Кралски работи и клюки - юни 2019

  • 104 763
  • 2 262
  •   1
Отговори
# 1 965
  • Мнения: X
   Не знам чии са тези статистики - всъщност Сирия, Йордания и Ливан са държави с голям процент християнско население и образованието е на много добро ниво. Моите деца учеха с такива деца и аз едва хъках на английски, а майките им говореха свободно френски и английски . За арабския се подразбира. И аз уж висшистка.

# 1 966
  • Мнения: 2 183
ХМ са обявили официално в инстаграма си, че заминават в Африка през есента.

Изглежда всички тези клюки за които се скача тук, че са измислици, една по една се оказват истини.

# 1 967
  • Мнения: 1 941
Брех, ама пише, че на визита отиват.
Няма да ги заточват там, каквито спекулации се вихреха.

# 1 968
  • Мнения: 4 156
Че те и за визитата писаха и познаха.
А за живеенето в Африка пишеше, че ще е след няколко години, ще видим.
Меган ще бъде само в РЮА, а Хари ще посети сам другите държави от графика.

# 1 969
# 1 970
  • София
  • Мнения: 2 992
На тези две снимки херцогинята на Съсекс ли е? Sick Sick


# 1 971
  • Бургас
  • Мнения: 7 398
По-скоро е майка ѝ

# 1 972
  • Мнения: 8 578
На тези две снимки херцогинята на Съсекс ли е? Sick Sick



И на двете е майка и. На първата е сватбата и с бащата на Меган, а втората предполагам е от ученическите и години.

# 1 973
  • Мнения: 9 695
На първата е сватбата им? На Дория и Томас Маркъл? Хм...
На мен ми се струва, че е някакво детенце това....

# 1 974
  • Мнения: 8 578
Майката младее.😀😀 А и мисля, че Томас е по - голям от нея. Трябва да е от сватбата - бяла рокля, букет, официални са, а и мисля, че и преди съм виждала снимката някъде.

Светът се променя. Строгите традиции и уредените бракове отдавна са отпаднали в европейските кралски семейства. И населението на Великобритания отдавна не е само местно. Женитбата на Хари за мулатка е нещо съвсем нормално на фона на 21ви век, но все пак си мисля, че ако Уилям си беше харесал Меган или някоя като нея, баба му Бети нямаше да му позволи да се венчае.

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 09:21 от bubanka

# 1 975
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Изобщо не вярвам в това, че този брак се приема в кралските среди. В една система, в която кръвта се е пазела чиста в продължения на столетия, нещата изобщо не се променят така, както ние си мислим.

В една система, в която кръвната връзка е база за онаследяване на короната, няма как това да е ОК. Всичко е лицемерие.

А и те си имат вече наследници на трона.

Изобщо не вярвам, че светът се е променил. Смесените бракове са изключителна рядкост, а не правилото. И има толкова смесени бракове, колкото е имало в миналото.


И все пак, Америките и Европа са доста по-напред с материала от една Азия. Азиатците са най-големите расисти, които познавам. Там чернокож не може никога да оцелее. Японците са ужас. В Сингапур също е кошмар за един чернокож.

# 1 976
  • София
  • Мнения: 2 992

А и те си имат вече наследници на трона.


Това е много точно казано. Защо да не погледаме сеира на една мулатка? Още, повече си мисля, че няма да е за дълго кралска снаха. Не си го представям Хари, още дълго време силно влюбен, и в подобна семейна идилия.Лично мнение.

# 1 977
  • София
  • Мнения: 10 026
ХМ са обявили официално в инстаграма си, че заминават в Африка през есента.

Изглежда всички тези клюки за които се скача тук, че са измислици, една по една се оказват истини.

Кога се е смятало че визитата в Африка е измислица? Имаше недоволство, че Съсекс ще ходят, а Кеймбридж си стояли у дома.

Не е като да не е имало спекулации - то бавач за Арчи, то джендър възпитание, то дула,....и какво ли още не - кое се оказа истина? И това е само покрай Мегън...ми Кейт откакто е родила Луи е бременна поне за трети път.

# 1 978
  • Мнения: 4 076
За втората снимка се сетих,че е майката,защото е черно-бяла и от 70те,когато Мегън я е нямало.
Но първата...това е момиче,почти дете.Не ми се вярва да е  Дория

# 1 979

Общи условия

Активация на акаунт