвало, а вече е по - възрастна и опитите стават по трудни.
И на мен ми казаха "не бързай, пробвайте първо така, това си е част от теб, как ще ги махнеш?..." и хиляди други неща. Еми не съжелявам че ги махнах. Съветвам те да не се притесняваш и да се довериш на лекуващия те лекар и ще видиш че всичко ще е наред Heart

# 710
  • Мнения: 591
Lunatichka92, ембриончетата си се размразяват перфектно, и те съветвам да си ги ползваш първо тях. Иначе заповедите вече ги дават за 1-2 месеца. Зависи в коя клиника си самофинансиран трансфер струва различно. В Селена например е 1500 лева. Относно тръбата , направи си нова снимка и тогава решавай дали да я махаш.

# 711
  • Мнения: 3 136
Благодаря Ви много за съветите и информацията.Аз ще направя цветна снимка,но не знам къде другаде в Плевен,освен при Бързашки?!При него не искам.И дали преди крио-трансфера,дали след него?!

# 712
  • Мнения: 591
Провери си тръбата преди трансфера. Моята снимка я прави обикновен гинеколог и от клиниката нея гледаха, без да ме карат да я повтарям.

# 713
  • Мнения: 32
Здравейте момичета днес ако пусна кръвен тест би трябвало да ми покаже точен резултат нали.Днес ми е 9-ти ден от трансфера единствено много леко ме наболява кръста и гърдитр при пипане.Благодаря ви предварително Simple Smile Успех на всички и положителнк резултати

# 714
  • Мнения: 1 519
Здравейте момичета днес ако пусна кръвен тест би трябвало да ми покаже точен резултат нали.Днес ми е 9-ти ден от трансфера единствено много леко ме наболява кръста и гърдитр при пипане.Благодаря ви предварително Simple Smile Успех на всички и положителнк резултати

Ще покаже категоричен резултат. Успех! (:

# 715
  • Мнения: 990
Здравейте момичета днес ако пусна кръвен тест би трябвало да ми покаже точен резултат нали.Днес ми е 9-ти ден от трансфера единствено много леко ме наболява кръста и гърдитр при пипане.Благодаря ви предварително Simple Smile Успех на всички и положителнк резултати
Ако нямаш през последните 5 дни слаган Хориомон, ще покаже, но не очаквай да е някаква космическа стойност, особено ако Е са 3-дневни. Стискам палци!

# 716
  • Мнения: 32
Нямам скоро слаган Хориомон или подобна инжекция върнаха ми две 5 дневни емриончета.Не очаквам някакви космически стойности просто ми е притеснено ..

# 717
  • Мнения: 990
Нямам скоро слаган Хориомон или подобна инжекция върнаха ми две 5 дневни емриончета.Не очаквам някакви космически стойности просто ми е притеснено ..
Не се притеснявай излишно, просто отиди да те боцнат и какъвто и да е резултата, повтори го в събота!

# 718
  • Мнения: 118
Момичета,нормално ли е или случвало ли ви се е кринон гела да се изтича като кафяви топчета?

# 719
  • София
  • Мнения: 10 642
Нармално е

Общи условия

Активация на акаунт