Лято иде вече, ЮНЧЕТО не е далече! - Тема 8

  • 21 129
  • 709
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 458
[video][/video]
Супер за новата темичка. Дано я напълни с много и здрави бебчета. 😘

# 16
  • Мнения: 87
Стряхотна нова тема, скоро ще я напълним с много бебчета

# 17
  • Мнения: 43
Честити бебчета и успех на всички!

Аз в неделя съм планирана за прием в неонатология. Калоян е 1850 и ще се учим да се храним с биберон (до сега неше със сонда)
Ставам все по нетърпелива...да идва неделя ☺

# 18
  • Мнения: 256
Честити бебчета и успех на всички!

Аз в неделя съм планирана за прием в неонатология. Калоян е 1850 и ще се учим да се храним с биберон (до сега неше със сонда)
Ставам все по нетърпелива...да идва неделя ☺
Пораснал е Simple Smile още малко остава. Успех с храненето. В началото е зор, но доста бързо свикват. Ела да видиш моята как смуче вече. А първия ден, когато я взех - едвам, само чакаше да изтече и да го глътне.
Дано мине по-бързо времето и да се прибира у дома момчето.

# 19
  • Сандански
  • Мнения: 230
Честита нова тема 😊🤗😊
Браво Sunshine 1, много се радвам за Калоян. Пожелавам ти на теб още малко търпение и да сте си в къщи в най -скоро време 🤗
Честито на всички нови мами да са ви живи и здрави малките бебоци, а на вас бързо възстановяване.
Стинати палчета и от мен за Tanchenze.

# 20
  • Мнения: 620
Честита ни нова тема! Честито и на всички майчета с бебчета, да са ви живи, здрави и щастливи! ❤❤❤🤗
Аз малко ви изпуснах, че голяма офанзива за последно преди бебчо, ама вече всичко е готово... та докато наваксам и с четенето на темичката...
Вече съм 39 +0 г.с. и чакам кога ще излезе малкия бебок, терминът наближава.
Някой беше се оплакал от болки в кръста - аз така се бях секнала преди 3 седмици, че се чудих как ще родя... ама поотшумя по чудо, мазах се с Алгасан, слабичко е, но е подходящо за бременни. При мен лично установих, че болката се повлиява от позата за спане и матрака - легна ли на нещо меко или по гръб и е ужас, само на една страна мога да спя и с възглавница между краката. А за седене, колкото и да е смешно, само разкрачена като жаба, иначе като стана и цялата съм схваната, не смея да се облегна, ако е нещо по-меко.... ама още малко, не остана, после ще сме с други дертове и няма и да помним какво ни боли...

# 21
  • Мнения: 888
Благодаря за новата тема. Да я напълним само с хубави новини. А ето и моята. Днес в 13:05ч. Се роди и нашата принцеса Рая. 3090гр., 51см, в 38г.с точно с планово секцио.

# 22
  • Мнения: 43
Да ви е жива и здрава! Честита рожба 🍀

Благодаря за новата тема. Да я напълним само с хубави новини. А ето и моята. Днес в 13:05ч. Се роди и нашата принцеса Рая. 3090гр., 51см, в 38г.с точно с планово секцио.

# 23
  • Мнения: 140
Честита темичка,да се запиша и да се похваля че вече съм си вкъщи.Вдигнах хемоглобина над 100 и ме пуснаха,в неделя ще отида за кръвна картина и да ме изпишат.Нагледах се на бебоци,искам и аз вече Heart EyesОстанах доволна от персонала и обстановката,ще ми спокойно като отида за раждането.На 3ти съм на преглед и ще насрочим дата за секцио.Доки каза че може да го издърпаме малко по напред да не е за края на юни,само дано да се е развило достатъчно бебчето.

# 24
  • Мнения: 560
pat4enceto_ честито бебче! Живо и здраво да расте! Flowers Hibiscus
За болките в кръста нищо не помага, няма смисъл да мажете. Мен ме боля много преди месец, после спря, после пак боля и сега съм пак окей. Мазах с Арнигел, но той е много лекичък и хомеопатичен. Силно се съмнявам да е помогнал. Просто са на периоди болките в кръста, поне при мен.

# 25
  • Мнения: 182
 Честита ни нова темичка. pat4enceto_ , честита да е Рая, живо и здраво бебче да расте.
 Аз днес бях на консултация при лекаря, които ще ми води секциото. Измериха бебчо 33г.с 2250кг. Баткото беше по-едър, но пък и той се роди 4130кг. Официално съм зачислена към Юнските мами, защото определихме дата за секциято и тя е краят на месец Юни. Днес ми е едно превъзбудено, момичета, усещам ,че идва заветният момент. Записах си час за кадриолог и анестезиолог, за да не чакам за часове в последния момент. Вчера наравих и изследванията от ЖК, хемоглобина съм го вдигнала от 110 на 116, а захарта, съм успяла да я сваля от 5,09 на 4,66. Това е от мен засега, целувки и хубав следобед.Flowers Rose

# 26
  • Мнения: 1 134
Благодаря за новата тема. Да я напълним само с хубави новини. А ето и моята. Днес в 13:05ч. Се роди и нашата принцеса Рая. 3090гр., 51см, в 38г.с точно с планово секцио.
Честито бебче! Да е много щастлива, здрава и много да ви радва! Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 616
Леле, колко много бебоци имаме вече! Дай Боже всички да са ни живи и здрави!
Честито, patenceto! ❤

# 28
  • Мнения: 439
Честито бебенце на Патенцето. Да сте здрави и щастливи цялото семейство. ❤

# 29
  • Мнения: 314
Честита темичка,да я напълним с пухкави бебенца 💙

Общи условия

Активация на акаунт