Силата на водата

  • 51 660
  • 2 674
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 559
Случвало ми се е, усещам слабост, главоболие, умора.

Винаги имам под ръка бутилка с вода - в на бюрото в офиса, в дамската чанта задължително.

# 106
  • Мнения: X
С ниско кръвно съм и ако не пия вода ми става лошо, вие ми се свят и ме боли глава. Гледам винаги да имам под ръка пълно шише с вода - в колата, в офиса, вкъщи.

# 107
  • Мнения: 4 607
Когато не приемам достатъчно вода обикновено започвам да имам проблем с отделителната система и най-вече бъбреците. Изпитан трик, който действа безотказно при мен е да си пълня стъклено шише 1 литър и си знам, че до обяд трябва да изпия едно, следобед още едно и докато си легна поне още половин.

# 108
  • Северозапада
  • Мнения: 5 487
Главоболие и отпадналост са при мен симптомите на обезводняване. Гледам да имам бутилка вода на бюрото, но вкъщи забравям да пия вода.

# 109
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 059
Не ми се е слупвало.

Вземам си жутилканот 1.5 литра и се стсря да изпия поне две за деня.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 179
В къщи се сещам да пия вода, но на работа не. За това си купих стъклено шише, пълня с вода и го държа на бюрото си, така го виждам постоянно и се сещам, че трябва да пия.

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 3 317
Когато бях младо момиче не пиех достатъчно вода, често ми се виеше свят, причерняваше ми и на 2 пъти припадах. Уплаших се и от тогава изпивам минимум по 2 л. вода, стана ми навик и не е нужно да се подсещам допълнително.

# 112
  • София
  • Мнения: 2 068
Случвало ли ви се е да усетите негативните последици от недостатъчния прием на вода? Споделете имате ли трикове, чрез които да се подсещате да пиете достатъчно вода.

Да, случвало ми се е. Устните ми пресъхват и това веднага е сигнал да пия повече вода.

# 113
  • Мнения: 685
Да, най-често имам главоболие, но ползвам приложение на телефона, което ме подсеща регулярно да пия вода.

# 114
  • Мнения: 704
Липсата на вода при мен води го главоболие и отпадналост, имам бутилка с вода на бюрото от 600 мл и я пълня по 3 пъти на ден през работно време. Вкъщи е малко по-трудно изпълнението, най-много вода пия след като пия кафе, но нямам проследимост у дома колко вода съм изпила.

# 115
  • Мнения: 3 199
Аз пия много вода на ден, гледам до себе си да имам постоянно кана с вода, а навън шише. Вечер се будя често - също пия вода, която стои до мен. Отпивам често и на малки глъдки. Ако по някаква причина не съм пила достатъчно вода, започва да ме боли глава и да се чувствам по-уморена.

# 116
  • Сливен
  • Мнения: 4 248
Да,случвало се е.Трикове нямам,защото всеки ден пия по 1 литър вода. Simple Smile

# 117
  • Г. О.
  • Мнения: 1 733
Да, усещам, когато не съм пила  достатъчно вода по кожата си и по нередовния стомах. Винаги имам около мен вода, като се старая да си налагам да пия на всеки час поне по една чаша вода. Опитвам се да изпивам чаша вода веднага след ставане от сън, както и преди всяко хранене. Получава се:)

# 118
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Да, случвало се е.
Слагам шише с вода до мен на работа и така се подсещам. Като излизаме на разходка си взимам в чантата едно шише от половин литър.

# 119
  • Мнения: 5 695
Всеки ден пия по минимум 2 литра вода. Трикове специални нямам - просто помня и пия. Водата е полезна.
Единствено когато пътувам не пия вода и то съвсем умишлено. Но за сметка на това, когато се установя наваксвам /което не е полезно, тъй като изведнъж поемам големи количества/.

Общи условия

Активация на акаунт