Свещички Disney за Рожден ден???

  • 2 334
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 808
Такива свещички с Мечо Пух има в книжарница Ориндж на Графа на втория етаж, но не знам в момента дали има всички цифри.

Супер си  Hug На 2 крачки ми е от вкъщи  Hug

# 16
  • Мнения: 580
Пегас имат страхотни парти артикули, включително и такива свещички
В сайта са дадени само пловдивските адреси, но имат и в София.Точното име на улицата не го знам за съжаление.Намира се в района на румънското посолство.
Ако някой го интересува ще напиша подробно къде е магазина

# 17
  • Мнения: 1 599
Пегас имат страхотни парти артикули, включително и такива свещички
В сайта са дадени само пловдивските адреси, но имат и в София.Точното име на улицата не го знам за съжаление.Намира се в района на румънското посолство.
Ако някой го интересува ще напиша подробно къде е магазина
Давай адреса Simple Smile

# 18
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Два пъти ходя до там и все няма никой на щанда да проверя какви свещички има  Angry

# 19
  • Мнения: 5 622
Във Варна такива свещички има в Хиполенд, но последният път нямаше доста от числата. Иначе цена - 3.20 май бяха.

Мерси  Peace На мен ще ми трябва 2-ката тази година  Wink Дано я има  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 32
Има свещички с всички цифрички в Рамстор- по 0,99 ст.броя

# 21
  • София
  • Мнения: 592
Такива свещички с Мечо Пух има в книжарница Ориндж на Графа на втория етаж, но не знам в момента дали има всички цифри.

Супер си  Hug На 2 крачки ми е от вкъщи  Hug

Дано да има единичка за вас, ние отдавна сме си взели двойката  Wink

# 22
Аз точно от Варненското Пикадили си взех преди време свещичка Дисни срещу 40 точки.  Hug Те не са изложени по рафтовете, трябва да се пита на информация  Laughing

# 23
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Най-после успях да проверя. В София прес няма 2-ка с мечо пух. Тройка със сигурност видях, както и по-големи номера.

# 24
  • Мнения: 580
Ако не се лъжа улицата беше Страхил войвода, пресечка на цар Иван Асен /в частта към Румънското/
Ето картата

# 25
  • Мнения: 1 599
Ако не се лъжа улицата беше Страхил войвода, пресечка на цар Иван Асен /в частта към Румънското/
Ето картата

Мерси   bouquet

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
В Бургаското МЕТРО има. Предполагам, че и в Софийското ще ги има!

Общи условия

Активация на акаунт