PANDORA - Тема 3

  • 47 638
  • 726
  •   1
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 1 387
Аз от скоро имам гривна и също я свалям като се прибера в къщи.

Да се оплача: днес ми подариха клипс Споделена любов. В магазина ми го опаковаха, а май трябваше да поискам да ми го сложат на гривната. В къщи трудно отворих клипса и не мога да го закопчея. Отгоре на всичко в сертификата са объркали номера на продукта /разлика от една цифра/. Според вас ще имам ли проблем да ми заменят проблемния клипс?

А какъв е печата от вътрешната страна на клипса?

Печатът, според мен, е точно какъвто трябва да бъде: S925 ALE

# 316
  • София
  • Мнения: 1 626
Благодаря. Питах във връзка с моите терзания от преди 1-2 страници, за два различни печата на същия този клипс, от който аз имам 2 броя.

# 317
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Мерси за отговорите. Около мен хората също или се къпят с тях, или не. Аз нося предимно сребро и не свалям синджира си примерно, пък от поне 2г не е потъмнял нито от море, нито от баня. Затова ми беше интересно как се процедира. Бих предпочела да не я свалям,но пък ако толкова лесно се захабява... явно ще я свалям.

# 318
  • Мнения: 1 547
Предпочитам часовник и няколко гривни една до друга, много е стилно и си винаги различен и създава настроение, обожавам наредени така.
Няма нужда да си противопоставяме предпочитанията, носете си ги всеки както намери за добре и със здраве, момичета, животът е кратък!

# 319
  • Мнения: 178
И аз свалям гривната, когато се къпя и преди да легна да спя.
Някой има ли тази верижка?


Аз я подарих за един рожден денв комплект с гривна. Стоеше страхотно. За себе си имам подобен със звездичка и луна

# 320
  • Мнения: 61
Аз не се къпя с гривната - да, през деня като я нося, мия си ръцете, мия чинии и се мокри малко, но внимавам. При къпане и лягане, свалям гривната, защото толкова пари са инвестирани в нея, че макар и да знам, че нищо няма да ѝ стане и не е кой знае какво, взе пак не смея да рискувам Grinning

# 321
  • Пловдив
  • Мнения: 3 271
Само че се впечатлих, че печатите вътре се различават. Единият е S925 ALE, а другия - P2 S925 ALE.
Да ме тревожи ли това?
P2 означава, че бижуто е изработено във втората фабрика на Пандора в Тайланд  Production 2,  няма отношение към качеството.

# 322
  • Мнения: X
И моите бижута потъмняват много бързо - което не се случва с другите ми сребърни бижута. Честно казано, не ми е приятно за тази цена да стоят потъмнели и черни.

# 323
  • Down south
  • Мнения: 7 722
И моите бижута потъмняват много бързо - което не се случва с другите ми сребърни бижута. Честно казано, не ми е приятно за тази цена да стоят потъмнели и черни.
Може би някакъв момент на по-силно окисляване.
Няма нужда да стоят потъмнели, можете сама да ги почистите или да ги занесете за почистване в някой от магазините на марката.

Силно препоръчвам кърпичките, напоени с почистващо вещество. "Работят" много добре.

# 324
  • Мнения: X
И моите бижута потъмняват много бързо - което не се случва с другите ми сребърни бижута. Честно казано, не ми е приятно за тази цена да стоят потъмнели и черни.
И моята гривна е така. Много бързо потъмнява. Сега ще видя, как ще е другата.

# 325
  • Мнения: 70
Моля, препоръчайте ми изпитана фирма, която прави доставки от Америка до България?

# 326
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ползвала съм GGBG за доставки, както от ЮК, така и от САЩ. Всичко беше наред.

# 327
  • София
  • Мнения: 181
+ един глас за GGBG. От Америка не съм поръчвала, но през последните 3 години съм ги ползвала много пъти за доставки от Англия и Германия. Коректни са, никога не съм имала проблем с тях.

# 328
  • sofia
  • Мнения: 46
Здравейте , как мога да проверя от свртификата и номера които е написан там на кой талисман отговаря , тъй като имам доста

# 329
  • Мнения: 1 547
Най лесно е пишеш референцията в интернет и си записваш как се казва на самия сертификат, някои магазини вече пишат също така на сертификата и името, за да не остане празно място и да е сигурно, че не си добавил сам референция.

Общи условия

Активация на акаунт