ДЯВОЛСКОТО ГЪРЛО Тема 10 - След финала

  • 39 215
  • 624
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 107
Много ми хареса сериалът и най-вече, че завърши смислено и логично. Много въздействащо, силно и емоционално, но и много тъжно, разбира се. Sad (Още съм някак под въздействието от снощните емоции и си го изживявам).

На финала нещо ми се губи.. Нали дадоха мама Чанова при гроба на стария Чанов, а на Асен показаха ли някакъв гроб?

# 31
  • Мнения: 96
На финала нещо ми се губи.. Нали дадоха мама Чанова при гроба на стария Чанов, а на Асен показаха ли някакъв гроб?
Не показаха. Спокойно могат да измислят нещо и около това.

# 32
  • Мнения: 107
На финала нещо ми се губи.. Нали дадоха мама Чанова при гроба на стария Чанов, а на Асен показаха ли някакъв гроб?
Не показаха. Спокойно могат да измислят нещо и около това.

И аз на това се надявам!!! Hands V

# 33
  • Другата България
  • Мнения: 37 289
Да е жив Асен ли? Не го вярвам.
Ако има втори сезон изобщо ще е с друг сюжет, този се изчерпа.

# 34
  • София
  • Мнения: 8 932
Финалът беше чудесен. В предишната серия вече бях сигурна, че Асен е убиецът. Радвам се, че не измислиха някоя фантасмагория. Единственото нелогично е, че възрастните Чанови, макар да знаеха за случая и връзката между жертвите, не се усъмниха в Асен.

# 35
  • Мнения: 433
На мен ми хареса финала.
Много ми беше интересно с вас.
Дано има втори сезон.
Например "Седемте рилски езера","Рупите" или "Нос Калиакра ".

# 36
  • Мнения: 5 478
Много добра идея би било да се ползват различни кътчета на България. Има доста подходящи места според мен.
Почти съм убедена, че ще има и друг сезон. Едва ли Милошев ще изпусне да се възползва от този успех.

# 37
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Скачайте в маратонките, да ходим в пещерата да си търсим Асен. Може да не е съвсем умрял.

# 38
  • Другата България
  • Мнения: 37 289
Единственото нелогично е, че възрастните Чанови, макар да знаеха за случая и връзката между жертвите, не се усъмниха в Асен.
Това и аз си го мислех, особено за дъртия Чанов.
Още след третото убийство и знаейки какво е направил, как е умрял Сабри и кой е Асен трябваше да се сети или поне да го заподозре. А той нищо. Или поне нищо не каза на Филип. Сякаш си чакаше реда....

# 39
  • Мнения: 107
Скачайте в маратонките, да ходим в пещерата да си търсим Асен. Може да не е съвсем умрял.

Joy Joy Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 6 067
Е, не, не е реалистично Асен да е останал жив - при все раните, полицията, която се е събрала, подземната река - колко трябва да издържи без въздух, ако избяга по нея?! Не, смятам, че трябва да се сложи точка на тази история. Така, както е.
Идеята за сериалче с Попето, Краси и Донка е супер. Simple Smile

Асен наръга Краси,за да ги забави. Беше дошъл да вземе Чанови, но Попето се разкрещя и Краси понечи да го арестува. Като го рани тежко, си осигури преднина.
Сцената беше много силна, и с музиката наоколо...

Хареса ми финалът. Логично завърши. Е, някои неща не се изясниха - например как Асен е подхванал нишката на старите събития. Явно е било наскоро, преди около месец, но щеше да е добре да се изясни началото.
С ножа също остана мътно - кога и как го изпрати?
Алибито от Цанка - също ли е било фалшиво? Тя не изглеждаше да е в течение на действията му...

# 41
  • USA
  • Мнения: 7 293
Точно пък с намушкания Краси сцената беше смешка.Значи има на земята полегнал човек,целия в кръв и умиращ,обаче никаква реакция от тълпата обкръжила двамата другари,липса на истерия,каквато реално би се случила.И не ми говорете сега,че имало музика и танци,затова нищо не се е видяло и чуло.

Филма се изчерпа,ако направят друг по подобие,ще е с други актьори и истории.

# 42
  • София
  • Мнения: 9 558
Скачайте в маратонките, да ходим в пещерата да си търсим Асен. Може да не е съвсем умрял.

Днес бях там. Гледах, надничах - нито следа от Асен. А така се надявах да се е скрил зад някоя скала 😂😂😂

Иска ми се да направят следващ сезон с различни актьори и нова криминална история, която да не е свързана с тази на Чанови.

# 43
  • Мнения: 548
Като гледам, не само Владо е правил видео дневници, ами и Теодора има някой друг клип зад кадър! Grinning Този е от последната сцена с пещерата!
https://www.facebook.com/teodora.duhovnikova/videos/2576284912405046/


И преди имаше такава новина за втори сезон (от 24часа), сега от Монитор. Дали да вярваме?
https://www.monitor.bg/bg/a/view/finalyt-na-djavolskoto-gyrlo-ra … ZNGq0oNAvrw5MzoAk

# 44
  • Мнения: 7 191
Асен ми беше симпатичен, докато не го подозирах. Докато беше все още в образа на бунтаря, на добрия мъж, спасяващ малки момиченца в гората, на човек със силно развито чувство за справедливост. Но след разкритието, че той е убиеца, рязко ми опротивя. Справедливост с убийства не се постига.

Общи условия

Активация на акаунт