Дългото чакане след трансфер - Тема 75

  • 42 077
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 124
При мен не е имало промяна в цвета, но си се събира и пада на периоди малко като тампон ...не е приятно, не е и приятно и описанието, но нали е за добро ☺

# 721
  • Мнения: 118
При мен не е имало промяна в цвета, но си се събира и пада на периоди малко като тампон ...не е приятно, не е и приятно и описанието, но нали е за добро ☺


Благодаря!
При мен почти от самото начало има промяна,но с времето започнах да се притеснявам.

# 722
  • Мнения: 784
Днес бях на преглед. Имам си сакче с жълтъчно мехурче, та според лекаря нещата са добре засега. За сърчице след 2 седмици.
Успех, момичета.

# 723
  • Мнения: 32
За съжеление моят опит приключи с напълно отрицателен тест не мога да опиша колко съм съсипана и не мога да се сдържа от рев.Толкова празни надежди до последно мислех,че теста ще е положителен явно не е бил моя опит 😥😥😥

# 724
  • Мнения: X
Здравейте момичета Simple Smile Не съм писала отдавна, теста ми беше на 12.06 (+),но все още не мога да се зарадвам :,( объркана съм страшно много .
ЧхГ 12.06 - 140
ЧхГ  17.06 - 414
ЧхГ 19.06 - 668
ЧхГ 21.06 - 964
ЧхГ 25.06 - около 2000
Така... Първи ми преглед беше на 25.06 видяхме едно сакче ( върнахме две ) , усетих в тона на док някаква не сигурно ли и аз незнам. Попитах всичко наред ли е , а той започна да ми обяснява че не било сигурно какво ще стане, ама на не се притеснявам следващият път ще станело. При което аз замръзнах ..... Оффф нищо не ми казаха да се радвам ли да не се ли . Винаги съм ви мислила,че това ще са най- хубавите и щастливи дни, а то... И не спират да ми обясняват , че изоставало .

# 725
  • Мнения: 1 278
Nadejda, кога си пак на преглед? Аз  бях всяка седмица след като се установи, че изостава.
Бавно е нараствало ЧХГ, но сега е важно какво се вижда.

# 726
  • Мнения: X
Nadejda, кога си пак на преглед? Аз  бях всяка седмица след като се установи, че изостава.
Бавно е нараствало ЧХГ, но сега е важно какво се вижда.
Понеделник пак ще ходя Sad много ме е страх

# 727
  • Мнения: 3 124
Надежда, най-вероятно за този период освен стойностите и самият сак трябва да е с определени размери и да се развиват нещата, но ти няма какво да направиш, стискаме палци да се пребори и да навакса!

# 728
  • Мнения: 990
За съжеление моят опит приключи с напълно отрицателен тест не мога да опиша колко съм съсипана и не мога да се сдържа от рев.Толкова празни надежди до последно мислех,че теста ще е положителен явно не е бил моя опит 😥😥😥
bebetors, напълно отрицателен под 5 ли? Ако да - поплачи си, потъгувай, коментирай с доктора си, зареди се лятото с положителни емоции и наесен отново. Имам шест неуспешни трансфера и повярвай ми, всичко се преодолява.
p.s. А аз, между другото, съм на 44г. и все още се надявам на чудото. Flowers Four Leaf CloverHands PrayMisc Baby Bottle

# 729
  • Мнения: 15 356
Надежда,много стиснати палци и от мен!
Дано навакса!:heart:

# 730
  • Мнения: 3 135
Здравейте.Предполагам,че въпроса ми не е за тази тема и предварително се извинявам.Просто не знам вече за коя тема съм.Значи аз си мислех,че не са ми правени други изследвания освен първоначалните за инвитро.Тази сутрин се подреждах документите и намерих два вида изследвания,които не разбирам.Правени са 2017г,преди първата процедура.И да питам,променливи ли са?Ето ти и тях:
Тиреоидни хормони и антитела-FT4,TSH,TAT,MAT-като всичко е в норма.
Другото е:флоуциметрично определяне на тромбоцитно-левкоцитни агрегати:CD41a+CD11b+ като и те са в референтни граници.Това тромбофилия ли е?За какво са изобщо тези изследвания?Благодаря ви

# 731
  • Мнения: 4 660
Тиреоидни хормони и антитела-FT4,TSH,TAT,MAT-като всичко е в норма. -това са хормони
Другото е:флоуциметрично определяне на тромбоцитно-левкоцитни агрегати:CD41a+CD11b+ като и те са в референтни граници.-Тромбоцитно-левкоцитни агрегати
Това тромбофилия ли е?За какво са изобщо тези изследвания? - необходи ми са за определяне на стимулащията и терапията след трансфера
Защо не попита чичо  Google  и да прочетеш малко ?

# 732
  • Мнения: 1 278
Lunatichka, не знам къде правиш процедури, но ТСХ и Фт4 е добре да се следят редовно: стимулацията влошава показателите; преди трансфер ЕТ/ЗЕТ, а после след положителен тест и по време на бременност.  Понякога дори се пие хормон профилактиктично, за да се държи ниска стойност на ТСХ. Това, че са били в норма преди 2! години нищо не означава.
Не става ясно какви са проблемите ти, но това не е за тази тема. Потърси каквото те интересува по-задълбочено. Има тема и за тромбофилия.

# 733
  • Мнения: 3 124
След стимулацията понякога скачат до 4-5 пъти и отделно ако се отдели и ЧХГ при полож.тест... така, че се следи и щитовидната жлеза. Хубаво е и да пиеш витамини, които са подходящи (в темата на Искам бебе Денис е посочила различни за по-добра ову).

# 734
  • Мнения: 32
Здравейте момичета,а изобщо възможно ли е да съм избързала с теста и да е още рано да е имало късна инплантация и тем подобни.Моя мъж ми вдъхва надежда,че може да е рано и все още ЧХГ-то да не отчита ако има бременност.На една позната с която бяхме заедно на трансфера и е избързалс също със теста доктор и е казала,че е още много рано и затовя от клиниката са ни казали да се пусне кръвен чак на 14-ти ден от трансфера.

Общи условия

Активация на акаунт