ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 8

  • 46 797
  • 747
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 291
Малкия е акалъ. Чукур има нужда от такива. Heart Eyes

Има си всичко от баща си и чичовците. Joy

Ами това беше.

# 31
  • Мнения: 1 058
Да се присейденя и аз,че до сега ви четях и не мога да повярвам,че любимица Аличо е умрял....кажете,че не е вярно.../Благодаря за новата темичка Красиво/Плашеща е ...но вече все хубави неща  да се пишат ,че с тези убийства аман/аман да ме откажат от сериалчето...

# 32
  • Хасково
  • Мнения: 990
Еди-коя си@!? така показаха за Аличо,че уж е умрял,но аз все още не вярвам.Даваха,че се сбогуваме с Аличо,но може да се появи г-н Али Чобан.Между другото в руската група коментираха,че в турските форуми се пишело,че Аличо бил от спец службите и бил със специална мисия да събира доказателства за Кочовалъ или  и това са просто поредните фенски измислици.

# 33
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Добро утро! Снощи не болеше глава и не гледах. Ма като прочетох,че Аличо евентуално е аут ме заболя и сега. Еееее,тоз сценарист ме разби бе. Това ми беше един от любимите персонажи яяя. Оня,дет тренираше и го следеше за какъв чеп ми го показваха. Имах надежда,че ще се измъкне по някакъв начин. Сега смятам да си пусна серията,пък после с превод ще ми се изясни всичко (че с моя екранен турски,нема фана нишката). Хубав ден Blush

# 34
  • Мнения: 198
Да се запиша и аз  Hug
Момичета  Hug Hug Heart Eyes
и едно красиво БебЕ

# 35
  • Мнения: 1 838
Благодаря Ви за темата! Темата е супер!

# 36
  • Мнения: 13 291
Не че ми дреме за рейта.Stuck Out Tongue Winking Eye Заради БебЕ. Heart Eyes

# 37
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Селфи Hug по принцип и мен не ми дреме за тоя рейтинг,Ма както всички виждаме е важен фактор при комшиите. Иначе за мен два сезона са предостатъчно за един сериал. За да има трети ( при нас,ще има нови гадини у Чукур)).  Даже при други дизита и е достатъчно и един,ма пуста печалба....съсипват някой сериал- даже известни имена не моАт го спасят. Примери бол....

Последна редакция: вт, 21 май 2019, 14:31 от ludetina ulusoy

# 38
  • Мнения: 13 291
...Иначе за мен два сезона са предостатъчно за един сериал...

Hands Plus1 + 1

Нейсе! Така или иначе ще правят трети сезон. Онзи уморения брадатко ще копипейстне от тук от там. Малко деЧа вУ и ще избутат.
За Аличо е ентересан положението. Thinking От една страна ачик си избухна боклука. От друга някак си между другото мина загубата му. Нямаше особен драматизъм сякаш. То кой ли особено да тъжи за него? Освен БебЕ. Всички го имаха за свой и сякаш не съвсем. Някои снощи реваха, а на мене не ми се получи усещането за безвъзвратна загуба. Confused При напускането на Сена, Акшин, че и Улуч имаше прощално туитване от актьорите, а сега Ръза мълчи. Thinking

Виждам само това



Rıza Kocaoğlu
@RizaKocaoglu
🙏🙏✋ #sebebivar #çukur #aliço

Освен да е негов си скромен начин да каже Чао?! Heart Eyes

Последна редакция: вт, 21 май 2019, 18:56 от selfie

# 39
  • Мнения: 2 579
Ето го истинският Акън Кочовалъ.


newsm10 Еха този сладур, сина на Гюлпери ли е(Бурак Дакак)? Мнооого добър, втори Ямач. Забравих да кажа Здравейте! bouquet Още не съм изгледала епизода. Ядосах се заради Аличо и дойдох да ви чета. Гледам сериала от началото , с вас съм, но не съм от много приказливите по всички теми. Joy bouquet

Последна редакция: вт, 21 май 2019, 21:31 от pipilota65

# 40
  • Мнения: 571
Мараба банда!  Party Party Party

Малко балове, малко грипове и ме отнема. Ма вече съм на линия!  Naughty
Синан  bouquet благодаря за новата тема!

И ся кво?! Стегаме се за финал? Не съм изгледала епизода от понеделник, ама не ми се иска и вярва Гьокхан аби да е гътнал Аличо...  Praynig

Впрочем Вътрето почва скоро по Босфор ТВ. Ма се чудя дали да го мъча с дублаж или да си го гледам как си требе със субки. Вие ми го нахвалихте и рекохте, че си заслужава вниманието, та може би требе да му обърна подобаващо внимание.  Thinking

# 41
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Впрочем Вътрето почва скоро по Босфор ТВ. Ма се чудя дали да го мъча с дублаж или да си го гледам как си требе със субки. Вие ми го нахвалихте и рекохте, че си заслужава вниманието, та може би требе да му обърна подобаващо внимание.  Thinking
Вътре не ли го гледалА?

Аууууу, със субове требе да се гледа. Дублажът нЕма да убав, щото бг дубльорите не стават.

Почвай го!

# 42
  • Мнения: 571
Нор  Hug

Не съм гледала Вътре. Нали ви питах тука за мнение и казахте, че си заслужава, ама прецених че 2 сериала с Арас едновременно ше са ми в повече. Та след финала другата седмица мисля да го почвам.

# 43
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Фиф Hug

Завиждам ти. Вътре си е преживяване и откъм сценарий, и откъм актьорска игра.

Не чети предварително, какво се случва, за да имаш WTF моменти.

# 44
  • Хасково
  • Мнения: 990
Малко спойлери или просто фенски фантазии
Цитат
#Teammy_Çukur

👊🏻🔥Спойлеры финала сезона сериала Чукур. За достоверность мы ответственности не несем 😜

🦊Азер и Ямач все же найдут общий язык, чтобы расправиться над Юджелем. Азер станет другом Ямача

🦊Первое, что сделает Акын Кочовалы, вернувшись в Чукур - убьет Юджеля

🦊Байкал вернется как Байкал Кочовалы... то есть брат Идриса

🦊Аличо умер, но Али Чобан жив. Аличо вернется изменившимся. Ямач станет новым Аличо

🦊В новом сезоне точно будут присутствовать Байкал Кочовалы, Али Чобан, Азер Куртулуш и Акын Кочовалы

Ха спойлера може да излезе и верен.Туит от Бирсен.
birsenaltuntas

 
@birsenaltuntas1
 5 чПреди 5 часа
Още
Bakalım #Çukur'a hızlı bir giriş yapan Akın Koçovalı (#BurakDakak) kimin kolunu bacağını kesecek?

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 20:09 от Емилия_Иванова

Общи условия

Активация на акаунт