Говорим си за Боговете, Човека, Вселената, Философите и Живота

  • 28 625
  • 719
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 744
Жената в цикъл е с понижени вибрации, как точно ще се случи това, което описваш не ми е много ясно.

Благословена, не знам какъв ти е случаят, но твърде много емоцията надделяват в теб и ти пречи да се изразяваш вербално/писмено така , че да те разбира човек.
Искаш да бъдеш медиум? Ако имаш заложбите( а то почти всеки емпат ги има) останалото е въпрос на практика. И под практика нямам предвид медитация или поне не само.

# 91
  • Мнения: 7 006
Просто масово нямат ...хм..хигиена на медитацията и е възможно да си разменят негативни емоции по-време на сеанс.

Ония в Тибет са нечовеци за мен. Възхищавам им се за силата на духа и отдадеността си на вярата. Нещо, което не мога да кажа за нашите християнски духовници..за съжаление.
Ония в Тибет са тотални лицемери,ама карай..Който и да го питаш,все е по призвание там..Чшш,алоууу,другарите с червено-жълти рокли..Да ви питам от де си набирате послушниците,които после възпитавате като монаси и "хора с призвание да служат на Бога"?Аааа,сетих се..Масовата практика е да се набират малки момченца,доброволно отдадени от родителите си(малко като еничарство ми мяза),щото нямат възможност да се грижат за тях..
Та голямото ми питане към тях е :Колко осъзнат за своето призвание може да бъде човек на 4-5-6 годишна възраст?
Смешни са ми като заговорят за мисии и призвания..

Жената в цикъл е с понижени вибрации, как точно ще се случи това, което описваш не ми е много ясно.


Тук може да поспорим и то много:)
Маг-ьосница без цикъл става обикновена вещица..
Т.е.точно по време на цикъл сме най-силни,църквата за това не ни иска,и набива промивки за нечистота..Дрън-дрън..Дори физически сме по-силни в тези дни..

# 92
  • Мнения: 36 409
Ама боговете от митологиите редовно искат да унищожат човечеството - пращат потопи и напасти... Това го пиша във връзка с филма. Ацтеките даже си имат тази легенда за 5-те слънца (пиша малко по памет, затова се извинявам за неточностите) - Боговете създават разумна раса, която сама се прецаква по някакъв начин и те я унищожават (и после пак). Според тази легенда, нашето Слънце (нашата епоха), ще бъде унищожено от земетресения. Т.е. става дума за цикличност. Нищо особено от тяхна гледна точка.

# 93
  • Мнения: 7 006
Ама боговете от митологиите редовно искат да унищожат човечеството - пращат потопи и напасти... Това го пиша във връзка с филма. Ацтеките даже си имат тази легенда за 5-те слънца (пиша малко по памет, затова се извинявам за неточностите) - Боговете създават разумна раса, която сама се прецаква по някакъв начин и те я унищожават (и после пак). Според тази легенда, нашето Слънце (нашата епоха), ще бъде унищожено от земетресения. Т.е. става дума за цикличност. Нищо особено от тяхна гледна точка.
Е, то пък щото оня от Библията не ни мори с огън и жупел и не ни дави с потоп?Joy

Личното ми мнение  е,че природните цикли са си едно,но в конкретните описани ситуации,си говорим за реални събития като изпелеляване на цял град и планетарен потоп,умишлено предизвикан..

  Създателите на човешкото тяло,т.нар. човешки 'БОГОВЕ' и всичко свързано с тях
http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=342.msg1558#msg1558

МАТЕРИАЛИ: продължаващият превод на "Старата Земя? Защо Не!"
http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=270.0

 ТЕМА: СТАТИЯ: ЖИВОТ, СМЪРТ, РЕИНКАРНАЦИЯ И ВЪЗНЕСЕНИЕ НА ХОМО САПИЕНС ЕТИКУС
http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=286.0


Прочетете материалите бавно,навържете нещата относно експлоатацията на душите като енергиен ресурс и ще разберете защо "боговете" създават матрици,или пък префасонират наличните естествени системи,и каква е нашата роля във всичко това:)

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 08:38 от Какво?

