Юлчета, стойте по местата, с тате още бистрим имената! Тема 7

  • 22 424
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 68
Вчера моя приятелка роди. Първите ни деца са с ден разлика. Сега се разминаваме с месец, ама като видях бебчето и вече нямам никакво търпение! 😂
А къде е родила? Ако е в Девата , аз съм тук от 2 седмици 😁. Може да използва моето име за посещенията и да и идват по 2ма наведнъж. Ако искаш ми пиши ЛС

# 61
  • Мнения: 115
Моето бебче хълца редовно, понякога по няколко пъти на ден.

Секс не са ми забранявали, обаче вече правим по-рядко. Не се чувствам особено добре 😀, трудно подвижна съм и след това често получавам контракции.

# 62
  • Мнения: 3 288
При мен хълца поне по веднъж на ден, като му дам шоколад и повече.
За секса - ние го спряхме от 7-мия месец, за да не предизвиква контракции, че аз съм една паника...
Иначе днес попаднах на една статия, че недоносено бебче се води родени преди навършена 37 г. С. И/или под 2500 грама.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 429
И моите пръсти на ръцете се подуват, изтръпват и болят от около седмица насам, ужасно усещане... Ходилата също се подуват, бяха спрели за 10-на дни, може би помогнаха банките Кормагнезин в болницата, така мисля... Иначе, минахме и третата ФМ , всичко с бебоците е наред, ноо... моята шийка е още скъсена 😔 , вече 19,2мм. АГ каза, че се налага повече лежане вече. Започвам и Фраксипарин всеки ден, за седмица, засега..., че Аптт ми е на долна граница, тромбоцити също....Още месец трябва да издържим, няма как....Иначе, растем добре 😊 бебо е 2.059кг., а беба е 1.970 кг.                                                Купихме вече кошарките, количка, две комплектчета обиколници с чаршафи, възглавнички и олекотени завивчици ☺

# 64
  • Мнения: 528
Vofche благодаря за успокоението! Каквото ни е писано това и ще стане. Ние вече сме готови с ремонта, утре ще сглобим креватчето, вчера изпрах всички дрехи, чаршафи и пр. Остана само да пазарувам за болницата.. на какви памперси сте се спрели? Аз се чудя м/у памперс и молфикс..

# 65
  • Мнения: 503
Аз съм пробвала доста марки с каката и от памперс съм най - доволна. Вече имам три пакета купени. Сега ще си карам само с тях.
За секса - доста по рядко, ама не сме го спирали. Все пак се съобразваме все и с каката. 😂

# 66
  • Мнения: 86
При нас е мираж вече от много време...поради ред причини...дано всичко си дойде на мястото след раждането,въпреки че с две деца ще е още по-голямо 'дебнене' на точното време....🙈

# 67
  • Мнения: 2 571
Буба. Ще устискаме Simple Smile няма друг начин


Живот и здраве моите момичета в началото ще са в една кошара (по-голяма)
Би ли.споделила ти какви взе ? Съответно и каква количка Simple Smile


Какво е това секс 😂 от 28.10.2018 не знам 🙈

# 68
  • Мнения: 27
Момичета като Ви чета за секса и AnguishedFrowning Приятеля ми не ме е карал на сила, но аз повече от два дена ако не го правим и ставам друг човек Grinning Аз повече се притеснявам след раждането как ще стоят нещата.

# 69
  • Мнения: 35
Честита ни нова тема. Моята девойка в 32 седмица е 1960 гр, доктора каза че с нея всичко е на ред и се е настанила главично готова да излиза но ще видиме в понеделникмоите изследвания че аз не се чувствам много Ок в последно време но не искам да гадая предварително. Моя термин е за 27 юли но мисля средата на месеца ще се гушкаме с защо да не е и подаръка ми за рожденният ми ден който е на 14 юли.
Аз от месеци ползвам само Тео бебе и не мисля за нея да го сменям. При нас случаят е че имам лабрадорка и тя е с неуточнен дерматит и заради нея смених прахта за пране.

# 70
  • Мнения: 25
Момичета, нощниците в Лидл са прекраснии 😍 днес си купих 2 и са за 10 лева едната, така че ако не сте си купили вече, тези са супер.

# 71
  • София
  • Мнения: 388
Момичета, нощниците в Лидл са прекраснии 😍 днес си купих 2 и са за 10 лева едната, така че ако не сте си купили вече, тези са супер.
А стават ли за кърмене? Аз преди 2 дена бях и се чудих дали да си взема, накрая реших, че не стават за кърмене и я оставих...сега се чудя дали не съм направила грешка

# 72
  • Мнения: 503
Момичета, нощниците в Лидл са прекраснии 😍 днес си купих 2 и са за 10 лева едната, така че ако не сте си купили вече, тези са супер.
А стават ли за кърмене? Аз преди 2 дена бях и се чудих дали да си взема, накрая реших, че не стават за кърмене и я оставих...сега се чудя дали не съм направила грешка
И според мен не стават. И мен това ме спря.

# 73
  • София
  • Мнения: 92

Какво е това секс 😂 от 28.10.2018 не знам 🙈

Ние сме от 26.10.2018 ✌️🤭😂

# 74
  • Мнения: 1 134
Пижамите от Лидл не съм ги и виждала, днес си взех една от Теранова -  не е лоша, но не е за кърмене. Разчитам на копчетата Grinning
https://www.terranovastyle.com/bg_bg/pizhama-zvezdi-32-sab0036668001s232/
Имаше и халат, ама не ми допадна.
Ето тук има някакви нощници, които ми допадат:
https://moebebe.com/za-majkata/sutieni-i-noschnici-za-karmene

Общи условия

Активация на акаунт