Бял списък на хотели в страната - Тема 4

  • 128 810
  • 751
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 24 467
Каменните къщички ли? Ако е за тях - най-вероятно защото са новички. Вървете.

# 406
  • София
  • Мнения: 609
Да, каменните, Judy. Май ти беше писала в нашата, осмокласната, благодаря.
И се чудех пак ли в този хотел да бъдем, че ние рядко повтаряме, обичаме да посещаваме повече, различни, нови хотели. Но щом още си е хвален хотелът--там ще е, не че в Луковит има много избор, май...

# 407
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Извинявайте, че спамя темата, но се интересувам как е положението в Лайтхаус край Балчик през уикендите. Има ли много хора? Ако някой знае тема, в която мога да задам въпроса си, ще съм му много благодарна. Търсих, но нещо не се справих.

# 408
  • Мнения: 1 614
Извинявайте, че спамя темата, но се интересувам как е положението в Лайтхаус край Балчик през уикендите. Има ли много хора? Ако някой знае тема, в която мога да задам въпроса си, ще съм му много благодарна. Търсих, но нещо не се справих.
Не съм ходила,но също се интересувам от хотела.Чела съм много добри отзиви и се надявам скоро да го посетя !!

# 409
  • Мнения: 7 914
Бях там преди година, хареса ми. Но е скъпичко дори извън сезона Grinning
Помня, че рових в чаршафите и търсих етикет на производителя на завивките и възглавниците, защото бяха разкошни, нооо ударих на камък - всички бяха само с етикет на хотела Blush.

# 410
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Аз също имам прекрасен спомен от Дипломат Плаза Луковит, мениджмънтът на хотела реагира на всичките ни изисквания и изкарахме чудесно.

Иначе влизам да попитам за Спа хотел Марково - видях негативен летен отзив няколко страници по-напред, в смисъл че е било пълно с външни хора при басейните. Дали е така и през зимата и по-конкретно през седмицата?
Търся спа близо до Пловдив, тъй като преди това ще сме в любимото място в планината, което е до Дедово.

# 411
  • Мнения: X
Ние бяхме в Марково началото на септември. Такива надежди възлагах на този хотел и толкова разочарована останах...най-вече заради басейните. Ориентирани са главно за деца. Но пък може би таргета им е такъв. Беше някаква лудница в този басейн, пълно с народ, а басейна е доста малък.
Определено аз няма да повторя.

# 412
  • Мнения: 19 485
В Марково басейните са с чешмяна вода, какво СПА ива там?

# 413
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Може би не се изразих правилно - търся топли басейни, подходящи за деца. Но не искам да е някаква навалица.
Ако има нещо друго хубаво около Пловдив - моля препоръчайте Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 22:18 от NBM

# 414
  • Мнения: 1 069
Марково си е нещо като .... идеалното място за ромски контингент.

Най-вече сватби лятото.

# 415
  • Мнения: 8 243
Може би не се изразих правилно - търся топли басейни, подходящи за деца. Но не искам да е някаква навалица.
Ако има нещо друго хубаво около Пловдив - моля препоръчайте Simple Smile
Разстоянието между Равнища и Старосел е около час.

# 416
  • Мнения: 225
Ние бяхме в Марково началото на септември. Такива надежди възлагах на този хотел и толкова разочарована останах...най-вече заради басейните. Ориентирани са главно за деца. Но пък може би таргета им е такъв. Беше някаква лудница в този басейн, пълно с народ, а басейна е доста малък.
Определено аз няма да повторя.

Ние бяхме там октомври и беше супер. Освен това хигиената беше много добра, а блок масата лично на мен много  ми хареса.
Видях пост, че са отворили 2 нови вътрешни детски басейна, а навън има ново топло джакузи. Това трябва значително да намали навалицата.

# 417
  • Мнения: 2 744
Някоя от вас с отзиви за Royal Valentina Castle в Огняново?
Искам да изненадам любимия с нощувка или 2 там за юбилея му скоро и ми се иска да е роматично местенце, по-интересно и по възможност сред природата или на по-отдалечено място от град.

# 418
  • Мнения: 21
Някоя от вас с отзиви за Royal Valentina Castle в Огняново?
Искам да изненадам любимия с нощувка или 2 там за юбилея му скоро и ми се иска да е роматично местенце, по-интересно и по възможност сред природата или на по-отдалечено място от град.

Бяхме там октомври за две нощувки. Запазихме двойна стая, която заради проблем с вратата ни  замениха с кралски суит. Стаите са големи и хубави, като изключим това че от тавана падаха калинки постоянно върху леглото(уж било от сезона). Храната в ресторанта беше много вкусна. В СПА центъра беше чисто, водата топла (много даже). Джакузитата  и сауната работеха, парната баня не работеше заради covid мерките, предполагам и сега е така. Масажи не сме ползвали. Като цяло препоръчвам.

# 419
  • Мнения: 71
Здравейте!Може ли да препоръчате добър хотел със спа център в Старозагорските минерални бани или Хасковски минерални бани.

Общи условия

Активация на акаунт