# 94
  • Мнения: 15 298
Какво, ако имаш време, би ли погледнала това:
https://www.parallelreality-bg.com/statii/izvanzemen/secretbases … -16-22-19-47.html
И най вече интервюто след статията. Интересна ми е твоята гледа точка. Мисля, че има интригуващи неща. Не се споменават директно, но мисля, че иде реч за същества от Орион, може би и Сириус.

# 95
  • Мнения: 7 006
Е да де..Масонските символи са Сириански,но пък Империята е съюз между Сириус и Орион,и понеже тоя съюз е оглавен от орионска кралица(успешно се слива с образа на богинята майка,животворната енергия и въобще  ин аспекта) ,та Сирианските символи,са мешавица от оригиналните сириански и орионски такива..
Но те са толкова много фракции..Ние всъщност говорим за няколко от тях,конкретно онези които са терирали планетата ни..То е като случая с гербовете и символите в тях..Всеки герб разкрива началото на рода,неговия смисъл на съществуване(т.е. функция),както и принадлежност към дадена корона..

# 96
  • Мнения: 7 006
За инцеста и корените му.

Когато се сливат двете империи,се сключва договор между двете сили и Сирианците поемат изпълнителната власт,Орион админски и управнически функции.
Според договора,никой владетел не е законен такъв,ако няма сключен брак с орионска принцеса.
Ще дописвам..

Та,значи брак казахме..
При сключването на множество бракове поради чисто политически причини,много принцове и принцеси се оказват заварени или полукръвни братя и сестри.
За това и често в митовете ни се говори за богове създатели,които хем са брат и сестра,хем са съпрузи.
Именно такъв е случаят с Енки и Нинхурасг и множеството им аналози.
Сега ще обясня и защо е било необходимо това условие..
Орионците са раса с матриархален строй и са с кошерно съзнание.Имат постоянна психична връзка по между си,и най-силна разбира се е кралицата.Нейните дъщери,внучки и т.н. се женят за сирианските владетели и посредством връзката им с кралицата майка,тя е наясно с всичко в империята.Гениално от нейна страна,понеже нейните пси способности са най-големи и дори да имат опит за укриване на информация у самите и " шпиони",то това е невъзможно.
После всичко това намира отзвук в помазването на кралете от техните кралици,Мария Магдалена от Мер-овингите,също помазва нозете Исусови,защо?
Символи и ритуали привнесени от други звездни системи..Как да не обичаш тая планета?Simple Smile

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 12:45 от Какво?

# 97
  • Мнения: 2 013
Жената в цикъл е с понижени вибрации, как точно ще се случи това, което описваш не ми е много ясно.
Тук може да поспорим и то много:)
И аз мисля/усещам като BaDBluEeYeS - категорично съм по-слаба по това време. Да не кажа 'незащитена'.

Относно българския дух: тези момчета са много добри:
https://www.youtube.com/watch?v=96TDXR0DzTc
Но интересно, че те променят такта (от 7/8) на друг - това от едно интервю с тях - където обясняваха, че не от всяка народна песен може да се получи по-модерен ритъм.

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 23:05 от Magdalena1978

# 98
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 970
Малко извън обсъжданата тема, но свързано с по-горните дразги да кажа, че според Кабала понеделниците и четвъртъците са дни с понижена енергия и в тези дни винаги възниква напрежение и спорове. За себе си съм убедена, защото го наблюдавам напоследък. Интересно ми е да обърнете внимание дали във вашето ежедневие се наблюдава такава зависимост.

