Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Google Chromecast

• 428
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, някои знае ли кога най-новото устройство Chromecast с Google TV ще почне да се предлага и в България? Не успявам да намеря никаква информация в интернет. В Емаг в момента се продава, но предполагам, че някой го купува от чужбина и го препродава, защото цената му е доста по-висока от официалната.

# 1
  • онче бонче бонбонче
Ми то от търговците зависи, не че гугъл ги спира. Явно не очакват търсене, хората предпочитат смарт телевизор, за какво им е допълнително устройство.

# 2
Ами не знам, тогава няма смисъл да продават и предното поколение. А и си мисля, че все си има потребители на такива устройства, като мен Simple Smile Мислех да не е на принципа на мобилните телефони, да се рилийзва на различна дата в различните части на света, и затова още да няма откъде да го купя в БГ. За съжаление официалният гугъл стор не доставя до нас, но се замислям дали да не го поръчам чрез превозвач...

# 3
  • онче бонче бонбонче
В технополис и emag уебсайта има.

# 4
Благодаря ти, в Технополис явно е съвсем скоро добавен Simple Smile Но отново цената, както в емаг, не ми харесва изобщо Grinning в немския google store излиза 137 лева, ама в БГ явно друга ще е цената, какво да се прави...

Общи условия

Активация на акаунт