Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 7 / Юни 2019

  • 153 781
  • 3 696
  •   1
Отговори
# 3 195
  • Мнения: 46 611
Не казано, че е проблем това, че е отишла на сватба и децата са гледани от бабите, нека не четем избирателно.
Коментарът е относно предположението, че са си дали почивка, т.е. за да стигнат до раздяла, това предполага някакъв проблем и недобри отношения помежду им.
Но това са догатки на база показаното от тях, пък те си знаят какво се случва в двйствителност.
Коментарът ми касаеше само цитатът, че за зарязали децата си в друга държава.
Какво значение има дали са заминали заедно или отделно? Децата пак са с баба и дядо.

А иначе Филип най-вероятно си има някакви неща за оправяне в Дания, хората и за по-дълго отсъстват, тук направо ги разведоха Laughing

# 3 196
  • Някъде там
  • Мнения: 16 267
На мен не ми е странно отсъствието му,странни са ми други дребни детайли, които водят до идеята че има проблем между тях.
Пепе не говори за него постоянно,както беше преди.
Спомена го едва вчера и то с две думи.
Не харесва нищо качено от него и сестра му.
Той също не харесва нейните снимки.
Когато е ходил в Дания,тя винаги е говорила, че и е много трудно без него,че и липсва и прочие.
Сега нищо от това не се случва.
Това са причините да си мисля че има проблем. Не говоря чак за развод, но за проблем в отношенията да.
 


# 3 197
  • Мнения: 9 490
Да, коментарът ти включваше само този цитат, но той не се отнасяше за това, че децата са гледани от баба и дядо, а до това, дали Филип и Пепе са се скарали.
Смятам, че има разлика един или и двамата родители да си оставят децата на баби поради някакъв ангажимент и да го правят заради възникнал конфликт.
Предположенията не идват само от това, че Филип отсъства дълго време, ами защото въобще не споменават нищо един за друг. А да, вчера Пепе го вмъкна в реклама за лампа. 😃
Докато при другите му отсъствия даваше доста информация кога заминава, кога се връща, колко й липса, колко й е тежко сега с децата. Заради това сега ни прави впечатление, че май нещо не е наред.

Не можеше ли просто кратко да обясни какво се е случило,а не да вкарва съспенс,с цел гледаемост за прословутия куфар?!Има нещо гнило.
И аз съм на мнение,че ако куфарът е изчезнал с таксито звъниш на диспечер-първо,после подаваш сигнал в съптветното районно.Те са за това там.Все пак не е викала патрулка на място,четох някакви аналогии с раждането.
Аз съм викала полиция по телефона за физ.посегателство,ситуацията беше много рискова,а отсреща чух пълните глупости само и само да не дойдат.
После подадохме сигнал срещу инспектора,който не се отзова..имаше проверкии,глупости и т.н...та,да Пепе за един куфар цял екшън филм го изкара.

Тази случка е много показателна защо хората й се дразнят. Предполагам почти всеки може да спомене подобна история, в която полицията е неглижирала сигнал и не си е свършила работа. Понякога последиците са фатални, за съжаление.
И в същото време за броени часове откриват загубения куфар на полицейската щерка.

# 3 198
  • Мнения: 2 328
Пеперона да слезне малко на земята,никой не се е разтърчал да й краде куфара с мръсни гащи.
Вярно ли е,че Филипчо има регистрация в гей сайт?Има ли доказателство за това или са просто клюки?

# 3 199
  • Мнения: 7 766
Не се чудете защо я канят в предавания-няколко сторита качи и не знма колко страници се пище само за нея.

# 3 200
  • Мнения: 46 611
Смятам, че има разлика един или и двамата родители да си оставят децата на баби поради някакъв ангажимент и да го правят заради възникнал конфликт.
В случая заминаването е за сватба, което за мен е достатъчно сериозен ангажимент, вероятно планиран още преди време. Дори да не е за ангажимент, а проблем, пак съм "за" човек да си прочисти главата.
Разбирам да става дума за някой, който си вижда децата веднъж в месеца, но при положение, че е нон стоп с тях, въобще не схващам драмата, че са оставени за 3 дена, без значение защо точно.

А драмата с куфара я направиха тук. Едно стори минава и заминава, казва си човек какво му е в момента и се забравя. Само тук ще се дъвче с години.

# 3 201
  • Мнения: 6 911
Глаголът почива, който съм използвала, е свързан с почивката, за която съм писала едно изречение по-рано. Въобще не става дума за една сватба, за оправяне на нещо си и пр. Мисля, че съм го написала напълно ясно, ако коментарът не ми се разглежда изречение по изречение, а в цялост. Аз никъде не съм коментирала ще се развеждат ли, няма ли.
Да я канят Пепе, няма лошо. Нямам телевизор, няма и да си я пусна. Изгледах я за пет минути в предаването на Адри и си зададох въпроса това ли е телевизията, която била различна от другите телевизии и си заслужавала гледането. Същите силни на деня, наслаждаващи се на кратка слава.
Но пък не мога да отрека, че Пепе с широката усмивка и розовият и живот са ми интересни за наблюдаване. Не, не ме интересува Сиена кърмят ли я, София каква вода пие и тя самба или салса ли танцува, но ми е интересно как се развива с течение на времето перфектният живот с перфектни деца, перфектен съпруг и други перфектности. В този ред на мисли Пепе е един чудесен експеримемт, с който се развличам.