# 99
  • Мнения: 223
Извинявайте за спама, не се сдържах. Ако съм сигурна, че така България ще стане нормална държава, всеки месец по 6 дни ще друсам хорца по върховете. Ама нещо съм се ориентирала към приключване, че почнах да одъртявам, та трябва по-бързичко да се организираме😂. Пак извинявайте, нещо ме е избило на черен хумор.

# 100
  • Мнения: 2 013
Angela61, не, не съм обръщала внимание на понеделниците и четвъртъците. Прекалено е 'ритмично', за да има логика в това.

Ели, гледам сега онзи клип с Том Кембъл.
(Отварям скоба, че все пак първо правило за манипулиране на масите според Ноам Чомски е отвличане на вниманието. Че и аз така, но съвсем съзнателно си отвличам вниманието с тези неща, че прекалено много се ядосвам с другите неща).
Следват мои нахвърляни коментари за клипа:
Скрит текст:
Та за Том Кембъл - книгата му е от 2003 и ако наистина имаше нещо уникално в нея до сега да са му присъдили нобелова награда за физика. Theory of Everything е термин от физиката, а не от психологията - просто си размишлявам неангажиращо.
Робърт Монро - за мен е 50%/50% - стигнал е до някъде, но не е стигнал по-напред и после тези неща с ЦРУ - не зная. Странно ми е. В един документ (от разсекретените на ЦРУ за Монро) имаше описание, че ако ученикът има проблеми при обучението си (разни разтройства на съня, раздразнителност и т.н.) е добре да спре с обучението и да се насочи към тай чи (като един от вариантите за стабилизиране). И това ми беше достатъчно, за да си създам мнение за този метод.
Том Кембъл разказва, че е спал само 2 часа на ден в продължение на 10 години (?!?). За мен това е ужасно. Разбутал си е биохимичните процеси и процесите на обратна връзка в мозъка - погледнато от чисто медицинска гледна точка. Сънят е много, много, много важен. И друго ми е чудно - защо толкова много часове на ден е прекарвал в 'медитация', т.е. т.нар. 'променено състояние на съзнанието' (ако ползваме терминологията на Монро). За мен това е загуба на време и ресурси и ми говори, че все пак честотата на мозъчните вълни, на които е оставал стабилен, са по-скоро близки до будното състояние, отколкото до съня. Защото по време на сън човек също може да решава сложни логически казуси, но се ползва последната REM фаза (те са около 6-7 фази вечерта, т.е. 6-7 завършени цикъла при нормален сън). Мисля, че самата REM фаза е с продължителност до около 5-7 минути, а през това време можем да сънуваме много дълги сънища (както е при мен).
Или другият вариант е, Том Кембъл все пак да си е поспивал по време на медитация, но да не го е отчел като сън. 2 часа са изключително малко време за пълноценен сън.
Не успях да догледам клипа - много 'разтеглено' изложение. Ще се опитам да го догледам по-късно.

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 08:03 от Magdalena1978

# 101
  • Мнения: 7 006
Извинявайте за спама, не се сдържах. Ако съм сигурна, че така България ще стане нормална държава, всеки месец по 6 дни ще друсам хорца по върховете. Ама нещо съм се ориентирала към приключване, че почнах да одъртявам, та трябва по-бързичко да се организираме😂. Пак извинявайте, нещо ме е избило на черен хумор.
Една птичка пролет не прави,инак до сега все ръченици по върховете щях да играя..

п.п.Дискомфорта по време на цикъл,особено ако има болки и усещане за слабост,са знак,че на подсъзнателно ниво,индивида не приема своята женска същност.
Реално,дори физическата ни сила и издържливост е завишена в тези дни.Йорданка Донкова мисля,говореше за рекорда си,че е била в цикъл точно по време на състезанието..
Казват,че в тези дни,енергията в киноварното ни поле ставала много мощна и около жената се разнася бяла "аура"..Лично не съм успяла да видя,но продължавам с опитите де..


