Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 359
  • 751
  •   1
Отговори
# 465
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Тези сенки на Есенс впечатлиха дори мен,която не съм по сенките много,много.Адски добри са!

# 466
  • Мнения: 31 212
И на мен ми харесвам много.

# 467
  • Мнения: 918
И аз съм съгласна, че на Ния това и е най-добрият грим. Това естественият цвят на веждите ти ли е?
Тези сенки са наистина прекрасни, благодаря, че ги сподели.

# 468
  • Мнения: X
Благодаря! Естествения цвят е, но са ми много по-пършиви по принцип. Правих микроблейдинг, който трябва да избледнее, но не мърда.
Тези дни ще ходя да се боядисам в тон (за косата говоря).

# 469
  • Мнения: X
И моят микроблейдинг не мърда.

# 470
  • Мнения: 5 001
Денси, ще спя спокойно Grinning щом ти не намери какво да купиш от Круизната колекция.
Пак ме обзема манията, само гледам какво ново да купя и така не мога да се наслаждавам на наличните.

# 471
  • Бостън
  • Мнения: 13 520
И аз много, много харесах Ния с днешната визия! Най-добрата досега в моите очи!

О, Денси - и в моя шкаф има 3-4 неотворени, но аз нарочно си ги държа пред очите, че забравям какво имам, когато са скрити и купувам поредното с добри ревюта.

Лично аз (и не задължавам никой с това мнение) не се впечатлявам много на сроковете на годност - мисля, че се презастраховат сериозно, а пък на препоръките да бъде използван продукт в рамките на месеци пък хич. Сега, не говоря за серум с вит.С, за който всички знаем, че е нестабилна формула или за натурални масла. Говоря за пяна за миене, например. Или крем за ръце. Но дори да му изтича срока на годност на продукта си го доизразходвам ИЛИ го пренасочвам към част от тялото, която не би пострадала. Крем за очи се доизмазва върху шия, крем за лице богат - на пети, изобщо аз съм свръхпрагматична личност и не обичам пилеенето на блага. Никакви - нито на хляб, нито на червило Grinning

PS А последните 3-4 год връщам без капка свян и срам всеки продукт, който не ми е допаднал; а неща, които са сложни за връщане купувам в малки опаковки или тестери. Отливам и за приятелки за да могат да си тестват спокойно 2-3 седмици преди да решат дали да купуват.

PS И съм много съгласна с Базила за маркетинговите трикове и манипулации и ролята на социалните мрежи във формирането на нашите потребителски навици Wink

# 472
  • Мнения: 31 212
Денси, ще спя спокойно Grinning щом ти не намери какво да купиш от Круизната колекция.
Пак ме обзема манията, само гледам какво ново да купя и така не мога да се наслаждавам на наличните.
Даааа, спи си спокойно, скука в кафяво. Бронзърите с хайлайтър не са лоши в никакъв случай, но аз си имам много. В единия бронзърът е чиста пудра,няма нищо бронзиращо, в другия хайлайтърът е златист, а аз харесвам повече розови. Но сенките много ме разочароваха. То хубаво мокър ефект, но те нямат почти цвят,а и ми натежаха и се събраха моментално на клепача.

# 473
  • София
  • Мнения: 4 316
Точно витамин С серум ползвам може би вече 4ти месец - добре увито във фолио бутилче, в оригиналната му кутия. В хладилника си битува и работи, защото пощипва като го нанасям и не си е променил цвета.

# 474
  • Бостън
  • Мнения: 13 520
... събирането на клепача скоро някъде четох, че също било модерно Simple Smile)) защото всичко под глос или с мокър ефект се събира, пък глосовете популярни ерго извадиха теорията, че lived in / grundge looks са супер - и актуални и красиви!

Точно витамин С серум ползвам може би вече 4ти месец - добре увито във фолио бутилче, в оригиналната му кутия. В хладилника си битува и работи, защото пощипва като го нанасям и не си е променил цвета.
Точно - винаги следя дали няма промени в продукта, а и ти си взела всички мерки да му удължиш живота и да го съхраняваш оптимално, но да изхвърля скъпа спирала да речем 6 мес след като съм я отворила и ползвала има-няма 10 пъти няма как да стане при мен.

PS Ice, мнoго се смях с теб - ама много! Същата съм! Точно когато съм се засилила към ББ + спирала и балsам за устни посягам към нещо, за уж мъничко и пошли, поехали... 15 мин по късно си измивам лицето и почвам отново Grinning


Последна редакция: пт, 07 юни 2019, 16:14 от Agent Provocateur

# 475
  • Мнения: 31 212
... събирането на клепача скоро някъде четох, че също било модерно Simple Smile)) защото всичко под глос или с мокър ефект се събира, пък глосовете популярни ерго извадиха теорията, че lived in & the morning after looks са супер - и актуални и красиви!
Ааа няма нужда, моля! Laughing
Ненавиждам нещо събрано в клепача, следя изкъсо модата, но тази ще я пропусна.

# 476
  • Мнения: X
И аз искам да мога да връщам продукти! Много ме е яд, че тук не може.

Пяна за миене има ли срок на годност , щото аз не го съблюдавам. Виж, на отворени спирали, ‘мъхести’ червила и т.н- със сигурност.

За маркетинговите трикове писах и в темата за Бяла козметика, но не съм изцяло съгласна с Базила. На БГ пазара, подчертавам нашия дебело, специално за сенки- you get what you pay for. Тъй като това е тихата ми лудост, както и ФДТ (там има изключения), няма как да ме убеди някой, че има добра дрогерийна алтернатива на Наташа примерно. И като трайност, и като съставки, и като ефект. Изключвам някои шимъри, въпреки, че нейните са страхотни- матовете масово са пълна скръб. Не че не купувам и не пробвам, просто после ме е яд. Същото е с пудри за по-суха кожа. Виж, червилата са друга бира.
А за бяла козметика- има чудесни бюджетни изпълнения, според мен, но пак не ги купувам от БГ.

# 477
  • Бостън
  • Мнения: 13 520
Правя официален дизклеймър, че нямам никаква адекватна идея какво има на БГ пазара - с 3 влизания в Лили и ДМ годишно за шампоан и шийт маски няма как да имам Simple Smile A за да съм 100% искрена и на местния нямам много ясна идея какво е положението, защото съм консерва и 99% от "новите" продукти не са в сферата на моя интерес Simple Smile)))))))

Скоро слушах тази кака, следя си я отдавна, че рядко симпатична:



Последна редакция: пт, 07 юни 2019, 16:37 от Agent Provocateur

# 478
  • Мнения: X
Ноутед. Ми няма BH, Make up revolution, Pixi (декоративна), Juvia’s place, Colorpop. Има catrice, essence, L’Oreal, Maybelline, Max Factor, Aura. Та така: пигмент- нъцки, блендабилити- този го няма тука, трайност- докато сложиш спирала.

# 479
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Хм, някои от сенките на Nyx са с напълно прилична трайност.
theBalm дрогерийни ли се водят? Имах тяхна палитра, сенките с основа не помръдваха до сваляне.

Общи условия

Активация на акаунт