Кралски работи и клюки - юни 2019

  • 104 707
  • 2 262
  •   1
Отговори
# 1 890
  • Мнения: 16 874
Не мога да разбера защо се заяждате, знаете кои визирам.
Изказахме мнение защо според нас не е от да си моделираш годежния пръстен,  даже доста аргументирано.
Не знам да ли празът е голям, вие явно го отглеждате и можете да кажете по-добре, Неуважително е спрямо ентусиазма на Хари да направи нещо само за нея.

Нали не сравнявахме Мегън с предишни принцеси и кралици, или само когато ни изнася?!

# 1 891
  • Мнения: X
Не виждам каква е драмата в променянето на пръстена, искала е да си го направи по свой вкус и е станало по-добре.
Ако мъжът и я беше завел сама да си го избере, то сега въобще нямаше да го водим този разговор. По принцип мъжете не ги бива много в детайлите, затова и често се получават някакви неща, които са от сърце, ама не съвсем по вкуса ни. Сестра ми два пъти си изменя годежния пръстен, мъжът и не се вълнуваше въобще, важното беше тя да е доволна.

# 1 892
  • Мнения: 9 668
Аргументирано - личният избор е личен избор. А когато личния избор, по никакъв начин не наранява и обижда масата народ - то какъв е проблема? Не се допуска, че вероятно съпругът й е съгласен с нея и не му пука как ще изглежда пръстена.

Наблюдава се един парадокс спрямо Роялите. Хем от тях се изисква да живеят като "обикновените хора", хем не им се дава право сами да вземат решения за личния си живот.

# 1 893
  • Някъде там
  • Мнения: 16 082
Всяко  дори дребно нещо което направи Меган става "драма".
Аз пак питам,а дали не го е питала и споделила с него какво и защо иска да направи,  преди да го промени?Ако толкова му е било обидно едва ли ще се съгласи.




# 1 894
  • Мнения: 6 308
Абсурд е да го е питала, те не си говорят- нали са златотърсачка и страдалец, това е  ЕЖК Wink

# 1 895
  • Мнения: 4 076
Наблюдава се един парадокс спрямо Роялите. Хем от тях се изисква да живеят като "обикновените хора", хем не им се дава право сами да вземат решения за личния си живот.
Те правото сами си го взимат,ние само коментираме от нашите камбанарии.
Но няма как да се сравняват с не-роялите.Не-роялите не носят брилянтите на принцеса и то Даяна,тя пък не знам от кого ги е получила(щото със заплата няколко месеца на дет.учителка няма как да си ги е купила),на колко века са и откъде.Те вече са първо исторически,после лични.

Естествено,че съпругът й ще се съгласи,няма да спори и се кара,я.
Въпросът не е в него,а тя защо го иска.Единственият възможен отговор няма да се хареса на феновете й.

Ако сама си купувах пръстен- бижу,естествено,че бих избрала нейния вариант.

# 1 896
  • Някъде там
  • Мнения: 16 082
Абсурд е да го е питала, те не си говорят- нали са златотърсачка и страдалец, това е  ЕЖК Wink
А той е толкова обиден и сърдит, че чак нов пръстен и подари 😃,а можеше да я накаже щом не го уважава.
То е ясно, че тя няма право нищо по собствено желание да прави,всичко трябва да е наредено.За нея или лошо казваш или нищо,друг вариант няма.

# 1 897
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Ако някой вземе да дава акъл, защо съм си преправила бижу, което някой ми е подарил, защото този някой има друго виждане по въпроса, познай, ако не е въпросният някой, какъв пръст-ен ще види Grinning

Еле па ако е нещо, подарено от моят мъж. Това си е между нас двамата.

# 1 898
  • На топло
  • Мнения: 4 130


Този момент беше много показателен, че и на Хари започва да му писват капризите и сложния характер на Мегън Кардашиян 😝.
Реакцията му беше на мъж, чиято жена вече му е омръзнала.....😂


# 1 899
  • София
  • Мнения: 10 338
Да, бе. Аз гледам като  преревала нонстоп, а мъжът ми е леко късоглед и присвива понякога очи и гледа злобно. Добре, че не висим по балконите да махаме, че какви ли не приказки ще тръгнат за лошия ми нрав.

# 1 900
  • Мнения: 2 812
Сега и Кейт може да си пипа корема .... Ха-ха-ха ....

# 1 901
  • Мнения: X
Никой не коментира има ли право тя на лично мнение и решение, решението си го е взела, ние си казваме какво мислим за решението. Аз мисля, че не е много красиво да казваш/показваш на някой, че подаръкът му не ти харесва. Тя и с Хари да е обмислила промяната все пак е казала, че така не ѝ харесва. Медиите го коментират защото ѝ излезе име на "контрол фрийк", който държи всичко да е точно по негова представа, всичко друго е грешно и трябва да се поправи, абе  Моника.  И с това си действие само го потвърждава. Като съм започнала с "Приятели", и там в една серия разбират, че Рейчъл сменя всичките им подаръци в магазина и на никой не му беше приятно. Но дори и Рейчъл знаеше, че това ще засегне подаряващия и го правеше тайно.

# 1 902
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Аз гледам като  преревала нонстоп, а мъжът ми е леко късоглед и присвива понякога очи и гледа злобно. Добре, че не висим по балконите да махаме.....
Мързи ме да търся видеото. Снимката е ОК и нищо не показва.
Сравняваш мъжа си с Хари 😂?!
Абсолютно различен контекст.
Човек, който има всичко, много бързо нещата от живота му омръзват 🙄 .

 

# 1 903
  • Мнения: X
Неговото отношение на терасата ми се стори много грозно, като и каза да се обърне. Ни съм и фенка, но искрено я съжалих, изглеждаше сама, въпреки, че е сред цяла сюрия хора.

# 1 904
  • София
  • Мнения: 10 338
Ми що не? За мен си е принц, ама не рижав. Joy Казвам, че всеки може да гледа някак в даден момент, а причината да е неподозирана за другите.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 12:46 от бъръльо-бъръльо

Общи условия

Активация на акаунт