Четвъртокласници 2019/2020г.

  • 36 852
  • 732
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: X
Здравейте,
Има ли деца, които мислят да кандидатстват в НГДЕК? Имате ли отзиви и впечатления от първия випуск петокласници? /може би трябва да питам в темата за пети клас/

Ние. Чакаме да видим дали ще си проведат техен изпит, след като няма да има НВО. Подадохме иначе заявление.

# 601
  • Мнения: 3 453
Здравейте!
Имате ли информация за учебната програма по История и География за 5клас? Дали ще са по нова програма?

Последна редакция: пн, 18 май 2020, 14:05 от _Hope_

# 602
  • Мнения: 8 325
Здравейте!
Имате ли информация за учебната програма по История и География за 5клас? Дали ще са по нова програма?
A защо да не са по новата? Нали нашите деца са първият випуск които изцяло върви по новата програма. Тя стартира в 1 и 5 клас едноврвменно.

# 603
  • Мнения: 3 453
Hope for Two,
значи догодина нашите деца ще учат по програмата, по която са учили тазгодишните петокласници. Благодаря!

# 604
  • Мнения: 8 192
Тазгодишните петокласници са по новия учебен план, нищо че 1-4 клас учиха по старата. Да, нашоте деца ще учат по същата програма Simple Smile
Въпреки, че от учебник до учебник има разлика и от учител до учител също... та ще видим Thinking

# 605
  • София
  • Мнения: 5 301
Нашата класна намекна, че матурата ще им я изпляскат наесен. Което ще е наистина ужасно решение. Учили-недоучили тази година, наесен всичко ще е мъгла след цялото лято почивка...

# 606
  • Sofia
  • Мнения: 4 544
Това го каза министърът. После се спомена,че може да не е във всички училища. Моят син здраво учи и имаше настройка да се яви на НВО,така че и на есен да е ,нямаме нищо против.

# 607
  • Мнения: 4 270
За нас няма особено голямо значение кога ще е.

# 608
  • Мнения: X
На мен ми е абсолютно безразлично, кога ще се проведе това напълно излишно НВО...

# 609
  • Мнения: 2 900
Съгласна съм!
Даже се надявам да се намерят разумни хора и да го отменят завинаги!

# 610
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Не е баш безсмислено, защото ще им е някакъв тренинг за седми клас, но и на мен ми идва в повече.

# 611
  • София
  • Мнения: 9 563
До седми клас толкова вода ще изтече, децата ни ще са се променили заради бушуващите хормони и ще има моменти, в които ще се чудим дали някой не ги е сменил през нощта Wink
Каквото са решили, това. Ако трябва да направят въпросното външно оценяване, ще гледаме на него като на тест за входно ниво и нищо повече Simple Smile

# 612
  • София
  • Мнения: 5 247
Аз пък изобщо не разбрах, че има вариант да се проведе НВО JoyFlushed
И също съм напълно спокойна. Просто не виждам смисъл да се прави по този начин.

# 613
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Росита, много вода ще изтече, но усещането ,че вече са го правили, ще си остане. И ще са по-спокойни.

А и не виждам за какво се ядосвате толкова на този изпит НВО? Той е важен за учителите ,не за децата. Говоря общо за децата, нямам предвид желаещите, които ще гонят по-специфични училища от пети клас.

# 614
  • София
  • Мнения: 5 301
На мен, честно казано, не ми пука, но да се направи септември е напълно ясно, че ще доведе до съвсем друг резултат спрямо това ако се направи в края на учебната година. Все едно ще свърши светът, ако въобще не се направи, след като не е толкова важно. За кандидатстващите септември и без това вече е късно.

Общи условия

Активация на акаунт