В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 44

  • 36 407
  • 745
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 167
Здравейте, бихте ли ми препоръчали майстор/фирма за ремонт ( шпакловки, замазки, лепене на плочки).

# 181
  • Мнения: 7
Здравейте, нуждая се от мнение на коя фирма да се доверя във Велико Търново за индивидуален проект, изработване и монтиране на кухня?

# 182
  • Мнения: 11 569
Мебели Колода.
Здравейте, нуждая се от мнение на коя фирма да се доверя във Велико Търново за индивидуален проект, изработване и монтиране на кухня?

# 183
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 857
Мебели Колода.
Здравейте, нуждая се от мнение на коя фирма да се доверя във Велико Търново за индивидуален проект, изработване и монтиране на кухня?

+1 и от мен

# 184
  • Мнения: 2 692
Здравейте, нуждая се от мнение на коя фирма да се доверя във Велико Търново за индивидуален проект, изработване и монтиране на кухня?

Везни.

# 185
  • Мнения: 7
Добре, благодаря, ще погледна Мебели Колода и Везни.

# 186
  • Мнения: 10 481
Някой има ли инфо колко е входа за басейните на комплекс Синкевица край Габрово?
Благодаря!

# 187
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Някой има ли инфо колко е входа за басейните на комплекс Синкевица край Габрово?
Благодаря!

Ани, ще питам Мина довечера и ще ти пиша Heart Eyes

# 188
  • Г. О.
  • Мнения: 1 729
Здравейте. Знаете ли в коя аптека в града мога да намеря мостри на хубава бебешка козметика? Бебето ми е с по-суха кожа, но няма атопичен дерматит. Иска ми се да пробвам (например A-Derma, Uriage), но тъй като по центъра никъде няма мострички, ще трябва направо ще купувам.

# 189
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Здравейте. Знаете ли в коя аптека в града мога да намеря мостри на хубава бебешка козметика? Бебето ми е с по-суха кожа, но няма атопичен дерматит. Иска ми се да пробвам (например A-Derma, Uriage), но тъй като по центъра никъде няма мострички, ще трябва направо ще купувам.

Утре ще ти пиша като отида на работа, но първо искам да огледам на какво има мостри. Сигурна съм за Ла рош.

# 190
  • Г. О.
  • Мнения: 1 729
О, чудесно. Много ще съм благодарна.

# 191
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
О, чудесно. Много ще съм благодарна.

В момента има промо на а-дерма душ олио около 8 лв.е, на Биодерма душ олиото също е 7.70. За други травъл опаковки на промо цена не се сещам. На Юриаж съм убедена, че нямаме мостри, на а-дерма и Авен също, вероятно на Ла рош и Биодерма ще мога да намеря.

# 192
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 710
Siska79, това в @склепий ли е?

# 193
  • Г. О.
  • Мнения: 1 729
Направо мога да дойда в аптеката и на място да се посъветвам относно каква козметика да купя. За Асклепий ли става въпрос?

# 194
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Направо мога да дойда в аптеката и на място да се посъветвам относно каква козметика да купя. За Асклепий ли става въпрос?

Да, доненощната. Нагласила съм ти на Юриаж един от новите продукти за мазане, бяха ни ги подарявали в мини вариант. Днес и утре съм по 12 часа, когато ти е удобно ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт