Криминални досиета

  • 172 469
  • 2 681
  •   1
Отговори
# 2 415
  • Paris, France
  • Мнения: 14 462
А какъв е бил мотива? Че и бебето и кучето да убие! Не ми звучи да е наред с главата.

Горкото момиче! Интересно, че на 20г е била женена с дете. В Гърция се женят късно. Богат ли е бил мъжът?

# 2 416
  • Мнения: 4 437
Каралайн е била британски гражданин,  макар че е родена в Гърция. Баща й е британец, майка й филипинка.  Доколкото знам сега родителите й живеят във Филипините с детенцето. Горкото... галело е майка си по гърба, докато тя е била вече починала.
На 11 месеца е било по онова време, душичката. 

Ами историята им е някаква луда, бурна любов. Тя е била на 15, а той на 28, когато са се запознали и той много настойчиво я е свалял. Родителите й са били ок, стига да завърши училище, защото изглеждал надежден, стабилен, красавец, с хубава пристижна професия, добри доходи. Не е бил богат, но е водил хубав живот.
Мотивите за убийството са доста тривиални като при много случаи на домашно насилие. Искала да го напусне, но това е бил удар по егото му. Контролиращ психопат.

Изгледах филма, 44 мин. е само. Много хубав анализ на езика на тялото му имаше. Това и беше основното, което го издаде и го хванаха точно на 40те й дни, когато правиха панахидата, уж да им съдействал за нещо и така го сгащиха. После всичко си призна, но гърците бяха бесни, защото явно е връзкар и беше в някакъв затвор с доста добри условия, където са предимно разни политици за корупция, един моден дизайнер и един актьор за укриване на данъци и такива. Т.е. сред ВИП-а.

# 2 417
  • Мнения: 8 173
Как се казва филмът?

# 2 418
  • Мнения: 4 437
Как се казва филмът?
The murder of Caroline Crouch: A faking it special в платформата на (HBO) Max.

# 2 419
  • Мнения: 833
А колкото до случая с Елеонора. Изобщо не са се познавали с Калин. Случайно е станало. Помня, че го осъдиха за престъпна небрежност на 4-5 години и той излезе след 2-3 представяте ли си ...

Може така да са го изкарали. Помня, че са имали някакви отношения, като тя не е искала да продължават. Той си я застрелва директно. Сега ще потърся новини от тогава, но беше отдавна, не знам дали ще намеря нещо.

Това момиче, Елеонора, не беше ли от Сливен или Ямбол родом, знаете ли?

# 2 420
  • София
  • Мнения: 3 925
Не, доколкото си спомням си беше от София семейството.

# 2 421
  • Мнения: 19 059
Елеонора никога не е виждала преди това полицая, който я уби. Трагична случайност е, че пияницата е гърмял напосоки и я е улучил Sad

# 2 422
  • Мнения: 275
Да, имаше спекулации, че са се познавали, но се доказа, че това не е вярно. Сигурно са искали по някакъв начин да оправдаят полицая - един вид не е бабаит, който е извадил оръжие и е убил невинно момиче, ами е страдащ мъж, заради тази девойка. А е възможно и просто жълтите медии да са се чудели как да си продадат парцалите, които наричат "вестници".

# 2 423
  • Мнения: 8 173
Случаят с Елеонора беше онзи със стрелбата около Патриарха/ кафе "Кимбо", при което момиче бе простреляно фатално, нали не бъркам? Просто името вече не си го спомням ясно.
Ако е същият- писала съм и преди, че ми се е разминало на косъм. Буквално минути преди това хванах такси точно от предишното място, където се намираше нотариатът навремето.

# 2 424
  • Мнения: 275
Случаят с Елеонора беше онзи със стрелбата около Патриарха/ кафе "Кимбо", при което момиче бе простреляно фатално, нали не бъркам? Просто името вече не си го спомням ясно.
Ако е същият- писала съм и преди, че ми се е разминало на косъм. Буквално минути преди това хванах такси точно от предишното място, където се намираше нотариатът навремето.
Да, точно този е случаят. Била си страшна късметлийка!

# 2 425
  • Мнения: 6 398
Аз по това време бях ученичка във Френската и редовно висяхме в Кимбо, когато избягаме от час. Но през деня, разбира се, а убийството беше станало през нощта. Помня добре този случай, както и че бяха много диви години.


Снощи попаднах на един филм по италианската тв Rai Play за едно ужасно убийство от 1956 г.
Franco Percoco от Бари, млад мъж, убива родителите и брат си (братът е със синдром на Даун), заключва труповете в родителската спалня и съжителства с телата в продължение на 10 дни, като през това време води доста активен социален живот, харчи пари за нови дрехи, ресторанти, излети с годеницата му и приятели, както и многократно кани гости вкъщи, включително и жени с преспиване.
Филмът е направен доста добре, по доста фин и майсторски начин разкрива парченца от сбърканата психика на Франко - ту като безчувствен и самовлюбен, ту като жертва на голям душевен смут.
Филмът покрива 10-те дни след убийството.
Иначе след това, Франко Перкоко е осъден на доживотен затвор на първа инстанция, после присъдата му е намалена на 30 години. Освободен е през 1977 г. предсрочно за добро поведение. Мести се да живее в Торино и намира работа като чиновник, през 1981 г. дори се жени. Умира през 2001 г.

# 2 426
  • Washington,USA
  • Мнения: 1 010
За американеца дето харесал българка и убил родителите си, заради нея, че били против знаете ли?

# 2 427
  • Мнения: 30 159
За американеца дето харесал българка и убил родителите си, заради нея, че били против знаете ли?

оф, да, това го гледах по ТВ. Тя била от тези, където те лъжат в интернет, за да им превеждаш пари.

Онзи ден пак гледах за Крис Уотс. Отново се потресох. Този пък много внимателно гледах за любовницата. Доколкото разбрах никой не е знаел за нея, тя сама е потърсила полицията още в началото. Той ѝ бил казал, че е в последна фаза на развод, което всъщност няма и грам истина.

# 2 428
  • София
  • Мнения: 11 760
За любовницата няма във видеата по телевизията, защото не е разследвана официално, има ютюб видеа от разпитите, писма, интерпретации и тн. Но съм ги гледала преди време и ми се губят подробностите. Има доста откъси от разпитите, така че човек може и сам да си направи изводи, помня, че някои интерпретации и жестове не ги тълкувам като ютюбърите.
Видеата излизат като се напише Nicole Kessinger в търсачката.

# 2 429
  • Мнения: 275
Ако любовницата на Крис Уотс сама е потърсила полицията, значи не просто няма нищо общо с убийствата на съпругата и децата, ами е и достатъчно морална и здравомислеща, за да не се подведе по "аз го обичам, как така ще го предам? я да си мълча!". Дори и да го е направила, за да не стигне разследването до нея и да е заподозряна, пак е проява на здрав разум.

Общи условия

Активация на акаунт