Кралски работи и клюки - юни 2019

  • 104 768
  • 2 262
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: X
Аз пък чета, че в Уиндзор персонала бил прекръстил Хари и Мегън на Чандлър и Моника Simple Smile

# 1 876
  • Някъде там
  • Мнения: 16 187
То не е и нужно.
Никъде не съм написала, че ти споделяш снимките,казах че много от снимките се споделят от този профил.
Всеки сам решава от къде,какво и колко да чете и какво да споделя тук.
Хе хе Чандлър и Моника ми са любимци.😄

# 1 877
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Хаха и на мен ми бяха любимци Чандлър и Моника Wink

Не виждам нищо лошо да си промени пръстена, много хора го правят. Ама нали имат да списват статии все за нещо трябва да се хванат.

# 1 878
  • Мнения: 5 861
Е, какви високи глоби, 60 паунда на родител. Тук простолюдието масово си плаща глобите и си взема децата в учебно време.
То не пише кога ще пътуват, но края на октомври има ваканция една седмица, а частните училища и дори по две седмици. Още повече, обучението до навършване на 5 години не е здължително и само за Джордж  ще е необходимо разрешение от училището.
Абе тия хора за "отпуск за изпълнение на граждански и обществени задължения" не са ли чували?  Ми как няма да освободят Джорджи, то да се учи на дипломация е по-важно, отколкото на азбуката ...

По повод статията и редизайна на годежния пръстен. http://www.marieclaire.ru/vestnik/gertsoginya-megan-izmenila-diz … lvochnogo-koltsa/
На мен лично новия дизайн ми харесва повече. На жълтия ръбест кръг диамантите изглеждат като изцопани ни в клин ни в ръкав. Сегашната е много по-нежна и по-органично свързана с основния акцент.
По начало не харесвам диаманти на жълто злато и в частност май не съм виждала годежни пръстени от такова.
Мегън може  да има вкус за бижута и със сигурност е използвала доста умения, за да промени такъв важен символ и Хари да не се обиди.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 00:27 от dariVale

# 1 879
  • София
  • Мнения: 10 026
Попаднаха ми тези снимки и накрая клипче от дипломирането на Кейт и Уилям
https://www.instagram.com/p/BzDc-oXnKPG/?igshid=slxai8wproiq

# 1 880
  • Мнения: 16 876
С две думи за нерзбиращите руски.
Жълта преса не чета....
Ето тук подробна статия на руски, че е изменила дизайна на годежния пръстен замислен от Хари.
http://www.marieclaire.ru/vestnik/gertsoginya-megan-izmenila-diz … lvochnogo-koltsa/

# 1 881
  • Мнения: 8 578
С две думи за нерзбиращите руски.
Жълта преса не чета....
Ето тук подробна статия на руски, че е изменила дизайна на годежния пръстен замислен от Хари.
http://www.marieclaire.ru/vestnik/gertsoginya-megan-izmenila-diz … lvochnogo-koltsa/
Не е променила много.😀 Само е сменила златната халка на годежния пръстен с
по - тънка с диаманти. Трите камъка си стоят в центъра.

# 1 882
  • Някъде там
  • Мнения: 16 187
А дали дизайна не е съгласуван от двамата или задължително Меган си прави каквото си иска?Хари и подарява пръстен за бебето с мънички диаманти като тези сложени на годежния(аз даже не ги видях тези на годежния)Меган решава че ще се съчетават по добре трите пръстена ако има добавени и на годежния и го споделя с Хари и двамата го решават.
И определено сега като се вгледах трите се комбинират така много добре..само халката изчистена другото с фини камъчета.
 

# 1 883
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Доколкото знам при американците е обичай да подаряват втора халка с диаманти при раждането на първото дете. Може и при англичаните да го има. Дизайнът на пръстена и да е сменен, на снимките лично аз не виждам разлика понеже са отдалеч и не си личи. Но и да го е направила какво значение има, щом й харесва. Ако сменя дизайн на пръстен моя мъж едва ли ще разбере камо ли да драматизира. Мъжете не се вълнуват толкова от вида на бижутата, важното е да се носят, особено подаряваните за важни събития.

# 1 884
  • Мнения: 8 578
На мен новия вид ми харесва повече. Все пак тя го носи и да не е питала Хари, не виждам проблем. Главните диаманти си стоят непроменени. Ако беше искала нов пръстен, като Майлито(😂) или изцяло нов дизайн, щеше да изглежда зле отстрани.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 12:00 от EsmeWeatherwax

# 1 885
  • Мнения: 16 876
Годежният пръстен беше прекрасен, изключвам жълтото злато. Можеше да си остане с грозната изчистена халка и новата с диаманти  и пак щеше да е хубава комбинация.
Малко като невиждала диаманти 
За мен би било обидно да се промети първоначалния дизайн, още повече, че Хари съм го е "създал".

# 1 886
  • Мнения: 4 076
Нов пръстен,изцяло по неин вкус,може да си купи винаги.
Пръстен,който годеникът й е създал за нея,вместо да прати секретаря си да избере най-скъпия в някой бутик,не бих променяла.Той носи енергията на чувствата и момента и е ценен  с това.Модата се сменя,това,което днес е стилно,утре може да не е.Този пръстен не е бижу,а символ и свидетел.Не съм учудена,че точно Мегън не го е проумяла.

Имам  стари бижута,които са красиви,но изглеждат демоде.Собствената ми майка ме кара да ги заменя,преработя и т.н.Никога,те са моята история.Имам чувството,че който ги сложи,ще види филма на живота ми и най-важните моменти,които тези бижута маркират.

# 1 887
  • Мнения: 9 698
Кралиците (Елизабет II, майка й, баба й и т.н. назад) смело са преправяли и изменяли наследствени корони за да станат по техен вкус. Короните им са много по-голяма история и световно наследство от пръстена на "някаква треторазрядна актриса, хванала принца на белия кон". Голям праз, че си е преправила личното бижу. Не познавам мъж, който да е такъв мухльо, че да се разреве в стил "уааа, аз ти го направих/избрах такъв, а ти не го харесваааш". Grin

# 1 888
  • Мнения: X
Голям праз е, защото Меган го е направила. Тя прави само лоши, непозволени работи и иска да бута монархията. Joy
Иначе за баба Бети, кралицата майка и останалите е ок. Те сигурно имат основателна причина.

# 1 889
  • Мнения: 1 401
Добре, дори и Нова ТВ имат новина под въпрос дали Кейт не е бременна с 4-то:

https://nova.bg/amp/news/view/2019/06/24/254797/%D0%BA%D0%B5%D0% … D0%BC%D0%BA%D0%B8

Не го очаквах от тях, все ги имах за по-сериозна медия...

Общи условия

Активация на акаунт