# 3 202
  • Мнения: X
Човече, за куфара не е точно така.
Пусна няколко сторита, от сутринта до вечерта, плюс на следващият ден.
Първо пусна едно казвайки, че ѝ е откраднат куфара, след това още едно, че е намерен, после още едно, че трябва да "изпере всичко и да хвърли спиралите", после още едно, в което казва, че си чака куфара и е без грим, защото са ѝ откраднали куфара. После още едно, в което казва, че е благодарна на "момчетата от 2 РПУ", после сподели, че е отишла на педикюр заради стресът с куфара, на другият ден каза, че не е изтеглила победителят от giveawaya, заради случката с куфара.
Аз самата не я критикувах по никакъв начин като видях първото ѝ стори, защото е нормално да сподели веднъж, всички споделят, после като продължи да говори само за това направих коментар по темата.

# 3 203
  • Мнения: 1 177
За всички, които си пожелаха ... Laughing

# 3 204
  • Мнения: 257
И аз като Човечето не ви разбирам драмата за това децата да са при бабите. Едно време седяхме на село при баба и дядо цяла лятна ваканция и си ни отглеждаха те за по 3 месеца. Ще кажете: "да, ама нашите родители работеха истинска работа, не като Пепе". Да, но от гледище на Пепе, и нейното си е работа все пак. Не смятам, че е проблем да помагат по-възрастните. Относно сватбата, и преди съм казвала - много родители имат нужда от 2 дни без деца и от друг тип забави понякога. Това не ги прави лоши родители.

А за отношенията им с Филип се стигна далеч с тези спекулации и стана грозно.

# 3 205
  • Мнения: 2 328
Тия тъмни червила не излезнаха ли от мода преди 20години?

# 3 206
  • Мнения: 878
Това с куфара си го направи тя, разбира се, ама защо ли пак да не обвиним темата.
Ако просто беше казала "приберах се от летището и като слизах от колата шофьорът реши да тръгне преди да си взема куфара. Цяла нощ го търсих, но се намери с помощтта на полицията", щеше да мине и да замине. Но, не. Тя започна да се обяснява апокрифно как и откраднали куфара, колко било стресиращо, как да внимаваме много, ама за какво да внимаваме и какво точно е станало, не се споменава. Естествено, че ще се започне с пренположенията и ще се обсъжда.
Сега е моментът да дойдат редовните потребителки да кажат как Пепе е много умна и ни е изиграла, за да говорим за нея. Ако не виждах колко е елементарна, можеше и да повярвам.

# 3 207
  • Мнения: 9 490
Скрит текст:
Глаголът почива, който съм използвала, е свързан с почивката, за която съм писала едно изречение по-рано. Въобще не става дума за една сватба, за оправяне на нещо си и пр. Мисля, че съм го написала напълно ясно, ако коментарът не ми се разглежда изречение по изречение, а в цялост. Аз никъде не съм коментирала ще се развеждат ли, няма ли.
Да я канят Пепе, няма лошо. Нямам телевизор, няма и да си я пусна. Изгледах я за пет минути в предаването на Адри и си зададох въпроса това ли е телевизията, която била различна от другите телевизии и си заслужавала гледането. Същите силни на деня, наслаждаващи се на кратка слава.
Но пък не мога да отрека, че Пепе с широката усмивка и розовият и живот са ми интересни за наблюдаване. Не, не ме интересува Сиена кърмят ли я, София каква вода пие и тя самба или салса ли танцува, но ми е интересно как се развива с течение на времето перфектният живот с перфектни деца, перфектен съпруг и други перфектности. В този ред на мисли Пепе е един чудесен експеримемт, с който се развличам.

И аз така гледам на тях, като някакво риалити са.
Дали ще коментирам сапунка по ТВ, Биг брадър или историите на Пепе е все тая.
След като тя е решила да допусне хората до личното й пространство и излага живота си на показ, значи няма проблем, че е дъвкана и обсъждана.



Аз не знам за кой път трябва да се поясни, че цитатът е изваден от контекста и не ставаше дума за това, че децата са гледани от бабите за няколко дни, почивката (като развлечение) и ходенето на сватба, а нещо съвсем друго.

# 3 208
  • Мнения: 46 611
Ами стресиращо си е след полет да се налага да тичаш насам натам, вместо да се прибереш и да се наспиш.

tinkerbell88, нали за 24 става става дума, това ѝ е било на главата този ден, за това е пускала сторита. Ако беше пуснала нещо весело, щяха да я критикуват как се е правила на уморена и притеснена за куфара, а всъщност не ѝ пука.
Въобще, каквото и да каже или направи, няма правилно Simple Smile

Глаголът почива, който съм използвала, е свързан с почивката, за която съм писала едно изречение по-рано. Въобще не става дума за една сватба, за оправяне на нещо си и пр. Мисля, че съм го написала напълно ясно, ако коментарът не ми се разглежда изречение по изречение, а в цялост. Аз никъде не съм коментирала ще се развеждат ли, няма ли.
Разбрах значението на глагола, но продължавам да не разбирам защо трябва да са до децата? Ако наистина има проблем, заедно или отделно, при всички случаи могат да го обмислят по-спокойно без ежедневните грижи по 2 деца.

# 3 209
  • Мнения: 307
Пепе с двеста сторита за откраднатия куфар, а тук двеста страници се обсъждат
въпросните сторита...Прекалено много внимание ( незаслужено) и обръщате и ставате като нея 😂 Има и други за обсъждане .

Общи условия

Активация на акаунт