Модни консултации 40

  • 56 031
  • 752
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 1 368
Nina Z- неудобно ми е, че влязохте в спор заради мен- казах в първият си пост, че "коприната ме описва", а после написах това в друг пост-"Не са проблем плисетата, а нежността на коприната, няма подплата и залепна на всяка моя извивка."
Това не беше естествена коприна, а просто копринен тънък плат. Написах, че намерих вчера точният за мен номер от тази пола, но ми очертаваше всяка извивка по тялото и задника ми изглеждаше огромен, това го каза дори синът ми ,който е на 10.
Но не се бях сетила да я пробвам с подплата например, но вече я върнах полата и сега търся нова.
Judy- мерси за предложенията, ще видя в Мохито, от където е полата с какво са я комбинирали.

# 406
  • Мнения: 5 017
Тази пола в Мохито беше комбинирана с бяла тениска с щампа цветовете на полата. На мен ми хареса. Може да я носиш и с топ в някой от цветовете на нея.

# 407
  • Мнения: 24 467
Не знам колко плътна е полата. Жената каза, че й лепне.
Коментираме това, което бе поставено за коментар - дали има нужда от подплата една копринена пола и кога.
За черната блуза - представена по този начин това е мнението ми. Съжалявам, че го приемаш лично, но не мога да помогна тук.

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 16:11 от Judy

# 408
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Стефина,не се притеснявай не е в теб проблема. Правилно съм предположила,че се наелектризира,а от там и мнението ми,че няма как това да се случи с естествена коприна.Някои хора,обаче явно обичат да изпадат в подробности и празнословие.

Не знам колко плътна е полата.
Коментираме това, което бе поставено за коментар - дали има нужда от подплата една копринена пола и кога.
За черната блуза - представена по този начин това е мнението ми. Съжалявам, че го приемаш лично, но не мога да помогна тук.
Нищо не приемам лично,а изразявам мнението си,включително и за твоята блуза.Искам да ми е приятно и ползотворно тук.Сигурна съм,че и останалите участници в темата желаят същото.
Сега пък казваш,че не знаеш и не си разбрала за полата,но я коментираш 2 страници вече!?
Дай да спрем най-добре,а!?

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 18:23 от Nina_Z

# 409
  • Мнения: 39 651
Знам за трик при наелетризиране. Минаваме краката с ръце, намазани с крем, лосион...

# 410
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Аз мисля,че имаше спрейове срещу наелектризиране.Май в Нотино бяха.

# 411
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 180
Знам за трик при наелетризиране. Минаваме краката с ръце, намазани с крем, лосион...
Аз знам за лак за коса. не съм го пробвала лично , защото почти никога не нося поли/рокли или наелектризирващи материи. но го четох някъде, известен трик е, значи може и да има ефект.

# 412
  • Мнения: 5 017
Аз си купувам български спрей Антистатик, има го по магазинчетата за препарати и козметика.

# 413
  • Мнения: 24 467
Нина, за последен път напомням, че жената сама се оплака, че полата й лепне. За което си има начини да се оправи.
Смятам, като нормален човек, да го напомня наистина за последно и да спра да обсъждам това, защото вече стана безсмислено.
Нито ти, нито аз сме я виждали полата, но пък аз прочетох добре какво е писала дамата: "Не са проблем плисетата, а нежността на коприната, няма подплата и залепна на всяка моя извивка. Пробвах в други магазини такива поли от по- плътни материи  и ми стоят чудесно...", но тази очевидно не е такава.
Толкоз от мен по въпроса. Да не товаря темата поне аз излишно повече.

Аз си купувам български спрей Антистатик, има го по магазинчетата за препарати и козметика.
Кой ползваш конкретно и доволна ли си от него?
Защото аз съм ползвала два вида, вносни някакви бяха, и не бях особено доволна. Ако ти си пък останала с добри впечатления от някой - дай да го видим и да го пробваме. Малкият се оплаква в студеното време от такъв проблем, особено когато е с анцуга за тренировка.




Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 16:19 от Judy

# 414
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Естествената коприна не се наелектризира.Кощунство е да се носи с подплата.Няма друго по-приятно усещане от носенето на дреха,направена от коприна.Аз поне не се сещам.
Жената не пише, че се наелектризира, а че я очертава и й полепва по тялото, а когато дрехата е прозирна, което при тънките платове е често срещано, подплатата е задължителна, особено при пола.
Не е врат ами шия.Усети се,ставаш смешна вече и досаждаш на всички!
Нина, за последен път напомням, че жената сама се оплака, че полата й лепне. За което си има начини да се оправи.
Смятам, като нормален човек, да го напомня наистина за последно и да спра да обсъждам това, защото вече стана безсмислено.
Нито ти, нито аз сме я виждали полата, но пък аз прочетох добре какво е писала дамата: "Не са проблем плисетата, а нежността на коприната, няма подплата и залепна на всяка моя извивка. Пробвах в други магазини такива поли от по- плътни материи  и ми стоят чудесно...", но тази очевидно не е такава.
Толкоз от мен по въпроса. Да не товаря темата поне аз излишно повече.
Последно ти припомням какво ти бях предложила една страница назад!
Нищо не приемам лично,а изразявам мнението си,включително и за твоята блуза.Искам да ми е приятно и ползотворно тук.Сигурна съм,че и останалите участници в темата желаят същото.
Сега пък казваш,че не знаеш и не си разбрала за полата,но я коментираш 2 страници вече!?
Дай да спрем най-добре,а!?

Ти обаче продължаваш да се впускаш в празни полемики,които адресираш до мен,а ти бях казала,че не ми е приятно и не желая.Кое не разбра?Няма да пускам и другите ти цитати,за да се увериш сама в противоречивите си мнения,които сега разбирам и приемам,че не са опит за дискусия от твоя страна,а начин за заяждане.Ако продължаваш ще информирам модератор!!!


Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 19:18 от Nina_Z

# 415
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 552
Тук бях писала от една почивка, на която за първи път обичах копринената си рокля (на солена цена). На сайта в заглавието се казваше "копринена рокля с флорални мотиви" или нещо такова, но се оказа, че освен коприна има и друго. Роклята имаше подплата(защото е фина и полупрозрачна) , но доста по-къса от самата пола и веднага залепна по мен - наелектризира се. Тук веднага получих доста трабълшутинги на проблема и още първият проработи отлично - лосион за тяло. Heart


Синята пола с цветята много ми харесва, аз бих я носила с бяло, за да изпъкне повече, като алтернатива слонова кост, пудра, бледорозово.

# 416
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 180
момичета, поръчах това в пристъп на шопинг треска.

https://apollo-frankfurt.akamaized.net/v1/files/4ngghgpubwcl1-BG/image;s=800x600

 не знам дали няма да ме прави хипопотам в долната част, но много ми харесаха ръкавите /не обичам разголени неща/ и най- вече защото е като риза, а аз обичам ризи. ще се носи главно по почивки на планина и море или даже над банския.
 въпроса ми е би ли било ок да я нося с маратонки, бели? имам едни дънкови сандали но рядко нося , не ми е комфортно с никакви сандали просто.

# 417
  • Мнения: 39 651
За мен- може.

# 418
  • Мнения: 13 492
Ок е с маратонки, а как ще седи доста зависи от материята как пада, ще разбереш като я облечеш.

П.с. Някой обикалял ли  е скоро магазините за бански в София да каже къде  е добре заредено, че нещо не се справих с номерата с онлайн поръчките и сега не ми се поръчва наново.

# 419
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Не мисля,че показаната рокля е подходяща за плаж.Струва ми се,че и за планина няма да  бъде много практична,но за ежедневно носене си е добре.

Общи условия

Активация на акаунт