СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 11

  • 82 024
  • 847
  •   1
Отговори
# 510
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
Силно одобрявам решението за ваканцията.
Да си извоюват сега някаква независимост за изпитите и всичко ще е точно (не знам дали изобщо опитват, да не се счита за някаква информация, просто желание)

Анкетата за електронното обучение за ученици, или за родители е? Моето дете рече, че анкетата била за учениците и аз нямало какво да правя там. Пък аз искам да си кажа мнението също Simple Smile

# 511
  • Мнения: 2 182
Анкетите са изпратени и до родителите и до учениците. Никой не може да те спре да си я попълниш 🙂 Иначе и моето дете е на мнение, че не е за родителите на големите.

# 512
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
Анкетите са изпратени и до родителите и до учениците. Никой не може да те спре да си я попълниш 🙂 Иначе и моето дете е на мнение, че не е за родителите на големите.
E как Simple Smile "Можете да попълните анкетата, влизайки от акаунта на Вашето дете на адрес:.."

# 513
  • Мнения: 2 182
Аз първата попълних. Директорът беше пратил писмо с линк. Вчерашната не съм я гледала още. Значи децата са прави, че е за родителите на малките + гимназистите. 🙂

# 514
  • Мнения: 6 926
И на малките (прогимназия) е пратена и на децата, и на родителите. Т.е. ако аз я попълня не е ясно дали не я е попълнило детето. Затова тази я прескочих. Онази на руо я попълних.

# 515
  • Мнения: 2 182
Програмата за следващата седмица е много яка 😁

# 516
  • София
  • Мнения: 721
Моля, някой ако има представа. В тази ситуация как и кога става записването за курсовете на СМГ?
Детето ми е втори клас и от новата учебна искам да го запиша.
Благодаря за съдействието!

# 517
  • Мнения: 6 926
Следете сайта на СМГ учители ООД. Точно днес мернах публикация във фб за записване на втори и трети клас, но не я отворих.

# 518
  • София
  • Мнения: 1 889
От 2 май ще има дистанционно обучение и за малките.

# 519
  • София
  • Мнения: 721
Следете сайта на СМГ учители ООД. Точно днес мернах публикация във фб за записване на втори и трети клас, но не я отворих.
Благодаря за отговора! В някоя група ли сте мернали това?

# 520
  • Мнения: 29 446
Следете сайта на СМГ учители ООД. Точно днес мернах публикация във фб за записване на втори и трети клас, но не я отворих.
Благодаря за отговора! В някоя група ли сте мернали това?

Това е за децата, които в момента са записани на курсовете.

За новата учебна година още няма информация. Предполагам ще е след отпадане на извънредното положение. Със сигурност ще има информация в сайта достатъчно по-рано, за да се реагира.

# 521
  • Мнения: 6 926
Да, вероятно, не го отворих, просто мернах 2ри и 3ти клас. Не беше в група, а във ФБ страницата на СМГ учители ООД, но същите неща ги има и на сайта им, ако не ползвате фб.

# 522
# 523
  • Мнения: 2 182
https://drive.google.com/file/d/13BoN00efris0cR49_VUKGys8WpiSaZtS/view

За тези, които не са се сдобили с хартиения вариант. Много свежо, браво на децата!
И брой 2:
https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1aZ681ii9_NyYB0KeM … Qy?usp=drive_open

Последна редакция: пт, 24 апр 2020, 03:23 от Warwick

# 524
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Здравейте! Може ли някой да ми даде повече информация до каква степен се запазват учителите на децата от 5-7 клас в 8 клас - учител по МАТ, БЕЛ, ИТ, класни ръководители. Има ли някакво правило или както дойде.

Общи условия

Активация на акаунт