За вратлето...

  • 4 562
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
#Milti  #Milti  #Milti  #Milti  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue
е гати и свекитата  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  
и моята не си пада по долу
отдавна не се бях смяла така .. от душа
не се връзваите на луди жени хеи Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 609
Цитат на: AnMary_
"не в целувай отзад по вратлето, защото ще стане проклета" Wink

Боооже,Боже..........

# 17
  • Мнения: 5 255
Цитат на: agneshka
Цитат на: mam@

И при мен се спомена нещо подобно, но аз  #Sniper  #2gunfire
Малееееееее, на каква агресия ме избива, плаша се  Blush


ма верно! контингентът, вместо за Ирак, към теб да го насочат, хихихих:)


 Whistling  Whistling  Whistling

# 18
  • Мнения: 4 414
а какво ще кажете за "факта", че момиченцата трябвало да се слагат да сядат  от по-рано, че да им се разширявал ханша, защото после ще раждат? #Milti

# 19
  • Мнения: 2 258
хахаха не бях чувала нещо по-лудо от това:) #Shocked

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
И...ако е момченце, може би трябва за чурката да се вади, че да му стане дълга?... Rolling Eyes

# 21
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: agneshka
а какво ще кажете за "факта", че момиченцата трябвало да се слагат да сядат  от по-рано, че да им се разширявал ханша, защото после ще раждат? #Milti

мале мале то лекарите обратно казват май  Wink .
свекита свекита ..... имам много "особено"  мнение по въпроса  за свекитата и беб4етата

# 22
  • Мнения: 4 414
Цитат на: boo
И...ако е момченце, може би трябва за чурката да се вади, че да му стане дълга?... Rolling Eyes

хахахахахаха...ей, ама много весела тема се заформи:)
Бу, за дължината - добре, но какво правим с диаметъра? ooooh!

# 23
  • Мнения: 2 274
Цитат на: boo
И...ако е момченце, може би трябва за чурката да се вади, че да му стане дълга?... Rolling Eyes

Нееее, трябва да се закачи тежест!!!! Laughing  (без майтап, препоръчаха ми го!!! - идиоти!!!) Imp

# 24
Цитат на: pandora
Абе к'во да ти кажа все ги измислят едни - моята онзи ден даде на бебка чипс Shocked  при това в мое присъствие...хич не и се връзвай, който си има дете си го гледа както реши - да си дърпа главата на сина Crossing Arms

Боже как чипс на бебе на 2 месеца. Тая не е в ред.

# 25
Аз пък два пъти засичам моята да ближе биберона на бебока преди да му даде да пие водичка. Стана ми много гнусно, но не смея да направя забележка, че ще стане една...

# 26
Цитат на: boo
И...ако е момченце, може би трябва за чурката да се вади, че да му стане дълга?... Rolling Eyes

 rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo Предпочитам на моя син да му е по-къс тогава.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 718
Цитат на: mam@
Цитат на: AnMary_
... "не в целувай отзад по вратлето, защото ще стане проклета" Wink....


Аз затова ли съм такава  People Angel  Blush


знам ли  Laughing  Laughing  Laughing
аз мойта буба си я чункам по вратлето и не ме интересува колко проклета ще стане Wink вече лично не си спомням всичките бабини деветини на мойта баба, защото разликата ми с братовчед ми е 11г (нищо, че почти го отгледах и проходи при мен), но 100 % е имало всякакви бръщолевини Wink трябва да си напъна мозъка, но днес трудно ми се удава това Wink

# 28
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Ема
Аз пък два пъти засичам моята да ближе биберона на бебока преди да му даде да пие водичка. Стана ми много гнусно, но не смея да направя забележка, че ще стане една...

Тук не става въпрос за възпитание , а за хигиена, в устата на човек има тааакива бактериии..дай й да прочете нещо по въпроса...аз не съм си позволявала да облизвам нещо на бебо....

# 29
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Ема
Аз пък два пъти засичам моята да ближе биберона на бебока преди да му даде да пие водичка. Стана ми много гнусно, но не смея да направя забележка, че ще стане една...


 #Shocked  Stupid

Общи условия

Активация на акаунт