Какво представлява нашата Луна?
https://www.parallelreality-bg.com/index.php/statii/cosmos/326-2 … -22-13-57-07.html

# 102
  • Мнения: 4 744
8:18 , започвам да пиша този пост..Напоследък отново улавям синхроничностите...

Какво, извинявай но не съм съгласна с теорията ти за женската кръв. За мен си има ниски вибрации и не е просто до болки и слабости. Чисто на енергийно ниво.
Ако разгледаме ог антропологична гледна точка в повечето култури женската кръв се свързва с нечиста енергия. В църква жената не може да влиза, докато е в цикъл.
Черните магове, я използват, каги средство за омаломощяване и манипулиране на мъжете.
Баячките предават знанията си само на жени без цикъл - или девойки или жени в менопауза.
И още много примери мога да ти дам. Относно женската кръв.

А и моите усещания са именно за понижена сензитовност в тези дни.

# 103
  • Мнения: 6 374
Какво, последното не се отваря.
От сайта чета друга тема свързана с тесеракта, т.е. с паралелните реалности. Та клипа пак дойде в тази връзка. Grinning Не съм го изгледала още, де.
Синхроничностите са интересни за следене.
Ако има болки при цикъл движението много помага. Обикновено съм напрегната точно преди цикъл и като започне, всичко се успокоява. А когато съм спокойна, съм и уверена. Та как ще се чувства жената по време на цикъл си е и нагласа. Grinning

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 08:39 от ina.ina

# 104
  • Мнения: 7 006
8:18 , започвам да пиша този пост..Напоследък отново улавям синхроничностите...

Какво, извинявай но не съм съгласна с теорията ти за женската кръв. За мен си има ниски вибрации и не е просто до болки и слабости. Чисто на енергийно ниво.
Ако разгледаме ог антропологична гледна точка в повечето култури женската кръв се свързва с нечиста енергия. В църква жената не може да влиза, докато е в цикъл.
Черните магове, я използват, каги средство за омаломощяване и манипулиране на мъжете.
Баячките предават знанията си само на жени без цикъл - или девойки или жени в менопауза.
И още много примери мога да ти дам. Относно женската кръв.

А и моите усещания са именно за понижена сензитовност в тези дни.
Не съм казала,че болките и слабостите са от ниските  вибрации,казвам кое ги поражда.
Ако сензитивността( и въобще вибрациите) е понижена,то това е проблем в киноварното поле

Знам какви са практиките (общо приетите)
Но в нашия род,всички "ритуали" се вършат от жената по време на цикъл.Така е било,така е,и това ще предам след себе си.

п.п.Май имаше една статия за бялата "светлина"и въобще енергията ни по време на цикъл,ще я потърся,мисля,че бе отново не ПР
И няма бели и черни магове,всички са едни и същи маскари..Щото маг е всеки човек.Буквално.Но хората не си дават сметка за това..Неосъзнати са за способностите си..
А знаете ли защо кръвта на девицата е "чиста" за разлика от тази на жена водеща полов живот?Въобще,казуса с девтсвеността,ясен ли ви е?

Какво, последното не се отваря.
От сайта чета друга тема свързана с тесеракта, т.е. с паралелните реалности. Та клипа пак дойде в тази връзка. Grinning Не съм го изгледала още, де.
Синхроничностите са интересни за следене.
Ако има болки при цикъл движението много помага. Обикновено съм напрегната точно преди цикъл и като започне, всичко се успокоява. А когато съм спокойна, съм и уверена. Та как ще се чувства жената по време на цикъл си е и нагласа. Grinning

 Това са дните в които жената трябва да общува със себе си,да е в усамотение и покой..Например,седмицата преди самия цикъл,навлизаме в "шаманската" фаза,но е нужен психичен покой за да чуваш себе си


Пробвай пак

https://www.parallelreality-bg.com/index.php/statii/cosmos/326-2 … -22-13-57-07.html

Общи условия

Активация на акаунт