Картите на Мадам Ленорман ( 14 тема)

  • 21 234
  • 758
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: X
Как разчитате следната подредба на въпрос:
Х /мъж/ харесва ли У/жена/?
лабиринт /44/, мечка/15/, лисица/14/

# 421
  • Мнения: 2 873
Според мен има някакви колебания спрямо нея. Страхува се, че е лукава и неискрена, че ще го измами.

# 422
  • Мнения: X
Забравих да кажа, че цепих на жена.

# 423
  • Мнения: 2 873
Ами значи още по-сигурно, че смята че тази жена е неискрена, лукава и ще има проблеми с нея,ще го измами, дори че ще му изневери.

# 424
  • София
  • Мнения: 973
В петък ще съм на интервю за работа и от сега ми е едно притеснено и свито, най-вече че в такива моменти забравям всичко. Теглих си карти как ще протече интервюто и ми излязоха Дете, Щъркел, Мишки.
Тези Мишки тук как ги тълкувате?
И като резултат от интервюто Кула, Дърво, Кораб.

# 425
  • Мнения: 2 873
Мишките ти са притеснението. Това интервю е за длъжност, която е страхотна възможност за теб и имаш възможостта да започнеш на ново, по-добро място. Обаче, не се притеснявай толкова, подготви се и гледай да не покажеш прекалено много притеснение, защото може да ти изиграе лоша шега.
За резултат от интервюто, малко ми е трудно да разчета картите (да каже Рози или друг по-опитен), но сякаш ще започнеш работата.

# 426
  • Мнения: X
Втория въпрос със започването на работа аз тълкувам, че ще има предложение и ново начало.

# 427
  • София
  • Мнения: 973
Благодаря момичета, ще там ОВ в петък.

# 428
  • Мнения: X
Благодаря КРР! Hug

# 429
  • Мнения: 416
Здравейте! Много се радвам, че открих темата. Надявам се на помощ, в момента хем съм тотално объркана от това, което разбирам, хем имам някакво предчувствие за ситуацията. Въпросът ми е за отношенията ми с М. Аз съм В. Прочетох по-горни коментари, че няма нищо сигурно в тълкуванията, но все пак имам нужда от подсказка. Имам ли някакво общо бъдеще с този човек? Благодаря на всеки, който би ми отговорил.

# 430
  • Мнения: 4 706
Привет, момичета! Не искам да действам този път импулсвино и тъй като съм леко наплашена по темата искам да помоля някой да ми тегли карти, ако може Simple Smile)
Мисля да отида на астролог (вече съм била, но за пръв път ведически) та, как би ми се отразила една такава консултация? Страх ме е да не се обезверя или да се свия в себе си още повече..
Благодаря, ако някой се навие. Аз съм с инициали С.

# 431
  • Мнения: X
Без да ти хвърлям карти, ще ти кажа, че няма нищо страшно в астрологията, даже напротив, може да ти даде много информация за теб самата. Важното е да се знае, че няма правилен или грешен път, а само опитност и уроци. Не съм запозната с ведическата астрология, но не ти пречи да опиташ, ще допълни информацията, която имаш от другия астролог.

# 432
  • Мнения: 2 122
Няма нищо страшно. Ведическата астрология е уникално точна! Спокойно, Morella Allan Poe, всичко ще е наред!

# 433
  • Мнения: 4 706
Няма нищо страшно. Ведическата астрология е уникално точна! Спокойно, Morella Allan Poe, всичко ще е наред!
Силки, моля те, все пак да ми изтеглиш карти:) и който иска също де ..
истината е че аз имам проблем със разбирането на информацията, когато нещо не го разбирам или не е според плановете ми спирам да слушам и настава един омагьосан кръг . В момента съм в такъв, сама си спретнах една драма и.. почти съм излязла, та ме е страх да не се повтори..

# 434
  • Мнения: 2 122
Отговорих ти тук.

Общи условия

Активация на акаунт