Лято иде вече, ЮНЧЕТО не е далече! - Тема 8

  • 21 112
  • 709
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 256
Мамите с бебчета... как обличате мъниците, като излизате навън?
Ох нашата мома нали е недоносена, та още не сме излизали. В понеделник ще ходим на преглед и се надявам да ни разрешат. Иначе в началото определено с дълъг ръкав и лека завивка. То едно променливо време, а и мен лично ще ме е страх в началото особено. Като съвет - обличайте на пластове, за да може да разсъбличате ако стане топло и обратно. Боди с къс ръкав, блузка с дълъг. Ако при вас е много топло-събличате по къс ръкав и така. Не много дебела завивка, но все пак да има, не се е стоплило още трайно. При нас вали през ден, и другата седмица ще е така.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Здравейте, на 23.05 със спешно секцио се роди нашата принцеса Дария, 49 см, 2890гр в 38 седмица Simple Smile.

# 47
  • Мнения: 1 134
Здравейте, на 23.05 със спешно секцио се роди нашата принцеса Дария, 49 см, 2890гр в 38 седмица Simple Smile.
Честито бебче! Много здраве и щастие на цялото семейство пожелавам! Прекрасно име сте избрали между другото! Hug

# 48
  • Мнения: 560
Честито, Curlly! Здраво бебче да расте! Flowers Tulip

# 49
  • Мнения: 370
Curlly, Честита рожба! Пожелавам и много здраве и късмет!🍀

# 50
  • Мнения: 458
Здравейте, на 23.05 със спешно секцио се роди нашата принцеса Дария, 49 см, 2890гр в 38 седмица Simple Smile.
Да е жива и здрава и много да ви радва. 😊😘

# 51
  • Мнения: 861
Честита рожба !Да е жива и здрава 🙃

# 52
  • Мнения: 285
Честито Curlly. Много да Ви радва малката принцеса!

# 53
  • Мнения: 6 511
Честита принцеса Flowers Rose много хубаво име сте й дали Gift Heart

# 54
  • София
  • Мнения: 4 010
Честито, много да ви радва!!!

Обличам го малко по-дебело май аз...Ма с това променливо време... слагам и одеалце. Отдолу е с боди с къс, отгоре дълъг плюс ватено гащеризонче.

# 55
  • Мнения: 43
Честито бебче! Много да ви радва!

# 56
  • София
  • Мнения: 3 098
Честито бебче!! Simple Smile Да расте много щастливо и безгрижно.

Като ви чета за кг, аз съм много благодарна, че съм качила едва 10 кг, но може би има връзка с това, че започнах от много наднормено тегло. Рядко ми тежи, по-скоро като полежа няколко часа в леглото и трябва да се завъртя, иначе всичко е ОК. Нямам никакви контракции и индикации за раждане, а другата седмица влизам в 39та г.с. Чакам си го бебчо да реши кога му се излиза и така. Simple Smile Heart Успех на всички!

# 57
  • Мнения: 19
Честити бебчета на всички майчета! Да са ви много здравички и веселки!

За болежките, като повечето тук-тазобедрените стави, срамната кост при обръщане, когато спя и пръстите на ръцете, освен това са леко подути. От началото на бременността качени 9.5 кг, в 35+6 седмица съм. Въпреки, че не са много вече ми тежи и си го усещам на ставите.
Да ви попитам, някой с ниско разположена задна плацента има ли? Заради това може да се наложи да раждам секцио. Във вторник съм на преглед и ако не се е вдигнала, ще остане варианта със секцио Sad

# 58
  • Мнения: 883
Благодаря за пожеланията момичета. Да сте живи и здрави, леко и безпроблемно раждане и едни сладки пухкави бебоци.
Айде още малко остава стискайте зъби.
Честито на Curlly да е жива и здрава принцесата.

# 59
  • София
  • Мнения: 81
Нека са много здрави и послушни всичките ни бебчета Simple Smile

Аз съм вече 37+3 г.с. и на моменти едва се движа. До тук съм +24кг (май бия всички по точки) Grinning хем искам бебето да излиза, за да ми олекне, хем искам и да си почака, поне да влезе в юни.
От доста време насам не мога да спя добре, всяка нощ се будя около 4 часа...
Освен това при всяко завъртане от дясно наляво имам болки в срамната кост, случва ли се и при някой друг?

Подготвихме ли вече стаите за бебчовците или има и други като мен, които още се побутват?


Леле това все едно аз съм го писала Anguished 1 към 1...

Общи условия

Активация на акаунт