Кралски работи и клюки - юни 2019

  • 104 896
  • 2 262
  •   1
Отговори
# 1 980
  • София
  • Мнения: 10 060
Променени бижута, включително годежни пръстени
https://www.hellomagazine.com/royalty/gallery/2019062774668/roya … t-rings-jewels/1/

# 1 981
  • Мнения: X
За втората снимка се сетих,че е майката,защото е черно-бяла и от 70те,когато Мегън я е нямало.
Но първата...това е момиче,почти дете.Не ми се вярва да е  Дория


Дория е, с бащата на Мегън, тогава още млад. Но майка и наистина изглежда като момиченце.

# 1 982
  • Мнения: 13 236
На първата снимка действително е сватбата на майката и бащата на Мегън,на втората е майката през 1972 г. Изненадва ме колко много снимки има Мегън с баща си и като малка, и като по-голяма. И после изведнъж - не е свестен, не става.

Ето още малко снимки.




С роднини




Последна редакция: чт, 27 юни 2019, 23:34 от papi6

# 1 983
  • Мнения: X
Много сладка Меган като малка. Доста е светла и тогава, и сега. Красива е.
Дория ме кефи като по-възрастна. Спортна, непринудена и не и пука. Така ми изглежда. С Томас май имат голяма възрастова разлика, затова изглеждат така на сватбата.
Значи се оказа, че и Даяна си е променяла годежния пръстен. Много хубав го е направила, браво на жената.
Кейт пък променила някакви обеци, наследени от Ди. Тях не видях много какво ги е правила, но няма значение. Явно си е практика при тях и не е драма.

Последна редакция: чт, 27 юни 2019, 23:58 от Анонимен

# 1 984
  • Мнения: 13 236
От периода с куфарчето.





# 1 985
  • Мнения: 5 234
Дория на 23 ли се е омъжила? Изглежда като на 15.

# 1 986
  • Мнения: 988
Дория не я знам ама Мегън хич не е добре като млада.... Корем въз голям и други екстри... Аз мога да изглеждам така ама не съм актриса... Визуално не я харесвам Меган от ден 1...Като чета и за 1000-та й претенция съвсем се шокирам... Хайде да си заеме късметлийското място и да не мрънка Wink

# 1 987
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
ММ рядко мога да я харесам. Все ми се струва, че има паласки, че са й малки очите ... че има нещо мъжествено в нея.

Но Дория много ме кефи. Искрено.

# 1 988
  • Някъде там
  • Мнения: 16 312
Симпатична ми е,Меган,няма как да кажа, че е красива, но за мен има чар.И като я гледам на снимките си е достатъчно беличка и като малка.На някои изглежда по-тъмно, но на снимки винаги можеш да излезеш различно.


# 1 989
  • Мнения: X
Мегън има чар, но чак карасива не е. Има много грозно тяло по моите представи. Като те пипнат фризьори, хирурзи и стилисти, всеки може да изглежда добре. И друг път съм казвала, че на нея външният вид е най-малкият и проблем. Капацитетът и е на момиче на късмета и толкоз. Глуповата кукла. И сега си е такава, пробива с външност, няма лошо, но и това е до време. Човек се насища и на най-красивите. В този ред на мисли, познавайки с коя глава мисли Харко....дали ще остане с нея"докато смъртта ги раздели"?

# 1 990
  • Мнения: 2 756
Той Хари, щото блести с едни нАучни постижения....От инфото тук в темата съм останала с впечатление, че бая са го ръчкали да си завърши образованието. Лекенце си беше отвсякъде той.

# 1 991
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Значи момичета, на днешния ден, през 1461 г., е коронован Едуард IV, който на мене ми е любимият крал.



Бялата кралица, Елизабет Уудиуил, му е била голямата любов.

Едуард е бил изключително красив мъж. Когато го видял за първи път, Филип дьо Комин (Philippe de Commynes) казал, че Едуард е най-красивият принц, който е виждал.
"Не си спомням някога да съм виждал по-красив мъж...", написал Комин и "човек толкова енергичен и красив, че може да е бил създаден за плътски удоволствия.".

Едуард е имал впечатляваща физика - бил е 193 см висок, а в бронята си - 201 см. Обличал се е с много вкус.

Някъде четох, че Едуард IV-ти е всъщност най-високият крал на Англия.


Също така, на днешния ден, през 1491 г., се ражда Хенри VIII, който е внук на Едуард IV-ти от Бялата принцеса.

Хенри VIII го знаем всички, що за стока е бил, и няма да пиша подробности.

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 08:20 от Eleonora_27

# 1 992
  • Мнения: 2 282
Извинявай, Елеонора, допуснала си малка грешка, годината на коронясване е 1461, а не 1561. Благодаря за интересните исторически включвания! Следя ги!

# 1 993
  • Мнения: X
Той Хари, щото блести с едни нАучни постижения....От инфото тук в темата съм останала с впечатление, че бая са го ръчкали да си завърши образованието. Лекенце си беше отвсякъде той.
Така де, така. Това исках да кажа. Че ако цял живот си разглезено богато момче, трудно ще станеш моногамен, сериозен мъж. е видим. То ще си покаже, най-хубавото на тези неща е, че не остават скрити.

# 1 994
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Гиада, абсолютно си права. Коригирах го.

Хенри VIII всъщност се е пръкнал на бял свят, 30 години, след като дядо му става Крал. Едуард е починал 8 години преди раждането на Хенри, само на 40-годишна възраст.

Млад-зелен си е отишъл. Досега не е напълно ясна причината за смъртта му. Някой казват, че е било пневмония, други - отрова.

Общи условия

Активация на акаунт